Entropija črne luknje

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Xme-pomeni vso in vsako masno energetska pojavnost od osnovnega delca do vseobsežnega vesolja.
T.O. pomeni osrednjo ničelno točko izmeničnega sočasnega prehoda (Akumulirane in Realizirane vrednosti.
Da bi jo razumeli jo razumite kot T.O. sedaj,kjer izmenično sočasno prehajata preteklost -prihodnost druga v drugo.Edini realen t čas je T.O.sedaj

m je masa-- e je energija--- A=akumulirana metp* m(masno enrergetska prostorsko časovna *življenjska vrednost
R je realiizirana mept* vrednost.
EM je elektromagnretna sila izmeničnih sočasnih prehodov zlivanj valovanj rotacije A in Rmept* vrednosti.

Novo je Amept* in Rmept* in osrednja T.O. Kljub vsemu tale moja solata ni napisana v kitajšini!! Če se imate za neke intelektualce dajte zadeve malo povezovati . Ali vas niso naučili lastnega razmišljanja,a ste res samo naučeni papagaji?

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a problemi »

Krmar napisal/-a:Xme-pomeni vso in vsako masno energetska pojavnost od osnovnega delca do vseobsežnega vesolja.
T.O. pomeni osrednjo ničelno točko izmeničnega sočasnega prehoda (Akumulirane in Realizirane vrednosti.
Da bi jo razumeli jo razumite kot T.O. sedaj,kjer izmenično sočasno prehajata preteklost -prihodnost druga v drugo.Edini realen t čas je T.O.sedaj

m je masa-- e je energija--- A=akumulirana metp* m(masno enrergetska prostorsko časovna *življenjska vrednost
R je realiizirana mept* vrednost.
EM je elektromagnretna sila izmeničnih sočasnih prehodov zlivanj valovanj rotacije A in Rmept* vrednosti.

Novo je Amept* in Rmept* in osrednja T.O. Kljub vsemu tale moja solata ni napisana v kitajšini!! Če se imate za neke intelektualce dajte zadeve malo povezovati . Ali vas niso naučili lastnega razmišljanja,a ste res samo naučeni papagaji?
Mislim, da se prav nihče od nas nima za intelektualca, se opravičujem tistim, ki se, vendar če ti napišemo, da ne razumemo "jezika" (simboli) v katerem pišeš svoja razmišljanja in če nas to stori več, je Krmar mogoče na mestu , da pomisliš, prvo zgolj pomisliš, ali ni mogoče problem na tvoji strani.

Lahko, da sem butec, vendar po zgornjem opisu je \(Xme\) "drug izraz" za ustaljen izraz, katerega uporablja fizika, to je masna točka.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Krmar »

problemi

Masna točka je nelogičen izraz. Kaj je masna točka? Če gre pri vsakem me pojavu za konfiguracijo,ki omogoča Akumulirani in Realizirani masno energetski medsebojno sočasno izmenično zlivanje druge v drugo.?? Kakšna masna točka.Fizika enostavno ne razume enotne vesoljne elementarne in življenjske zakonitosti- potem si pa izmišlja imena decev enačbe,kot da jih je pisal bolnik iz psihijatrije ne pa nek intelektualec-razumnik.
Delec je samo eden in ta sočasno lahko v gravitacijskem polju znotraj sebe izpostavi takšne močne in šibke jederske vezi,da se v navezi(vezi)(konfiguraciji) vsak njegov delec sočasno izraža kot delec in antidelec me kar jaz imenujem Akumulirana me in Realizirana me vrednost znotraj vse in vsake Xme pojavnost.Vesolje je se enako izraža Xdelecu in v svoji vseobsežni vsepojavnosti Xme .!!To dojemite,pa bo že veliko!! Masna točka in papagaji na kupu!

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Roman »

Krmar napisal/-a:Ali vas niso naučili lastnega razmišljanja,a ste res samo naučeni papagaji?
Žaljivke zgovorno razkrivajo nivo tvojega odnosa do sogovornika.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a vojko »

Krmar napisal/-a:vojko
Nisem fizik upam si povedati,da se vsak delec ali pojavnost navzven izraža z X enotno vrednostjo mase energije v povezavi z drugimiX delci znotraj določene X me konfiguracije pa se lahko izraža v vezeh -(naprej nazaj) sočasno kot Akumulirana in kot Realizirana masna energetska vrednost.To pomeni vsak delec (X pojavnost)se lahko izraža sočasno kot delec-antidelec v šibkih močnih jedrskih silah vezeh.Masa-energija imata v (snovnih) vezeh sposobnost sočasnega izraza poenostavljeno materija antimaterija jaz jih imenujem Akumulirana in Realizirana masno energetska vrednost,ki se navzven izražata enotno. Mesto delca določa večja konfiguracija Xme (gravitacija)in šibka močna jederska sila,ki v resnici določa vezje delca naprej nazaj in te vezi omogočajo,da se delec sočasno izraža kot akumulirana me vrednost in kot realizirana me vrednost. Zakaj? Zato ,da je omogočeno nemoteno sočano izmenično zlivanje (sprejemanje oddajanje) akumuliranih in realizirani vrednosti me znotraj X me konfiguracije. To je že Planck ugotovil.Diskretna kvantna izmenjava.POsledica teh sočasnih zlivanj A-Rme vrednosti je EM sila. Daj ti vojko napiši sedaj zadevo strokovno,jaz jo znam samo v obliki takšne solate, in ne nasedam intelektualnim kvazi avtoritetam.Zakaj? Zato,ker nisem kontaminiran s papagajskim znanjem. Cern ne bo dal nikakršnih oprijemljivih rezultatov-na koncu bo napisana neka enačba,ki jo tudi sam Bog ne bo razumjel!![/

Menim, da gre za pri tebi za nepovezano žlobudranje, ki ga zavijaš v celofan "znanstvenega" žargona. Trudil sem se razumeti, kaj si sploh hotel povedati, pa nisem uspel. Res je, kar praviš: "tega sam bog ne bo razumjel!"Bolje zate in za vse nas, da nehaš smetiti po tem forumu. Najdi kakšno drugo smetišče, lepo te prosim...
Zadnjič spremenil vojko, dne 20.12.2011 14:24, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Pa je šla tema u K*!

*lanec:)

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Krmar »

A ko o pa meni prvi začeli tule žalit je pa opravičjivo?? Kakšen nivo,če se ne znaš za pravico in resnico borit.Takoj se postaviš na stran večine,ker tam si sigurno zaščiten in na sigurni palčki znotraj kletke.A ne dojemaš,da je fizika in večina njenih raziskav samo še v službi kapitala,Znanost je prodana kapitalu tako kot politika. Dajte se zbudit!Sveta in vesoljne samopojavnosti ter njene večno-sedanje samozakonitosti se ne da razumeti zgolj skozi ''kvazi intelektualizem'!!(('ki nudi zgolj lažni družbeni status itelektualnim papagajem)),ampak z dano naravno iteligenco in dušno modrostjo.Sedaj pa mislite kaj sem želel povedati!

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Nima smisla, sem hotel nekaj napisat, a bi samo pripomogel k nadaljnemu smetenju.

------------------------------------------

Predlagam cistko, naj se pobrise neumestne komentarje, ki nimajo veze s temami, v katerih so bili objavljeni.
Ja, magari pol foruma, ce je treba.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a problemi »

Krmar napisal/-a:Masna točka je nelogičen izraz.
Sicer ne bom trdil, da pri obravnavi jezika ali govorice, logika nima nobene veljave/zveze/pomena, vendar me vseeno zelo čudi, kaj je tako nelogičnega v tem izrazu.
Kaj je masna točka?


http://sl.wikipedia.org/wiki/To%C4%8Dkasto_telo
To dojemite,pa bo že veliko!! Masna točka in papagaji na kupu!
Jaz moram priznati, da moje intelektualne sposobnosti niso na takšnem nivoju, da bi lahko razumel "tvojo teorijo".

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a problemi »

NoSee napisal/-a:Nima smisla, sem hotel nekaj napisat, a bi samo pripomogel k nadaljnemu smetenju.

------------------------------------------

Predlagam cistko, naj se pobrise neumestne komentarje, ki nimajo veze s temami, v katerih so bili objavljeni.
Ja, magari pol foruma, ce je treba.
NoSee napiši, kar si hotel napisati, bomo ostali že znali ločiti resen pogovor od tega, mah niti ne vem česa.

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a NoSee »

problemi napisal/-a:...kar si hotel napisati, bomo ostali že znali ločiti resen pogovor od tega, mah niti ne vem česa.
Bi se nanasalo na...ne vem kaj ze:) Skratka, nonsense.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Masna točka je nelogična,ker čim je govora o kakršnikoli masni vrednosti (pojavnosti)je govora o Xme vrednosti -pojavu,delcu -me,ki ima znotraj sebe konfiguracijo ,ki omogača sočasno izmenično zlivanje Ame in Rme vrednosti.In sedaj?!!Izmislijo si sto matematičnih rešitev,ki so vse neresnične in neuporabne smislu razumevanja enotne vesoljne zakonitosti mept*življenja.Masa-energija izražata EM silo kot posledico izmeničnga sočasnega zlivanja Ame+Rme in nič drugega!!Konfiguracija gravitacija in šibke močne jederske vezi v vsakem Xmept*pojavu- pa to omogočajo.In kakšen nov hominem boste sedaj iz rokave potegnili?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Vojko se mi je pač zapisalo! In razumeš pa vseeno,ali ne!!Jaz ne lovim dlake v jacu,temveč v bistvu povedanega.Tiste otročje fore: mami glejga -ta pa ne zna pisat,se pojdi igrat v vrtec.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Vojko se mi je pač zapisalo! In razumeš pa vseeno,ali ne!!Jaz ne lovim dlake v jacu,temveč v bistvu povedanega.Tiste otročje fore: mami glejga -ta pa ne zna pisat,se pojdi igrat v vrtec.
A tako kot "Higginsov buzon"? A tako kot tule:

viewtopic.php?p=57886#p57886

?

:lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Entropija črne luknje

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Otročarije zganjaš.Tudi če bi napisal 'Bizonov buzon' je še to vedno znanstven hominem.Ker tega delca enostavno ni.Potem pa berem Božji delec! Vsak in vse je božje,če veš kaj pomeni teološka šifra za Boga!!! Materija-snov masa-energija se vedno sočasno izraža navzven v enotni me vrednosti v notranji konfiguracija pa ima vsak delec-delček pojav vedno sočasno dva izraza Ame +Rme(vrednost-protivrednost, delec-proti delec) v svoji navezi naprej nazaj z drugimi delci,da je sočasno zlivanje Ame+RMe znorajXme pojava nemoteno.Planck je že to ugotovil fiziki(intelektualci)pa niste znali zadeve razumeti in jo argumentirati.Če ti sploh si kakšen intelektualec -bolj si podoben otročaju.

Zaklenjeno