Telepatija

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Dihaj skozi tanjšo nekaj metersko cev, ki jo napelješ recimo v drugo sobo. :D

kob
Prispevkov: 71
Pridružen: 5.1.2005 16:01
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kob »

zanimiva tema
očitini dokazi?
tista stran me ni prepričala

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

mhm

Poskusi sam človek, poskusi! Ne le gledat od daleč izza varnega zaslona monitorja.

Škoda, da me tisti sošolec (vem da to bereš :P ), ki ve o čem govorim noče tukaj podpreti.

CHILDOF23
Prispevkov: 5
Pridružen: 22.4.2005 12:18

Odgovor Napisal/-a CHILDOF23 »

Ej kren ali lahko bolj natančno poveš: koliko velik list papirja, kakšna bucka,... in kaj takrat razmišljaš...


LP

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

Lahko:
Glede moje izkušnje s telekinezo, gre takole: potrebuješ buciko in listek. Buciko nekako postaviš pokonci (lahko zapičiš v kak stiropor ipd, samo da stoji pokonci) in nanjo položiš listek. Zdaj je potrebno odstranit vse možne zunanje vplive: zapret vrata, okno, radiator, karkoli kar bi lahko povzročilo premikanje listka. Sam sem celo pustil sobo več ur nedotaknjeno, povsem izolirano, ko sprva nisem in nisem mogel verjet. No kakorkoli že, zdaj pa pomemben del. Gledaš listek in se skoncentriraš nanj. No, v bistvu se ne. V bistvu je to največja napaka ki jo lahko narediš. Do listka moraš imeti nekako aktivno/pasivni odnos. Veš da je tam pred tabo in da ga gledaš, a si pasiven do njega. Kakorkoli razumsko hočeš listek zavrtet ti bo spodletelo, brez izjeme. Meni je uspelo listek zavrtet tam nekje tretji/četrti dan (vsak dan sem sprobaval 15-20min). Potem se da "naučiti" (čeprav je popolnoma drugače od konvencionalnega pomena besede) še nadzorovati hitrost, smer listka ipd. In to je nekako to. Sem rekel mnogim prijateljem naj probajo in več ali manj vedno uspe. Le ne smeš se nikakor razumsko trudit zavrteti. Vem da se sliši čudno, saj prvič tudi je. Ko gledaš tisti listek kako se "sam od sebe" vrti se ti pa zdi kot da je to najbolj naravna stvar ki se lahko zgodi.
Prvič če se prav spomnem sem vzel 4x4cm listek, potem se poskušal tudi z večjimi in manjšimi. Kakšna bucika? Ne vem, jih obstaja več različnih? Glavno je, da je trenje med buciko in listkom čim manjše, saj ta telekinetični vpliv (če je res to) zelo šibek.

Uporabniški avatar
nymphya
Prispevkov: 29
Pridružen: 18.5.2005 19:19
Kraj: Slovenj Gradec
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a nymphya »

In to prav gre? :shock:
Kako pa si razlagate da se lahko stvari premikajo? Misli že, ampak misel se dogaja v naših možganih. Kaj lahko človek oddaja kakšne valove?

Uporabniški avatar
mali
Prispevkov: 138
Pridružen: 7.5.2003 18:17
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mali »

Tale z listkom je malo močna.
Brez zamere, sem pred leti videl vajo z buciko na vodni gladini, ki jo sprva le odkloniš, kasneje pa usmerjaš po gladini vode v čebru.

Sicer pa vprašanje: Kako sedaj, moram misliti na to, da listič premaknem ali ne smem misliti na to. Moram čustvovati ali ne. Moram hoteti ali ne?

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

Kako si to razlagamo, hecno vprašanje. Najbrž tako kot vse ostalo, vsak po svoje :) . Prijatelj, ki študira fiziko pravi, da je to še neraziskano področje znanosti, ki se bo v prihodnosti sigurno razjasnilo, nek drug prijatelj, ki se ukvarja z misticizmom seveda to razlaga z energijami, itd. Sam si zaenkrat sploh ne razlagam, pomembno mi je, da vem da tak poskus obstaja in da sem zadevo videl na lastne oči.

mali v bistvu sem že dvakrat napisal, mogoče bi se začasno manj ukvarjal z analiziranjem besed in šel sploh preizkusit.
Mi je prav žal, ampak toliko potrpljenja pa tudi nimam, da bi vsakemu posebej desetkrat razlagal isto. Nasploh ste fiziki tako leni, mi je že kar odveč v tej temi sploh odgovarjat, na nekem drugem forumu so vsaj poskusili.

Uporabniški avatar
mali
Prispevkov: 138
Pridružen: 7.5.2003 18:17
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mali »

Nasploh ste fiziki tako leni, mi je že kar odveč v tej temi sploh odgovarjat, na nekem drugem forumu so vsaj poskusili.
Hm, zdaj sem pa že fizik.
Kakšen fizik neki, tako dober fizik sem, da sem imel pri najbližjem sosedu, ki je učitelj fizike, popravca na srednji šoli.

Kren, ne mislit, da te špikam...
Sem probal, ne sicer tvojo varianto ampak tisto z lavorjem in šivanko.
Ne želim govoriti o rezultatih, ne želim in ne bom.
Ampak maš prav - vodnega curka nisem mogel ukrivit, čeprav sem se trudil potem, ko sem ali nisem dosegel določenih rezultatov s šivanko na vodi.

Ampak za izvedbo eksperimenta sta potrebna dva pogoja:
1/ Eksperiment je treba izvesti
2/ Biti je potrebno nevezan na rezultat.

Le pogumno!

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

Oprosti, mišljen je bil nekoliko širši spekter ne direktno ti.

HolloW-Man
Prispevkov: 12
Pridružen: 22.10.2005 21:09

Odgovor Napisal/-a HolloW-Man »

Živjo. Mene pa zanima kako bi se lahko naučil telepatijo
(če se jo sploh lahko naučim)

LP Nick

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Naredi to kar delajo ostali: domišljaj si :lol:

HolloW-Man
Prispevkov: 12
Pridružen: 22.10.2005 21:09

Odgovor Napisal/-a HolloW-Man »

LOL. ja ma me lahko kdo nauci? (navodila mislim). ker to bi pa res rabil
:)


LP NICK

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Za domišljanje ne potrebuješ nobenih navodil.

HolloW-Man
Prispevkov: 12
Pridružen: 22.10.2005 21:09

Odgovor Napisal/-a HolloW-Man »

Ja ma telepatija ce bi bla tako enostavna kot pravite bi
se jo lahko sam naucil in nebi tezil na forumu :D ali pa tudi?

LP NICK

Odgovori