Prepis na drugo šolo - pomoč

Zanima me...
Odgovori
ana.aa
Prispevkov: 9
Pridružen: 29.9.2010 21:46

Prepis na drugo šolo - pomoč

Odgovor Napisal/-a ana.aa »

hei imam vprašanje za vse vas:p jaz sedaj hodim v gimnazijo in se ugotovila da mi ni gre preveč dobro in nima smisla več biti tu saj zaenkrat niti nimam tako slabega uspeha med pravdobrim in dobrim sem ampak vseeno si rečem da tu hodiš štiri leta i če maturo slabo narediš nimaš več dosti izbire za najprej :D Sedaj bi se jaz nasljednje leto prepisala rada v ruše v kemijskega ali pa farmacevtskega tennika in potem bi mogla it v dijaški dom. Zanima me kako in do kdaj morem to spročitii tja in če morem za te strokovne predmete in prakso kako nadoknaditi v počitnicah ali kako? Fala vam lepa za vse vaše odgovore in mnenja

agata
Prispevkov: 609
Pridružen: 19.1.2011 5:32

Re: prepis na drugo šolo NUjNO POMAGAJTE!!

Odgovor Napisal/-a agata »

Najbolje je da kar pokličeš na tisto šolo, za katero se zanimaš in prepričana sem, da ti bodo tam dali najbolj točne informacije. Pokliči pa čimprej.

kiky84
Prispevkov: 72
Pridružen: 9.1.2007 23:59
Kontakt:

Re: prepis na drugo šolo NUjNO POMAGAJTE!!

Odgovor Napisal/-a kiky84 »

Strokovne izpite boš morala narediti. Ampak ne pozabi, da kemijska šola ni kaj prida lažja od gimnazije. :) Najbolje, da pokličeš, čeprav imajo šole res čudne termine glede uradnih ur. Ali pa alternativa, da pošlješ mail...

ana.aa
Prispevkov: 9
Pridružen: 29.9.2010 21:46

Re: Prepis na drugo šolo - pomoč

Odgovor Napisal/-a ana.aa »

ja saj se tudi tega zavedam ja -.- me pa tudi zelo zanima kemija ...ja mail sem že poslala in so mi nazaj napisali samo to, da naj pošlem neko prošnjo ravnatelju in priložim ocene iz prve konference na koncu leta pa še spričevalo. Mogoče kdo ve kdaj bi jaz te izpite morala narediti v počitnicah ali kdaj in če sedaj že ni prepozno za prepis? Zanima me tudi ,da v primeru ,da mogoče teh izpitov ne naredim. Se še potem lahko vrnem nazaj na gimanzijo ali več nemorem nič?

kiky84
Prispevkov: 72
Pridružen: 9.1.2007 23:59
Kontakt:

Re: Prepis na drugo šolo - pomoč

Odgovor Napisal/-a kiky84 »

Koliko se js spominjam sem strokovne izpite delal med samim šolskim letom. Se pravi, da sem normalno nadaljeval šolanje na drugi šoli strokovne pa sem naredil ko so mi dali rok. Ponavadi ti dajo celo leto... Ampak lej to je že nekje 7 let nazaj :D Najbolje, da pokličeš in vprašaš...še boljš pa, če greš osebno tja ;) Če pa ti je nerodno klicat pa rec keri kolegici al pa kolegu :D

Odgovori