Re: Svetilo, opazovalec, svetloba [razcep teme]

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Svetilo, opazovalec, svetloba [razcep teme]

Odgovor Napisal/-a shrink »

zmago.razem napisal/-a:Resnično so nekateri niskotni glede znanja . Ugotavljam , da nič ne razumete mogoče so krivi vaši profesorji . Resnično vam predlagam , da vprašate vaše profesorje energijski opis če je ravnovesje krogla , valj .... ker vi bi namreč to nerazumno odgovorili .
Ja, res, tvoje znanje je na najnižjem možnem nivoju. :lol:
Prečitajte razumno tudi knjige napetosti-deformacije .
:lol: Ja, kar vzemi jih v roke; morda boš uspel ugotoviti, da je tvoja definicija:
zmago.razem napisal/-a:matematično napetost je če energijo delimo z presekom in dolžino.
skregana s standardno definicijo mehanske napetosti, kar spet kaže na tvoje neznanje/neizobraženost.
Kar se tiče napetosti zaradi toplote je pa zelo malo raziskano in zabeleženo v priročnikih . še manj pa zaradi drugačnih energij razen mehanske .
Fizikalnih količin z imenom napetost je cel kup, samo kaj, ko tebi niso znane. Priporočam, da se izobraziš.
Torej fiziki začnite delati
Izobrazi se, CENZURA!

zmago.razem
Prispevkov: 56
Pridružen: 7.8.2009 16:19

Re: Svetilo, opazovalec, svetloba [razcep teme]

Odgovor Napisal/-a zmago.razem »

res je , da imam malo znanja in to se tudi zavedam , da imam veliko večje neizkoriščene možnosti . žalostno je za tiste , ki tega ne vidijo .
definicije energije , napetosti , valovanja... ne morejo enkrat veljat drugič ne razen če je z teoretiki nekaj narobe .
preštudiraj moje trditve - veljajo popolnoma v vseh opisih.
če si preštudiral energijsko-napetostni opis ravnovesja v valju . potem si gotovo ugotovil , da gre tu za sod v katerem veljajo zakoni pijem vino refošk merlot teran .
jaz sem to ugotovil že davno v preteklost , ko sem obiskoval šolo in nisem razumel zakaj me profesorji nenehno izsiljujejo ,
da bi se učil , ko sem jim jezikal so mi odgovorili umaknise stran , ker iz tebe smrdi kot iz soda . v kopru sem raje obiskoval betule kot pa bulil v knjige
če si vse to preštudiral potem preštudiraj še energijsko uran :shock:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Svetilo, opazovalec, svetloba [razcep teme]

Odgovor Napisal/-a shrink »

zmago.razem napisal/-a:res je , da imam malo znanja in to se tudi zavedam , da imam veliko večje neizkoriščene možnosti .
Nebrušen diamant, ka-li? :lol:
žalostno je za tiste , ki tega ne vidijo .
Ja, tvoja skromnost je sorazmerna tvojemu znanju.
definicije energije , napetosti , valovanja... ne morejo enkrat veljat drugič ne razen če je z teoretiki nekaj narobe .
Kup nepovezanih besed (tretjič).
preštudiraj moje trditve - veljajo popolnoma v vseh opisih.
Tvoje trditve nimajo ne glave ne repa, popolnoma pa odražajo tvoje neznanje, nerazgledanost in neizobraženost.
če si preštudiral energijsko-napetostni opis ravnovesja v valju . potem si gotovo ugotovil , da gre tu za sod v katerem veljajo zakoni pijem vino refošk merlot teran .jaz sem to ugotovil že davno v preteklost , ko sem obiskoval šolo in nisem razumel zakaj me profesorji nenehno izsiljujejo ,
da bi se učil , ko sem jim jezikal so mi odgovorili umaknise stran , ker iz tebe smrdi kot iz soda .
Res škoda, da je dr. Rugelj že pokojen. :lol:
v kopru sem raje obiskoval betule kot pa bulil v knjige
Ja, to je jasno že na osnovi nepotrebnih presledkov med besedami in ločili v tvojih skrpucalih. :lol:
če si vse to preštudiral potem preštudiraj še energijsko uran :shock:
Raje čez dan rukni kakšen kozarček več, kot pa da utrujaš na resnih forumih.

moderator
Prispevkov: 165
Pridružen: 5.2.2004 10:01

Re: Svetilo, opazovalec, svetloba [razcep teme]

Odgovor Napisal/-a moderator »

Zaklep: tema pod želenim nivojem.

Zaklenjeno