Širjenje vesolja in ohranitev energije

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:problemi
Čestitam ti za tvoje razmišljanje.Pri No See-ju in shrinku opažam totalno napihnjenost brez kakršnih koli idej.
Hah, menda CENZURA ne meni, da bova prodajala meglo, kot to sam počne? :lol:
Branita nekaj o čemer sploh nikoli nista resnično razmišljala.
CENZURA pa še osnov ne pozna. :lol:
Zame sta oba totalno aut misleca.
Ja, šarlatanom se marsikaj zdi; tudi to, da so Elohimi med nami. :lol:
Kako bi bilo če bi bil v vesolju samo en elektron? Popolnoma enako kot je danes!! Elektron navzven kaže enotno masno energetsko vrednost,ki jo sestavljata njegova Akumulirana in Realizirana masno energetska prostorsko časovna vrednost.Obe vrednosti sta medsebojno vezani preko gravitacijske sile vleka-odboja v medsebojnih povezavah.Sam gravitacijo enačim s šibko in močno jedersko silo.Kaj se bi dogajalo v samem elektronu(če ga enačimo z vesoljem)nič drugačnega kot se v vesolju samodogaja danes in to je sočasno izmenično prehajanje Akumulirane vrednosti mase-energije prostora,časa v Realizirano vrednostjo mept vrednost in obratno,kjer bi konec cikla pomenil nov začetek zlivanja.Tu je vzrok in posledica EM sila.Elektronov spin ni nič drugega kot hipno končanje Omega cikla( samozlitja) obeh vrednosti Amept-Rmept med seboj,ki sočasno pomeni nov začetek Alfa cikla izmeničnega medsebojnega zlivanja obeh vrednosti.Sistem je Konstanta- večno-sedanje samoohranitve-samozadosnosti in samodelovanja tudi če bi vesolje sestavljal en samcat elektron..
Enačba se zapiše Xmept(elektron ali vesolje -vesoljeali vsak individualni elementarni pojav)::: Xmept== Amept- OT-EM A.O.- Rmept= Xmept

Mogoče sem kaj pomagal.Nova je opredelitev mase energije,prostora,časa življenja na Akumulirano vrednost Amept* in Realizirano vrednost mept*,ki navzven izražata enotno Xmept*individualno ali vseobsegajočo vesoljno vrednost.A začete-O. konec cikla EM= Em sila!--*-življenje. Čas Prostor me *so vedno vcikličnem izmeničnem samozlivanju Amept*--Rmept*,v medsebojnem krožnem tokokrogu preko OT ničelne točke zlitja sedaj AMept-Rmept
To je opis enotne vesoljne elementarne(snovne) in življenjske zakonitosti,kjer življenje odgovarja na samozadostnost,samoohranitev,cikičnost s svojimi življenjskimi rešrodukcijskimi verigami vrst.

Šarlatansko nakladanje par exellence. :lol:
Prvič objavljeno na Kvarkadabri po Krmarju ,ki ima zadevo avtorsko zaščiteno!!
Saj sem ti že svetoval, CENZURA, da ustvariš svoj forum in tam zbiraš sebi podobne nakladače. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Vesolje se ne more širiti,ker je vseobsegajoča samozadostna,samoohranitvena in večno-sedaj samodelujoča (in perpetu) X konstanta mept* samobitnost teološko-Bog..Znanost ne dojema,da se opazovani ''del vidnega- zaznavnega vesolja'' samodejno ciklično širi krči kar je posledica EM valovanja-bibavice opzovanega dela vesolja.Logičen argument!!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Imaš pravi nick.Tvoje mentalno zdravje je resnično vprašljivo,da o dojemanju napisanega ne izgubljam besed.Po mojem imaš D.... sindrom v glavi. Se opravičujem- resničnim bolnikom.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Vesolje se ne more širiti,ker je vseobsegajoča samozadostna,samoohranitvena in večno-sedaj samodelujoča (in perpetu) X konstanta mept* samobitnost teološko-Bog..Znanost ne dojema,da se opazovani ''del vidnega- zaznavnega vesolja'' samodejno ciklično širi krči kar je posledica EM valovanja-bibavice opzovanega dela vesolja.Logičen argument!!
Ne, tipičen ŠARLATANSKI argument brez osnove! :lol:
Krmar napisal/-a:shrink
Imaš pravi nick.Tvoje mentalno zdravje je resnično vprašljivo,da o dojemanju napisanega ne izgubljam besed.Po mojem imaš D.... sindrom v glavi. Se opravičujem- resničnim bolnikom.
Hah, spet zaščitni znak šarlatana: ad hominem. Morda pa bi se CENZURA Krmar raje zamislil nad lastnim mentalnim zdravjem, saj od vsega začetka (pojavljanja na tem forumu) sproža salve smeha. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Kar je bedaku smešno je za modrega žalostno.Moj odgovor na tvoj smeh!!hi hi Ne se mučit z menoj-ti bo glavo razneslo!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Je zmanjkalo štrene za tvoje nakladanje? Nekam kmalu!! Pa vendar pričakovano z moje strani!!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Po tebi mi iz ZEmlje vidimo vseobsežno vesoljno samobitno večno-sedanjo samopjavnost! A si že razmišljal,da so galaksije najvećja individualna elementarna vesoljna telesa,ki gravitirajo v svojo matično jato galaksij.Enako kot ti gravitiraš na naš narod itd..Enostavna razlaga,ki jo ti lahko razumeš in ne presega tvojih mentalnih sposobnosti!!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Kar je bedaku smešno je za modrega žalostno.Moj odgovor na tvoj smeh!!hi hi
viewtopic.php?p=27091#p27091

:lol:
Krmar napisal/-a:Ne se mučit z menoj-ti bo glavo razneslo!
Krmar napisal/-a:shrink
Je zmanjkalo štrene za tvoje nakladanje? Nekam kmalu!! Pa vendar pričakovano z moje strani!!
Hah, CENZURA, ti še ne veš, kako uživam replicirati šarlatanom. Še vsak do sedaj je prej obupal kot jaz. :lol:
Krmar napisal/-a:shrink
Po tebi mi iz ZEmlje vidimo vseobsežno vesoljno samobitno večno-sedanjo samopjavnost! A si že razmišljal,da so galaksije najvećja individualna elementarna vesoljna telesa,ki gravitirajo v svojo matično jato galaksij.Enako kot ti gravitiraš na naš narod itd..Enostavna razlaga,ki jo ti lahko razumeš in ne presega tvojih mentalnih sposobnosti!!
Hah, res je zelo enostavno: šarlatani pač prodajajo meglo in nakladajo brez osnove. To je njihova edina sposobnost. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Ti imaš doma v vetrini sigurno 'kvarkakadabrinega oskarja' za glavnega komedijanta na tem forumu. Verjetno te še ni čisto potešila,glede na tvoje mentalne napore- ki jih v to vlogo s svojim kvazi znanjem neprestano vlagaš. :shock:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
Ti imaš doma v vetrini sigurno 'kvarkakadabrinega oskarja' za glavnega komedijanta na tem forumu.
Ah, ne: tisti, ki se smejemo, smo zgolj priča komedijam šarlatanov (saj ti iz tega ni težko razbrati, kdo je komedijant, k'ne CENZURA?). :lol:
Verjetno te še ni čisto potešila,glede na tvoje mentalne napore- ki jih v to vlogo s svojim kvazi znanjem neprestano vlagaš. :shock:
Smešno je, da o znanju razpreda CENZURA, ki govori npr. o "Higginsovih buzonih" (pa da spakedranščine v zvezi s pisanjem enačb niti ne omenjam). Za take ŠARLATANE je jasno, da jim prevelik zalogaj predstavlja še pravilno zapisovanje besed. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Razmisli Če kljub šolanju (uku)ostaneš zakrknjen, potem si tepec!Opažam,da te ima veliko forumašev tule poln kufer s tvojim nakladanjem!! :twisted: Po mojem si ti kakšen nesposoben ,nekreativen, papagajček :twisted: .

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
Razmisli Če kljub šolanju (uku)ostaneš zakrknjen, potem si tepec!
Ah, že neštetokrat slišana ŠARLATANSKA krilatica. :lol:
Opažam,da te ima veliko forumašev tule poln kufer s tvojim nakladanjem!! :twisted:
Ah, seveda: v nos grem predvsem ŠARLATANOM, ampak ti še zdaleč niso večina na tem forumu; je pa res, da so - kar se nakladanja tiče - v večini. Kot sem pa že večkrat rekel: vsak CENZURA, ki se pojavi, bo vselej dobil primerno obravnavo z moje strani. :lol:
Po mojem si ti kakšen nesposoben ,nekreativen, papagajček :twisted: .
Hah, ocene ŠARLATANOV me niso ganile in me nikoli ne bodo. Je pa jasno, kakšna je sposobnost, ki jo sami premorejo: zero, zilch, nada. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Ti si se pač odločil,da boš v življenju igral vlogo pudlja in hijene istočasno! A veš,da se sama hijena boji soočenja z levom,deset hijen ga šele upa napasti.Pudlji so sigurni v pasjem tropu,če se skrivajo za svojim zaščinikom.Ti se skrivaš za neko znanstveno dogmo,ki jo bo branil vsak znanstveni dogmatik.Ker je pa takih večina , se ti počutiš varnega v takšni garantirani zaščiti.V resnici si pa pudelj-hijena po naravi! :shock: Resnica!!!! :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
Ti si se pač odločil,da boš v življenju igral vlogo pudlja in hijene istočasno! A veš,da se sama hijena boji soočenja z levom,deset hijen ga šele upa napasti.Pudlji so sigurni v pasjem tropu,če se skrivajo za svojim zaščinikom.Ti se skrivaš za neko znanstveno dogmo,ki jo bo branil vsak znanstveni dogmatik.Ker je pa takih večina , se ti počutiš varnega v takšni garantirani zaščiti.V resnici si pa pudelj-hijena po naravi! :shock: Resnica!!!! :D
Resnica je samo ena: si CENZURA in kot tak si zaslužiš zgolj šibo. A bo šlo? :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Širjenje vesolja in ohranitev energije

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
:shock: :shock: Moraš priznati,da sem te lepo opisal! :shock:

Odgovori