Mislim, da sem videl NLP ?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
Trillian
Prispevkov: 24
Pridružen: 3.4.2004 18:57
Kraj: Betelgeza
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Trillian »

Che napisal/-a:bil sem preveč šokiran , kocka e bila približno z robom 3 metre,

zakaj smo čudni?
a ni ocitno? :D

Mare
Prispevkov: 23
Pridružen: 23.3.2004 10:44

Odgovor Napisal/-a Mare »

HOPLA, kaj pa če je vse res?! :lol: Elvis has left the cube. :P

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

Trillian napisal/-a: a ni ocitno? :D
ne

Uporabniški avatar
Trillian
Prispevkov: 24
Pridružen: 3.4.2004 18:57
Kraj: Betelgeza
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Trillian »

potem pa nima smisla razlagat... :(

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

škoda :cry:

Uporabniški avatar
Japi
Prispevkov: 230
Pridružen: 16.4.2004 17:17

Odgovor Napisal/-a Japi »

Hm, Che, kako pa si ti razlagaš svojo dogodivščino? Si kaj praznoval? Meni se zdi čisto možno, le da bi pri moji verziji rabil cca. 100 ljudi še zraven pa en Loto zaslužek za izvedbo te moje podobne akcije. No v vsakem primeru se mi zdi, da si nekej posebnega. Če je izmišljeno, imaš bujno domišlijo in imaš priložnost na literarnem področju, če je bilo res, pa si lahko ful srečen, ker imaš ali zelo bogate prijatelje ali pa zelo dobre odnose z osebama, ki sta ti podarila kitaro. :wink:

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

torej si mnenja da ali sem si zmislu ali pa da mi je to nekdo podtaknil oziroma je bilo zaigrano :?:

Uporabniški avatar
Japi
Prispevkov: 230
Pridružen: 16.4.2004 17:17

Odgovor Napisal/-a Japi »

V prvi vrsti me zanima tvoje mnenje (glej moj prejšnji post).

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re:

Odgovor Napisal/-a GJ »

Che napisal/-a: ...nisem pil kadil pohal, v glavnem nič takega, no ali sem videl nezemljane?
Che napisal/-a:torej si mnenja da ali sem si zmislu ali pa da mi je to nekdo podtaknil oziroma je bilo zaigrano :?:
Hja, stvar se lahko zmeraj precej zakomplicira.

Nekateri recimo potrebujejo določene substance, da doživijo halucinacije. So pa tudi tako imenovane izjeme. Torej doživljajo resnične privide, v za njih vsakdanjem stanju, ki mu oni sami rečejo normalno stanje.
Vzrokov je lahko seveda veliko. Naj naštejem le najbolj pogoste:
-prirojena napaka
-posledice težkega poroda
-dedni vzroki
-možganski tumor
-hormonske motnje
-gentska napaka
-psihična labilnost v povezavi s stresom in ostalimi dejavniki
-nezavedno zaužiti toksini ali razni alkaloidi kot so atropin itd. lahko povzročajo v pravilnih odmerkih zakasnele reakcije tudi nekaj tednov kasneje saj jih naše telo ne zmore samo izločiti.
-jemanje določenih zdravil
-in še bi lahko našteval.

...

Seveda pa odgovor, kaj je vzrok tvojega videnja lahko da edino stroka, torej:
-pregled krvi, urina (danes je za to verjetno že prepozno)
-pogovor s psihiatrom in psiho analitikom
-analiza tvoje preteklosti in otroštva
-analiza tvojih življenskih navad in razvad
-podatki o morebitnih dednih vzrokih
-poligraf
-alternativci
-in še bi lahko našteval

Seveda pa v demokratični deželi kot je Slovenija imaš vso pravico, da izraziš svoje videnje na način kot si ga doživel. Morda te odkrijejo celo mediji in boš postal slavna osebnost seveda, če si to le želiš. Vsekakor pa moraš verjeti v svoje videnje.
Če si dovolj prepričljiv lahko morda ustanoviš celo romarsko pot na mesto kjer si doživel to videnje. Kar bi bila seveda ob pravilni organizaciji dobra turistična atrakcija.
Morda ima mesto na katerem si doživel videnje posebno vilinsko moč, ki jo lahko občutijo zgolj izbranci.
Morda ima to mesto videnja celo zdravilno moč proti raznim tegobam.
Morda bi morali mesto videnja raziskati radiostezisti...


8)

Vsekakor pa si najprej najdi dobrega mentorja oziroma agenta, ki se je že izkazal na takšnem področju.

Vse pa je odvisno od tvoje vere oziroma ambicioznosti.

Nikakor pa se ne smeš ozirati na mnenja ljudi s katerimi se ne strinjaš.:twisted:


Lep, lep dan želimmmmmm...
Zadnjič spremenil GJ, dne 15.5.2004 16:23, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

ja halucinacije.......in od kje mi pa potem kitara? ne dobiš kar tako elvisove kitare.....

sicer pa japi..moje mnenje je moja zgodba :arrow: vse je res.........

_mala_
Prispevkov: 1
Pridružen: 13.6.2004 21:51
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a _mala_ »

hja nlp-ji to je pac tako, jaz bi nekoc prav rada videla kaj takega. toda jaz imam kot vsak kdo svoja prepricanja in jaz menim, da ni vse izmisljeno. ok pac omenjate halucinacije, ampak ali res lahko verjamete, da bi lahko imelo toliko ljudi halucinacije? ok en ali dva, deset dvajset, toda na stotine ljudi v eni sami drzavi? nekatere zgodbe so se mi zdele prav neverjetne in priznam, da sem tudi sama imela pomisleke ali so resnicne ali ne ampak morate priznati, da se nekaj resnice zagotovo skriva za tem. namret tako veliko kot je vesolje in toliko razlicnih vrst tako imenovanih bitij obstaja. zagotovo nismo sami tu in zagotovo nekje je nekaj in zakaj potem ne bi mogla obstajati vsaj mala moznost, da so ta druga bitja mnogo bolj inteligenta on nas samih in, da so morda oni ze odkrili potovanje skozi vesolje ali kokorkoli naj se izrazim. so pac prisli, ker tudi oni prav tako kot mi odkrivajo ali so sami ali niso. ne bi se jih smeli bati verjetno je tudi njih strah. verjetno se to slisi kot neznanski larifari, ampak poskusite si predstavljati. kaj pa, ce....... :?:

Marko
Prispevkov: 22
Pridružen: 14.6.2004 18:23

Odgovor Napisal/-a Marko »

Kogar zanima posebno "mnenje" si lahko ogleda rael.org
Teorija je zanimiva.

Lep pozdrav

NoComent
Prispevkov: 24
Pridružen: 2.2.2004 21:51

Odgovor Napisal/-a NoComent »

Da je življenje v vesolju bolj redko je bilo nekako jasno že Fermiju


http://en.wikipedia.org/wiki/Fermi_paradox

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »


kopriwa
Prispevkov: 3
Pridružen: 31.7.2005 21:25
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kopriwa »

da ne bom odpiral nove teme...nekaj dni nazaj smo sedeli zunaj ko sem na nebu zagledal piko, ki je postajala vse svetlejša. Takoj sem opozoril še druge da so jo zagledali. Postala je svetla kot najsvetlejše zvezde na nebu, potem pa je začela "ugašati" in na koncu je ni bilo nikjer več. Predvidevam da letalo ni blo. Za oblake se ta stvar tudi ni mogla skriti, ker je bilo jasno vreme (povsod zvezde). Kaj bi lahko bilo...glede na to da je bil to zame neznani leteči predmet?

Odgovori