Fizika-izpit

Ko tudi učitelj ne more pomagati...
noragaza
Prispevkov: 79
Pridružen: 5.12.2008 22:56

Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a noragaza »

Lepo pozdravljeni,

Stvar je taka v sredo imam izpit iz fizike pri sebi pa imam lahko kar koli (vključno z leptopom ki se lahko poveže na internet), rabil bi nekoga ki obvlada fiziko pa da se poveževa preko skypa pa rešiva zadevo :). Naloge so za 1 letnik zdravstvene fakultete, sicer zna profesorica dat naloge pri katerih te boli glava, pa tudi kakšne človeške, ki sem jih z gimnazijskim znanjem po urah mučenja rešil, na izpitu bo premalo časa da bi se sam mučil zato bi rabil nekoga ki so mu te naloge mala malica. Torej če ima kdo v sredo dopoldan čas, bi bil zelo hvaležen, dobi za gajbo :)

L.p.

skrat
Prispevkov: 381
Pridružen: 15.11.2011 15:32

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a skrat »

Laptop lahk mate na izpitu... HAHA, ne me jebat. :D

:D

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

noragaza, lahko te je sram! Nimaš niti toliko integritete in samospoštovanja, da bi se UČIL! In študiraš na zdravstveni?! Na tvojem mestu bi se ugreznil do nafte.

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a GJ »

ZdravaPamet napisal/-a:noragaza, lahko te je sram! Nimaš niti toliko integritete in samospoštovanja, da bi se UČIL! In študiraš na zdravstveni?! Na tvojem mestu bi se ugreznil do nafte.
Bodoči zdravnik ali politik?

Lahko noč... :oops:

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Hm... naloge 1. letnika zdravstvene pa res niso tezke, prides skozi z gimnazijskim znanjem in ce vsak malo sledis predavanjem. Zgodijo se celo naloge, ki bi bile cisto primerne za osnovnosolska tekmovanja. Tako da je goljufanje res nepotrebno, mislim da ze ce preberes tri najbolj nedavne fizikalno obarvane teme na tem forumu, dobis vec kot dovolj znanja za tak izpit.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Kam ta svet gre?! Imel sem celo goro predmetov in izpitov v preteklosti, ki jih nisem maral učit. Pa sem se jih! In ne tako, da bi jemal v spomin, ampak tako da bi kaj odnesel, tudi če nisem maral.

Sesti za mizo in učiti!!!!!!

noragaza
Prispevkov: 79
Pridružen: 5.12.2008 22:56

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a noragaza »

Po liniji najmanšega upora :wink:, ne gre za nikakršno guljofanje, laptopi so DOVOLJENI goljufanje bi bilo če bi profesorica rekla da niso dovoljeni jaz pa bi ga imel pri sebi, kar se pa tiče osnovnošolskih nalog, bivši fmf-jevec je imel probleme z reševanjem nalog, in je tudi marsikatero rešil narobe, ko sem prosil za pomoč kolega ki je 1. letnik FMF-ja jih ni znal rešit tako da ... ;)

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

No pokazi en primer take naloge, me zanima kako tezke so.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Ja, naj vidimo te naloge. Čeprav... me ima, da ti sploh ne bi več nič odgovarjal. Ker je popolnoma jasno, da ne iščeš pomoči, ampak nekoga, ki bi namesto tebe delal in razmišljal.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

In druga stvar. Popolnoma irelevantno je, kaj "pravi profesor'ca". Zaradi mene, če ti pusti klicati mrtve, da ti pomagajo na izpitu. TI MORAŠ vedeti, kaj delaš pri predmetu FIZIKA!

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a GJ »

noragaza napisal/-a:Po liniji najmanšega upora :wink:, ne gre za nikakršno guljofanje, laptopi so DOVOLJENI
Aha politik bo...

Lep dan...

Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 234
Pridružen: 2.7.2009 20:27

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a pilot »

Zgleda da je profesorica ugotovila da je preveč plonkanja med izpiti. Če mate lahko računalnike sabo je toliko slabše za vas ... mislite da profesorica nima pojma kaj boste počeli ... brez skrbi da ve. Poleg tega kaj boš pa naredil glede ustega izpita. :?:

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Mene zanima, kdo je ta profesorica.

skrat
Prispevkov: 381
Pridružen: 15.11.2011 15:32

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a skrat »

morm vprašat, noragaza

a tole ni več aktualno: viewtopic.php?f=34&t=4679 :D

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Fizika-izpit

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Ej, GJ, morda pa je že politik.

Odgovori