Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

shrink napisal/-a: Očitno še vedno nisi dojela ali pa neprestano sediš na ušesih (bolje rečeno: očeh): Bistvo (življenja, sveta, obstoja itd.) me ne zanima. Kapish?
Ja, oprosti, seveda ne bistvo, ampak dejstvo.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:
shrink napisal/-a: Očitno še vedno nisi dojela ali pa neprestano sediš na ušesih (bolje rečeno: očeh): Bistvo (življenja, sveta, obstoja itd.) me ne zanima. Kapish?
Ja, oprosti, seveda ne bistvo, ampak dejstvo.
Kakšno dejstvo? Da je smrt neizogibna? Res globoko spoznanje.

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

Ja, kaj boš pa zdaj rekel, da ni? To je vsekakor znanstveno dokazano. Saj ne iščem globokih spoznanj. Sicer pa tebi tako nič ni prav, karkoli rečem.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Ja, kaj boš pa zdaj rekel, da ni?
Sem rekel morda, da ni? Ni pa to vredno posebej poudarjati oz. temu pripisovati "bistva".
Katy napisal/-a:To je vsekakor znanstveno dokazano.
Znanstveno dokazovanje za to niti ni potrebno.
Katy napisal/-a:Saj ne iščem globokih spoznanj. Sicer pa tebi tako nič ni prav, karkoli rečem.
Seveda, ker npr. v obliki, kot si sama formulirala:
Katy napisal/-a:ampak bistvo je, da si vsak tudi nekako uspešno in srečno preživeti do konca svojih dni.
očitno ne drži. Samomorilci npr. se ne "trudijo preživeti uspešno in srečno do konca svojih dni".

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

Saj sem potem popravila citat in rekla dejstva. In seveda za to znanstveno dokazovanje ni potrebno, to poudarjam zato, ker ti razumeš samo besedo znanstven.
Nekateri si želijo do konca svoje naravne smrti preživeti srečno in uspešno, drugim je vseeno, samomorilci pa hočejo čim prej priti na drug svet, kjer ni trpljenja. Ampak vsi se trudimo preživeti najbolje po svojih močeh.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Saj sem potem popravila citat in rekla dejstva.
Tudi takih dejstev ni treba posebej poudarjati, ker v njih ni ničesar globokega.
Katy napisal/-a:In seveda za to znanstveno dokazovanje ni potrebno, to poudarjam zato, ker ti razumeš samo besedo znanstven.
Neumnost. To je zgolj tvoje zgrešeno prepričanje, kar sem ti že večkrat povedal in si očitno ne moreš zapomniti. Povsem očitne stvari ni potrebno dokazovati (kar pa ne velja za šarlatanska nakladanja, ki so očitna zgolj šarlatanom).
Katy napisal/-a:Nekateri si želijo do konca svoje naravne smrti preživeti srečno in uspešno, drugim je vseeno, samomorilci pa hočejo čim prej priti na drug svet, kjer ni trpljenja. Ampak vsi se trudimo preživeti najbolje po svojih močeh.
Ti dve povedi sta v protislovju. Nekateri ne morejo biti vsi. Ampak takšna protislovja pri tebi niso nobena novost. :?

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

Vsi skupaj se trudimo; tudi samomorilci, vsak pa svojih močeh. Ne vem, če razumeš.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Vsi skupaj se trudimo; tudi samomorilci, vsak pa svojih močeh. Ne vem, če razumeš.
Sam lahko samo razumem, da je tvoja prva trditev:
Katy napisal/-a:ampak bistvo je, da si vsak tudi nekako uspešno in srečno preživeti do konca svojih dni.
v protislovju z zadnjo:
Katy napisal/-a:Nekateri si želijo do konca svoje naravne smrti preživeti srečno in uspešno
Period.

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

Ne vem zakaj se toliko ukvarjaš z malekostmi, ki jih tako ne razumeš.
Zanima pa me, ali zares verjameš zgodbi na začetni strani kvarkadabre o širjenju virusa HIV z naslovom Lovec na viruse? Da verjameš teoriji velikega poka, si že povedal.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Ne vem zakaj se toliko ukvarjaš z malekostmi, ki jih tako ne razumeš.
Če je zate protislovje malenkost. :?

Najprej se nauči logičnega izražanja, pa ne bo nobenih težav; in bom(o) tudi lahko rekli, da se razumljivo izražaš in da so tvoje misli vredne obravnave. Do sedaj so namreč s tvoje strani prihajale zgolj nelogičnosti oz. v najboljšem primeru megla.
Katy napisal/-a:Zanima pa me, ali zares verjameš zgodbi na začetni strani kvarkadabre o širjenju virusa HIV z naslovom Lovec na viruse? Da verjameš teoriji velikega poka, si že povedal.
Odgovor bi ti moral biti kristalno jasen na osnovi mojega prvega komentarja pod člankom.

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

shrink napisal/-a: Odgovor bi ti moral biti kristalno jasen na osnovi mojega prvega komentarja pod člankom.
Če imaš 5 minut časa (več vem, da ne potrebuješ), si preberi članek na internetni strani:

http://www.pozitivke.net/article.php?st ... irus%2BHIV

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:
shrink napisal/-a: Odgovor bi ti moral biti kristalno jasen na osnovi mojega prvega komentarja pod člankom.
Če imaš 5 minut časa (več vem, da ne potrebuješ), si preberi članek na internetni strani:

http://www.pozitivke.net/article.php?st ... irus%2BHIV
Ta šarlatanski tekst sem komentiral že tukaj:

http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... -virus-HIV

P.S. Za nova vprašanja odpiraj nove teme. V tej temi je bilo že preveč smetenja.

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a Katy »

Ja, ampak mene zanimjo čisto konkretna vprašanja; ali si ti oz. tvoji prijatelji znanstveniki pripravljeni odgovorit na vprašanja v zvezi z nalezljivimi boleznimi? Imate podatke, imam vprašanja, ste pripravljeni na vse?

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a =) »

Katy napisal/-a:Ja, ampak mene zanimjo čisto konkretna vprašanja; ali si ti oz. tvoji prijatelji znanstveniki pripravljeni odgovorit na vprašanja v zvezi z nalezljivimi boleznimi?
Zakaj misliš, da se o tem ne znajo pogovarjat? (zveni malo pristransko)
Imate podatke, imam vprašanja, ste pripravljeni na vse?
Zakaj je to sploh pomembno? Pomagajo/odgovarjajo na vprašanja za katera so prepričani o pravilnosti odgovorov. Ti pa kar vprašaj (seveda če vprašanje ni preveč rockovsko,beri neumno :lol: )

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Celostni pogled na reševanje ekonomske krize

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Ja, ampak mene zanimjo čisto konkretna vprašanja;
Odpri novo temo, ne pa da vsevprek smetiš v eni in isti.
Katy napisal/-a:ali si ti oz. tvoji prijatelji znanstveniki pripravljeni odgovorit na vprašanja v zvezi z nalezljivimi boleznimi? Imate podatke, imam vprašanja, ste pripravljeni na vse?
HIV povzroča AIDS. To je realnost (kar tudi kaže umiranje HIV pozitivnih AIDS skeptikov, ki so opustili protivirusna zdravila). Ostalo so nakladanja teoretikov zarote ali šarlatanov. Period.

Odgovori