laze 12

Prebral sem ... Ali lahko ... ?
Odgovori
gorgo

laze 12

Odgovor Napisal/-a gorgo »

pozdrav vsem,
kaj pa če ima Douglas Adams vsaj malo prav in se okrog nas dogajajo stvari kot jih opisuje v svojih knjigah??? Stvar bi bila superzanimiva, če bi vesolju res vladali hiperinteligentni odtenki modre barve ...

Uporabniški avatar
Trillian
Prispevkov: 24
Pridružen: 3.4.2004 18:57
Kraj: Betelgeza
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Trillian »

em...vesolju niso vladali superinteligentni odtenki modre barve ali Huuluuvuu-ji, ti so le pomagali zgraditi Zlato srce, Vesolju je vladal nek zmeden osebek iz svoje koce in mackom, in ta doticni osebek se ni kaj prevec brigal za ostalo vesolje, ker sploh ni vedel ce obstaja....itd. 8)

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Ker se že ravno govori o Douglasu Adamsu, bi vas vprašala, če kdo mogoče ve, kje se dobijo CD-ji z radijsko nadaljevanko, ki je bila pred knjigo... Baje so strašno zabavni....

Uporabniški avatar
Trillian
Prispevkov: 24
Pridružen: 3.4.2004 18:57
Kraj: Betelgeza
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Trillian »

jest jo mam doma. :D

ne mislm, poglej malo po knjiznicah. jaz sm jo tam dobila. pa na kaksni kazi bi se tudi nasla.

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Ne, ne, ne mislim knjige, knjigo (seveda) imam doma, temveč me zanimajo posnetki radijske nadaljevanke...

lepo se imejte!!

Uporabniški avatar
Trillian
Prispevkov: 24
Pridružen: 3.4.2004 18:57
Kraj: Betelgeza
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Trillian »

ja ja..vem, sej to sm mela v mislih.


danes v (skoraj) vseh knjiznicah soposojajo tudi cd-je. in ce se ne motim sem jaz dobila stoparja (radijsko igro na cd-ju) v otonu zupancicu...je pa tko da, sta na enem cd-ju 2 epizodi, teh je pa tm okol 13.

drugace pa..malo piratsva na kaazi. :D

Odgovori