Medzvezdna potovanja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a problemi »

vojko napisal/-a:
NIKKI napisal/-a:Res da se rad norčujem, toda nikoli iz bolezni! Zato vas prosim, da malo ustavite svojo tipkovno drisko. Toliko glede norčevanja i z demence!
Da vržem kost za glodanje, ali smo Slovenci sposobni narediti medzvezdno sondo? Ali ima kdo kašne inovativne ideje za to? Ali samo plonkamo?
Glede blejanja se s svojimi pripombami obrni na gospoda, ki je dobil napad, jaz sem mu le postavil diagnozo... :lol:

Ne, mislim da Slovenija nima ne kadrovskih, še manj pa finančnih kapacitet za izgradnjo medzvezdne sonde...morda medplanetarne, nikakor pa interstelarne. To je drugi red velikosti težavnosti, tehnično-tehnoloških izzivov, da o denarju sploh ne govorimo... :wink:
Če sklepam po tebi, potem ja, Slovenija dejansko nima kadrovskih kapacitet za izgradnjo medzvezne sonde. K sreči nisi edini intelektualec v Sloveniji.
Zadnjič spremenil problemi, dne 13.2.2013 14:37, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

GJ je napisal:
Ne verjamem, da je tvoj čredni nagon minil kar tako, predvsem ker tudi sam napeljuješ, da bi bil lahko vzrok dednega značaja.
A bom moral diagnosticirati še kakšno motnjo? Nisem jaz začel blejati, akutni napad si dobil ti…če že nisi pozabil... :lol:
Ne dvomi v mojega psa, med drugim ima tudi ovčarsko kri...
Dvomim v zdrav razum enega od vaju, pa to ni tvoj pes… :lol:
Čudovit zasnežen dan...
Pa dobro, če si že navalil! Čudovit! Neverjeten! Neponovljiv. Zasnežen. Zasut z belo odejo, ki se iskri pod hladnimi zvezdami. Za zaljubljence. Fantastičen. Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan...

Si zdaj zadovoljen? :lol:

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a GJ »

vojko napisal/-a:
NIKKI napisal/-a:Res da se rad norčujem, toda nikoli iz bolezni! Zato vas prosim, da malo ustavite svojo tipkovno drisko. Toliko glede norčevanja i z demence!
Da vržem kost za glodanje, ali smo Slovenci sposobni narediti medzvezdno sondo? Ali ima kdo kašne inovativne ideje za to? Ali samo plonkamo?
Glede blejanja se s svojimi pripombami obrni na gospoda, ki je dobil napad, jaz sem mu le postavil diagnozo... :lol:
Opla...
Vojko, da te zgolj opomnim: sam si zagovarjal (to tudi neprestano počneš) logikp črednega nagona!
vojko napisal/-a:Če se "globoko" motim, se tolažim vsaj s tem, da sem v hudičevo dobri in številčni družbi...
Pa tudi sam si si postavil diagnozo! :lol:

Saj veš, če gre vodilna ovca v prepad grdo vse za njo, ja hudičevo dobra in številčna družba! :lol: :lol: :lol:

Čudovit zasnežen dan...
Zadnjič spremenil GJ, dne 13.2.2013 14:39, skupaj popravljeno 1 krat.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a problemi »

vojko napisal/-a:Pa dobro, če si že navalil! Čudovit! Neverjeten! Neponovljiv. Zasnežen. Zasut z belo odejo, ki se iskri pod hladnimi zvezdami. Za zaljubljence. Fantastičen. Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan...

Si zdaj zadovoljen? :lol:
GJ, bojim se, da ona moja dilema še visi v zraku. :wink:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

problemi napisal/-a:
vojko napisal/-a:
NIKKI napisal/-a:Res da se rad norčujem, toda nikoli iz bolezni! Zato vas prosim, da malo ustavite svojo tipkovno drisko. Toliko glede norčevanja i z demence!
Da vržem kost za glodanje, ali smo Slovenci sposobni narediti medzvezdno sondo? Ali ima kdo kašne inovativne ideje za to? Ali samo plonkamo?
Glede blejanja se s svojimi pripombami obrni na gospoda, ki je dobil napad, jaz sem mu le postavil diagnozo... :lol:

Ne, mislim da Slovenija nima ne kadrovskih, še manj pa finančnih kapacitet za izgradnjo medzvezdne sonde...morda medplanetarne, nikakor pa interstelarne. To je drugi red velikosti težavnosti, tehnično-tehnoloških izzivov, da o denarju sploh ne govorimo... :wink:
Če sklepam po tebi, potem ja, Slovenija dejansko nima kadrovskih kapacitet za izgradnjo medzvezne sonde. K sreči nisi edini intelektualec v Sloveniji.
Še sreča. da si še ti tu...saj veš, znanje o vagonih lahko koristno uporabiš tudi pri izgradnji medzvezdne sonde...Upam, da bodo konstrukrorji znali ceniti tvoje enciklopedično znanje na tem področju in pa izreden talent in te povabili v ekipo... :lol:

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a GJ »

vojko napisal/-a:A bom moral diagnosticirati še kakšno motnjo? Nisem jaz začel blejati, akutni napad si dobil ti…če že nisi pozabil...
Kaj pa je bilo potem tole?
vojko napisal/-a:Če se "globoko" motim, se tolažim vsaj s tem, da sem v hudičevo dobri in številčni družbi...
En lep zasnežen beee.... :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

GJ napisal/-a:
vojko napisal/-a:
NIKKI napisal/-a:Res da se rad norčujem, toda nikoli iz bolezni! Zato vas prosim, da malo ustavite svojo tipkovno drisko. Toliko glede norčevanja i z demence!
Da vržem kost za glodanje, ali smo Slovenci sposobni narediti medzvezdno sondo? Ali ima kdo kašne inovativne ideje za to? Ali samo plonkamo?
Glede blejanja se s svojimi pripombami obrni na gospoda, ki je dobil napad, jaz sem mu le postavil diagnozo... :lol:
Opla...
Vojko, da te zgolj opomnim: sam si zagovarjal (to tudi neprestano počneš) logikp črednega nagona!
vojko napisal/-a:Če se "globoko" motim, se tolažim vsaj s tem, da sem v hudičevo dobri in številčni družbi...
Pa tudi sam si si postavil diagnozo! :lol:

Saj veš, če gre vodilna ovca v prepad grdo vse za njo, ja hudičevo dobra in številčna družba!
Čudovit zasnežen dan...
Nimaš ti pojma, kaj je čredni nagon! Kar je hudičevo čudno in nerazumljivo, saj si blejal kot ovca...ovce pa so običajno v čredi. Povprašaj o tem vodilnega ovna... :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

problemi napisal/-a:
vojko napisal/-a:Pa dobro, če si že navalil! Čudovit! Neverjeten! Neponovljiv. Zasnežen. Zasut z belo odejo, ki se iskri pod hladnimi zvezdami. Za zaljubljence. Fantastičen. Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan... Čudovit zasnežen dan...

Si zdaj zadovoljen? :lol:
GJ, bojim se, da ona moja dilema še visi v zraku. :wink:
Kako hitro se istomišljeniki najdejo! 'Gliha vkup štriha!' :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a problemi »

vojko napisal/-a:Še sreča. da si še ti tu...saj veš, znanje o vagonih lahko koristno uporabiš tudi pri izgradnji medzvezdne sonde...Upam, da bodo konstrukrorji znali ceniti tvoje enciklopedično znanje na tem področju in pa izreden talent in te povabili v ekipo... :lol:
Vojko ne jaz, nisem problem jaz.

Nikar ne seri, in mi raje razloži zakaj misliš, da v Sloveniji poleg vseh profesorjev, izrednih profersorjev, docentov, doktorjev s področij, fizike, matematike, elektrotehnike, strojništva, astronomije ... ti misliš, da nimamo kadrovske kapacitete za izdelavo medzvezne sonde. In to ugotavljaš ti, ki so kompletni analfabet (beri tudi idiot) za zgoraj našteta področja. Prosim izvoli, razloži mi tvojo misel oziroma ugotovoitev kadrovsekega stanja med slovenskimi znanstveniki in raziskovalci.


P.S.

Nisem opazil tvojega razmisleka na temo "epske debate o informacijskem paradoksu", sem ga kje spregledal?

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a problemi »

vojko napisal/-a:Kako hitro se istomišljeniki najdejo! 'Gliha vkup štriha!' :lol:
Pa ti dejansko si idiot.

Huh, jaz bom tu izstopil ...

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

GJ je napisal:
Kaj pa je bilo potem tole?

vojko je napisal/-a:
Če se "globoko" motim, se tolažim vsaj s tem, da sem v hudičevo dobri in številčni družbi...
Najprej: sam sem opredelil svoje stališče. Če pa bi se izkazalo, da to ni pravilno (kar je manj možno kot desetkratni zaporedni zadetek sedmice na lotu), sem ponosen, da bi bil v »čredi«, ki je zagovarjala takšno stališče. Ti v tej čredi ne bi mogel dobiti niti službe 'brisalca tabel'… :lol:
En lep zasnežen beee....
Sem ti rekel, da je prognoza negativna in da so intervala lucida vedno redkejši… :lol:

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a GJ »

vojko napisal/-a:Nimaš ti pojma, kaj je čredni nagon! Kar je hudičevo čudno in nerazumljivo, saj si blejal kot ovca...ovce pa so običajno v čredi. Povprašaj o tem vodilnega ovna... :lol:
Če kdo to ve, potem to veva jaz in moj pes!
No, ni se ti potrebno opravičevati, saj ni tako hudo... :oops:
Ovcam vedno preostane vsaj:
vojko napisal/-a:Če se "globoko" motim, se tolažim vsaj s tem, da sem v hudičevo dobri in številčni družbi...
:lol: :lol: :lol:

En lep zasnežen beee...

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Problemi je napisal:
Vojko ne jaz, nisem problem jaz.
Seveda si, samo da tega še ne veš... Nomen est omen...: :lol:
Nikar ne seri, in mi raje razloži zakaj misliš, da v Sloveniji poleg vseh profesorjev, izrednih profersorjev, docentov, doktorjev s področij, fizike, matematike, elektrotehnike, strojništva, astronomije ... ti misliš, da nimamo kadrovske kapacitete za izdelavo medzvezne sonde. In to ugotavljaš ti, ki so kompletni analfabet (beri tudi idiot) za zgoraj našteta področja. Prosim izvoli, razloži mi tvojo misel oziroma ugotovoitev kadrovsekega stanja med slovenskimi znanstveniki in raziskovalci.
In ti verjameš, da bom na takšne vulgarne primitivizme resno odgovarjal? Vedno se pojavlja isti vzorec: nepovabljen se vključiš v dialog in to ne s konstruktivnim prispevkom ampak ga začneš z ad hominem čvekanjem (»Če sklepam po tebi, potem ja, Slovenija dejansko nima kadrovskih kapacitet za izgradnjo medzvezne sonde.«) In ko jih boš spet dobil po prstih, boš jokal in hlipal, da te provociramo… :lol:

P.S.

Nisem opazil tvojega razmisleka na temo "epske debate o informacijskem paradoksu", sem ga kje spregledal?
Seveda si ga, kot običajno.
:lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

problemi napisal/-a:
vojko napisal/-a:Kako hitro se istomišljeniki najdejo! 'Gliha vkup štriha!' :lol:
Pa ti dejansko si idiot.

Huh, jaz bom tu izstopil ...
Pametno, samo glej, da to ne bo med vožnjo... :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: MEDZVEZDNA POTOVANJA

Odgovor Napisal/-a vojko »

GJ je napisal:
Če kdo to ve, potem to veva jaz in moj pes!
Gotovo, saj se dobro razumeta. Pa tudi vajino povprečje IQ ni slabo, rekel bi takole okoli 40…(Opomba: relativno visoko povprečje je rezultat odličnega prispevka psa)... :lol:
No, ni se ti potrebno opravičevati, saj ni tako hudo...
Ovcam vedno preostane vsaj:
vojko je napisal/-a:
Če se "globoko" motim, se tolažim vsaj s tem, da sem v hudičevo dobri in številčni družbi...

En lep zasnežen beee...


Jih naj jaz pokličem, ali si to sposoben še sam? Mislim, može v belih plaščih…Samo ne smeš samo blejati v telefon, ti bodo poslali veterinarja... :lol:

Odgovori