Šarlatani

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Roman »

So te "določene stvari" take, da jih je mogoče zapisati v obliki, ki jo bo mogoče ob svojem času tudi preveriti?

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Seveda, jaz npr. nekomu prerokuje iz kave, ta si to zapiše ali zapomni, in potem kmalu lahko ugotovi pravilnost prerokbe.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Roman »

No, potem manjkajo samo še zapisi nekaj statistike. Kdaj greva na kavo? Joj, saj res, kaj pa, če ne pijem kave?

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Potem bo pa malo težje. Iz dlani pa ne znam brat prihodnosti. :wink:

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a mriz »

Se te tvoje domnevne napovedi po svojem pristopu v čem razlikujejo od tistih v horoskopih?

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Vsekakor. Horoskopi napisani v časopisu v okviru 12 znamenj za vse ljudi, no v to tudi jaz ne verjamem. Še posebej, ko sem izvedela, kako jih pišejo. Vsakemu človeku pa se iz njegove osebne natalne karte lahko prebere marsikaj. Za to pa je potrebno povsem drugačno znanje, kot za prerokovanje iz kave. Je pa seveda tako, da je na vseh teh področjih veliko prevarantov in ljudi, ki jim je samo do zaslužka.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Katy napisal/-a:Vsakemu človeku pa se iz njegove osebne natalne karte lahko prebere marsikaj.
Pa ja!
Katy napisal/-a:Za to pa je potrebno povsem drugačno znanje, kot za prerokovanje iz kave.
Itak.
Katy napisal/-a:Je pa seveda tako, da je na vseh teh področjih veliko prevarantov in ljudi, ki jim je samo do zaslužka.
Ni res. Vsi so taki.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a bianko »

Katy napisal/-a:Seveda, jaz npr. nekomu prerokuje iz kave, ta si to zapiše ali zapomni, in potem kmalu lahko ugotovi pravilnost prerokbe.
Ali se da mogoče tudi iz Union piva prerokovat :)

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a =) »

ja, mislim, da bi se dalo enako iz piva prerokovat (sam vprašanje če iz Uniona)...pa iz jote tudi... :wink:

čeprav, kar se horoskopa tiče,....mislim, da vpliva na človekov značaj to kdaj je bil rojen...ne v stilu, da si zdaj tak in tak če si rojen na 8 dan v mesecu, ampak to, da dejansko so ljudje ki so poleti rojeni drugačni od tistih, ki so rojeni pozimi. Verjetno je res tudi to vplivalo na nas ali smo najprej zagledali spomladansko sonce, siv začetek zime,....
:wink: joj, spet nakladam... :D

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Predmeti dela pri tem niso pomembni, vsak uporablja tisto, kar mu ustreza. :wink: Nekateri uporabljajo dlani, karte, rune, kavo, morda kdo tudi pivo... kaj pa vem, vsekarkor kavina usedlina naredi več vzorcev. Je pa res, da obstaja možnost, da bi bil po pivu dojemljiv za stvari, ki jih drugače nisi. :D

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

=) napisal/-a:mislim, da vpliva na človekov značaj to kdaj je bil rojen...ne v stilu, da si zdaj tak in tak če si rojen na 8 dan v mesecu, ampak to, da dejansko so ljudje ki so poleti rojeni drugačni od tistih, ki so rojeni pozimi. Verjetno je res tudi to vplivalo na nas ali smo najprej zagledali spomladansko sonce, siv začetek zime,....
Vsak človek ima glede na uro in kraj rojstva povsem drugače postavljene še ostale planete v natalni karti. In zato niti ni tako pomembno v katerem mesecu v letu si rojen.

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a =) »

kje dobiš te t.i. "natalne karte"? :D

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Jih ne dobiš, ampak si jih moraš dat izračunat. Oz. lahko se sam lotiš postopka s knjigami, ki jih dobiš v knjižnici, če imaš čas seveda.

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a =) »

in lahko računam da rezultati 100% držijo?

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Le zakaj, saj smo na temi Dosjeji X? :?:

Odgovori