Šarlatani v 21. stoletju

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

Čelica, ne ukvarjam se z borilnimi veščinami, vendar mi je vseeno jasno, da karate nima nobene zveze z agresivnostjo (kar tebi očitno ni :shock: ).

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Skrink znaš moje poste tako brati kot je napisano tu: viewtopic.php?t=2100

Nikjer ne omenjam agresivnost, kot trdiš. Kar se pa šarlatanov tiče pa tudi dobro vedo kaj je agresivnost, zato delajo drugače, da ne govorim o karateju.
Argumenti so tisti, ne pa sprotno izmišljanje kot je pri tebi. Sicer si pa verjetno še mlad (ne vem ker ne upaš vpisati) in življenje ti šele vstopa v celice.
Lp.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

Čeliča napisal/-a:Skrink znaš moje poste tako brati kot je napisano tu: viewtopic.php?t=2100
:lol: Nekoč sem že dejal: Če je kdo na tem forumu neprekosljiv glede nebuloznosti lastnih postov, si to prav sam.
Nikjer ne omenjam agresivnost, kot trdiš.
Iz tvojega (zelo pronicljivega :lol:) posta:
Me prav zanima kdo je prišel v karateju do črnega pasu s pomočjo fizike in matematike
in glede na predhodno debato sem sklepal, da karate povezuješ z agresivnostjo, kar je seveda popolnoma zgrešeno.
Kar se pa šarlatanov tiče pa tudi dobro vedo kaj je agresivnost, zato delajo drugače, da ne govorim o karateju.
No, to je res dokaz, da karate res povezuješ z agresivnostjo in da se ti o njem ne sanja.
Argumenti so tisti, ne pa sprotno izmišljanje kot je pri tebi.
In ti ("mojster nejasnosti") razpredaš o argumentih? :shock: Sicer pa ne spadam med tiste, ki si stvari izmišljajo (kar je značilnost šarlatanov). :lol:
Sicer si pa verjetno še mlad (ne vem ker ne upaš vpisati) in življenje ti šele vstopa v celice.
Vsekakor sem mlajši, kot si sam, ampak dovolj star (in strokovno usposobljen), da lahko z zagotovostjo presodim, kdo so šarlatani in prodajalci megle. Če pomeni "vstopanje življenja v celice" preobrazbo v šarlatana se mu tu in sedaj povsem odpovedujem. :!:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Ok Srink spoštujem znanje, še bolj pa mladost, kajti le ta nam prinaša pestrost.
Lep večer

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

zelica napisal/-a:Ok Srink spoštujem znanje, še bolj pa mladost, kajti le ta nam prinaša pestrost.
Lep večer
Tudi "mladost" je zelo relativna stvar. Če sem mlajši od tebe, še ne pomeni, da za koga nisem "star". :lol:

Sem pa v svojem življenju že prišel do sklepa, da starost ne nujno implicira modrosti in znanja.

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

shrink
No tole z imenom ni bilo ravno namerno, izgleda da bom moral dati očala gor. Se oproščam in verjetno sem to še kje drugje napisal.
Vidim da si zaljubljen v relativnost kot jaz v magnetizem. Iz tvojega pisanja sklepam da si kristosovih let, pa verjetno še ribica povrh. Še moder nasvet, ne zapravljaj preveč.
lepo noč

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

celica napisal/-a:Vidim da si zaljubljen v relativnost kot jaz v magnetizem.
To ne bo držalo. Ne gre za "zaljubljenost", temveč za sprejemanje splošno priznanih pogledov. Ko bo - če bo - kdaj na razpolago boljša teorija (ki bo tudi eksperimentalno potrjena) in bo ta splošno sprejeta, bom relativnost brez oklevanja zavrgel. To sem na tem forumu že večkrat poudaril. Lahko torej sklepaš, da nisem nikakršen fanatični pristaš relativnosti (kot mi je bilo očitano v drugi temi), kar pa ne pomeni, da ne bom zagovarjal pogledov, v katere verjamem.

Kar se tiče tvojega "magnetizma", pa je škoda besed.
Iz tvojega pisanja sklepam da si kristosovih let, pa verjetno še ribica povrh. Še moder nasvet, ne zapravljaj preveč.
No, tega vsekakor ne moreš sklepati na osnovi mojega pisanja. Tvojih nasvetov (modrih ali ne modrih) pa menim, da ne potrebujem. :lol:

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

shrink tukaj lahko vidiš kako uničuješ poste s svojo vsevednostjo, poleg tega pa odvračaš uporabnike da bi še kaj napisali. Je pa po mojem tukaj gor kar nekaj takšnih, ki so istega mnenja, da je čas da začneš sprejemati druga mišljenja in ali ne odgovoriš ali pa poveš na svoj način... seveda pa ne da analiziraš vse napisano ter podrobno argumentiraš, ker se nobenim ne da ne brati ne ponovno opisovati vsako napisano besedo. OK?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a shrink »

AlexUS napisal/-a:shrink tukaj lahko vidiš kako uničuješ poste s svojo vsevednostjo, poleg tega pa odvračaš uporabnike da bi še kaj napisali.
Pa kje ti vidiš v repliki na neumen komentar celice kaj takega? Imaš težave z dojemanjem, ali kako?
AlexUS napisal/-a:Je pa po mojem tukaj gor kar nekaj takšnih, ki so istega mnenja, da je čas da začneš sprejemati druga mišljenja in ali ne odgovoriš ali pa poveš na svoj način...
Kaj to spet govori tvoj stroj za branje misli? :lol:

Do šarlatanov (med katere spada tudi celica z njegovim magnetizmom) ne bom milosten. Kvarkadabra je poljudno-znanstveni, ne pa poljudno-šarlatanski forum. Kapish ali potrebuješ podnapise?
AlexUS napisal/-a:seveda pa ne da analiziraš vse napisano ter podrobno argumentiraš, ker se nobenim ne da ne brati ne ponovno opisovati vsako napisano besedo.
1. Že n-tič ti govorim, da naj se te moj stil komentiranja ne tiče.

2. Še zdaleč nisem edini, ki komentira tako, da na vsak del besedila posebej odgovarja. To je tudi precej običajno na forumih. Če te to moti, tvoj problem. Če ne znaš uporabljati koda tage, tvoj problem. Če se ti ne ljubi brati, tvoj problem.
AlexUS napisal/-a: OK?
Compriende?

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

NO... hahaha shrink kot shrink, sam da zabiješ...
Ej zakaj nisi administrator boš lahko "šarlatane" kar sproti brisal, ti še tipkati ne bo treba pa argumentirati po stavkih. ;)

Bova še jutri malo besedičila... saj ne imam preveč drugega bolj pametnega dela ;)



Lahko noč

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a shrink »

AlexUS napisal/-a:NO... hahaha shrink kot shrink, sam da zabiješ...
No, ja, nekateri si to zaslužijo. :lol:
AlexUS napisal/-a:Ej zakaj nisi administrator boš lahko "šarlatane" kar sproti brisal, ti še tipkati ne bo treba pa argumentirati po stavkih. ;)
Politika foruma se me ne tiče. Ti pa lahko povem, kaj se je zgodilo na forumu physicsforums.com pred nekaj leti: preveč so se razpasli šarlatani in podobni, tako da so se administratorji odločili za politiko "zero tolerance" nasproti vsem špekulativnim in podobnim temam. Prepovedujejo celo razpravo o "teorijah zarote".

Sicer pa mi je v neizmerno veselje ukvarjati se s takimi, kot si sam. :lol:
AlexUS napisal/-a:Bova še jutri malo besedičila... saj ne imam preveč drugega bolj pametnega dela ;)
Ne delaj računa brez krčmarja: jutri me ne boš videl na forumu. :lol:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a Roman »

AlexUS napisal/-a:je čas da začneš sprejemati druga mišljenja
Katera mišljenja? Tista, ki so zagotovo zgrešena? Navedi mi en sam argument, zakaj naj bi sprejemali zgrešena mnenja?

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a celica »

shrink :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a shrink »

celica, a še vedno klamfaš biotenzorje, kakor te je nekoč že vprašal ZdravaPamet? :lol:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Šarlatani v 21. stoletju

Odgovor Napisal/-a celica »

shrink napisal/-a:celica, a še vedno klamfaš biotenzorje, kakor te je nekoč že vprašal ZdravaPamet? :lol:
Kar pokaži kje je ta post.
lep dan

Odgovori