Medzvezdna potovanja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a: Se nisi ponovno malo izgubil? Naslov teme je: MEDZVEZDNA POTOVANAJA... :lol:
Res je, ne slediš več. Škoda. Črvine so potencial, ki ga gre upoštevati. Bojim se, da drugače ne bo medzveznih potovanj, a ne ? :wink:

Si dobro, Vojko ? :?
Če bi bilo še malo boljše, ne bi bilo za izdržat! :lol:

Kaj pa veš o črvinah, da opraviva preliminarni test? :wink:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a: Se nisi ponovno malo izgubil? Naslov teme je: MEDZVEZDNA POTOVANAJA...
Res je, ne slediš več. Škoda. Črvine so potencial, ki ga gre upoštevati. Bojim se, da drugače ne bo medzveznih potovanj, a ne ? :wink:

Si dobro, Vojko ? :?
Če bi bilo še malo boljše, ne bi bilo za izdržat!

Kaj pa veš o črvinah, da opraviva preliminarni test?
:? hm. Pokazati ali ne pokazati ! Sva pravkar v eni, črvini !? Izdržal boš že, upam! :oops: Slediš, Vojko ? :wink:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo je napisal:

:? hm. Pokazati ali ne pokazati ! Sva pravkar v eni, črvini !? Izdržal boš že, upam! :oops: Slediš, Vojko ? :wink:
Megla je pregosta...nobene uhojene poti...pejsaž se nenehno spreminja...matematične enačbe ne odražajo objektivnega sveta...deterministični kaos... :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:bargo je napisal:

:? hm. Pokazati ali ne pokazati ! Sva pravkar v eni, črvini !? Izdržal boš že, upam! :oops: Slediš, Vojko ? :wink:
Megla je pregosta...nobene uhojene poti...pejsaž se nenehno spreminja...matematične enačbe ne odražajo objektivnega sveta...deterministični kaos... :lol:
:oops: hm. Povzročaš mi skrbi, Vojko ? Saj boš zdržal, ali ne ? :( O čem ti to govoriš, Vojko ?

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a:bargo je napisal:

:? hm. Pokazati ali ne pokazati ! Sva pravkar v eni, črvini !? Izdržal boš že, upam! Slediš, Vojko ?
Megla je pregosta...nobene uhojene poti...pejsaž se nenehno spreminja...matematične enačbe ne odražajo objektivnega sveta...deterministični kaos... :lol:
:oops: hm. Povzročaš mi skrbi, Vojko ? Saj boš zdržal, ali ne ? :( O čem ti to govoriš, Vojko ?
O istih stvareh kot ti... :lol:

Seveda bom zdržal. 'Bratje mi stojimo, kakor zidi grada...' :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

Bargo : hm. Pokazati ali ne pokazati ! Sva pravkar v eni, črvini !? Izdržal boš že, upam! Slediš, Vojko ?
Vojko : Megla je pregosta...nobene uhojene poti...pejsaž se nenehno spreminja...matematične enačbe ne odražajo objektivnega sveta...deterministični kaos... :lol:
vojko napisal/-a: O istih stvareh kot ti...

Si nametal nekaj besed, vendar jaz nisem jasnovidec in zagotovo ne vem o čem ti govoriš(pišeš). Sklep, ki ga postavljaš je povsem zgrešen in napačen ! Žal boš moral, kaj več povedati in uporabiti vse te zgornje asociacije ! :?
Ali pa odgovoriti na tole vprašanje: Si ti bralec misli drugih, Vojko ?

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Bargo je napisal:
Si nametal nekaj besed, vendar jaz nisem jasnovidec in zagotovo ne vem o čem ti govoriš(pišeš).
Kako nisi jasnovidec??!! Kaj pa tista diploma Discovery Instituta na zidu spalnice? :lol:
Ali pa odgovoriti na tole vprašanje: Si ti bralec misli drugih, Vojko ?
Ja. Ampak tega ne razglašam rad, zato naj to ostane samo med nama… :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

Bargo : Ali pa odgovoriti na tole vprašanje: Si ti bralec misli drugih, Vojko ?
Vojko : Ja. Ampak tega ne razglašam rad, zato naj to ostane samo med nama

Dobro, spoštujem, naj ostane med nama ! :wink:

Še sva v črvini ! Se spomniš, Vojko ?
Bargo napisal/-a: ČUDEŽ pa je pretekllost v PRIHODNOST. Ostalo pa bodo strici povedali.
QED !
Bargo napisal/-a: Če si ti ŽIŽEK, potem je ČUDEŽ dokazan. Drugače pa sem jaz smrtnik naprej.
:shock: Si ti slučajno Žižek, Vojko ?

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vojko, jaz sem že daleč v prihodnosti. Sedim na divanu , sam ! Spet srebam Jack-a in spet sam ! :oops: Pridi Vojko izza kavča, divanjenje je prav prijetno ! Veliko bolje, če sta vsaj dva ! :wink:

Ker sem jaz okrogel in ti oglat, Vojko, imava problem. All in one ! Problemi so tako zmeraj dobrodošli, saj ravno to je življenje ! :wink: Se spomniš, "midva sva v krogu" ?
Se spomniš, kaj je povedal Albert o zdravi pameti ? Ja, ta je res bil znastvenik-umetnik ! Veš kaj je povedal o pravilih, Albert ?

Aha, spomnil sem se, da nisi odgvooril na vprašanje, če sedaj poznaš ustrezen pomen za AWE ? Torej Vojko ? :?

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:Bargo : Ali pa odgovoriti na tole vprašanje: Si ti bralec misli drugih, Vojko ?
Vojko : Ja. Ampak tega ne razglašam rad, zato naj to ostane samo med nama

Dobro, spoštujem, naj ostane med nama !

Še sva v črvini ! Se spomniš, Vojko ?
Bargo napisal/-a: ČUDEŽ pa je pretekllost v PRIHODNOST. Ostalo pa bodo strici povedali.
QED !
Bargo napisal/-a: Če si ti ŽIŽEK, potem je ČUDEŽ dokazan. Drugače pa sem jaz smrtnik naprej.
:shock: Si ti slučajno Žižek, Vojko ?
Sem. Ampak tudi to je off the record... :lol: :lol:

P.S. Kako se pa kaj razumeta s stricem Jackom? Baje je tako močan, da te zlahka vrže, samo pobrati te ne more :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vojko napisal/-a:
Bargo napisal/-a:
Če si ti ŽIŽEK, potem je ČUDEŽ dokazan. Drugače pa sem jaz smrtnik naprej.
Si ti slučajno Žižek, Vojko ?
SEM.
QED !

Skrbi me, Vojko ! :( Si vredu, ali greva ven iz črvine ? Dozdeva se mi, da si začel lagati ? Moram paziti na jezik, zato kar ne vleči preveč !
Vojko napisal/-a: Kako se pa kaj razumeta s stricem Jackom? Baje je tako močan, da te zlahka vrže, samo pobrati te ne more
Bo že držalo ! Zmeraj je potreben, nekdo zunaj sistema ! Ampak Bog nima časa, da bi se ukvarjal z vsemi rečmi ! Ali pač ? Ah, kaj to tebe sprašujem ! Mehanika, kvantna mehanika ! :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vmes (me preteklostjo in prihodnostjo) en literaren vložek:

this is pathetic and sardonic
It's sadistic and psychotic
Tango is not for three

:wink:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vojko ! Izgleda, da imaš prav ! :shock:

Berem : Bela hiša zavrnila predlog za gradnjo Zvezde smrti

Kot poroča Guardian, je ameriška vlada zavrnila peticijo za gradnjo vesoljske postaje Zvezda smrti – kot razlog je navedla ceno tovrstnega projekta, pomanjkljivost ideje, ob enem pa navedla tudi to, da uničevanja planetov ne podpira.

vir:
http://www.siol.net/scena/film/novice/2 ... smrti.aspx

Kaj misliš, kdaj bomo na lestvci ?

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a bargo »

:shock: hik, jebi ga, ne gre popraviti
Upam, da mi Jack pustil posledice in sem si zgornje besedilo izmislil ! Vojko, flaša je prazna ! Po 9 uri ni več Jack-a. :oops:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a::shock: hik, jebi ga, ne gre popraviti
Upam, da mi Jack pustil posledice in sem si zgornje besedilo izmislil ! Vojko, flaša je prazna ! Po 9 uri ni več Jack-a. :oops:
Spet 1:0 za J. Danielsa! Koliko je končni rezultat? :lol:

Odgovori