Čudeži in znanost

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock je napisal:
Zate velja seveda isto. Vendar nisi doumel. Nisem tebe želel primerjati s seboj. Obstaja drug, zelo primeren kolega.
Malo ljudi "doume" vaše orakeljske izjave... :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a: Katera "makro pravila" (naravni zakoni) pa so se spreminjala tekom evolucije, moliću fino? Nekaj časa so bili tvoji posti kar na nivoju, zdaj pa si ponovno začel pesniti…
Spet torej slama. :wink: Mogoče bo kdaj zrno postala, nikoli ne veš. "Majhna pravila", te "zabavajo" ali zanimajo ?

Veš problem je v znanstveni metodi, ki zahteva potrditev z eksperimenti ! Težava je, da so "stvari" zmeraj manjše, vendar še tako malo stvar lahko daš na polovico, ali ne ?

Videti je, da se pri 10^-20 cm začnejo veliki problemi z "vidom". Do konca pa je še 10^-13 ! :oops:
Torej, v rangu skoraj enega svetlobnega leta, v makro svetu ! :wink:
vojko napisal/-a: Katera "makro pravila" (naravni zakoni) pa so se spreminjala tekom evolucije, moliću fino?
Si malce obrnil poved in s tem smisel ! :?

Lahko pa ti našteješ pravila evolucije ? Mogoče samo temeljno, da ne naštevaš preveč. Še posebej bi me zanimala, kako se je zgodila prva replikacija ? Tista razlaga z rebrom, se je izkazala za neposrečeno !

vojko napisal/-a: Si pozabil?
Ne, vendar ne vem kaj je zanimivega. :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Bravo, Vojko. Zate velja isto, naj beseda zadostuje, in en kaos razrešen.
Meni farji niso prali možganov, pa tudi ne lazim po njihovo (duhovno) pomoč vsaj enkrat tedensko...zato je zame žaljivo, če me primerjaš s sabo. :lol:
Kaos pa ni razrešen, ker je samo v tvoji glavi, v realnosti teče vse po naravnih zakonih, brez intervenc angelov, svetnikov, zlobcev, škratov, volkodlakov, palčkov, bogov, polbogov in drugih prikazni iz vaše bolne domišljije... :lol:
Zate velja seveda isto. Vendar nisi doumel. Nisem tebe želel primerjati s seboj. Obstaja drug, zelo primeren kolega.
Seveda, seveda, prav kolegialno se strinjava o tvojem (intelektualnem in moralnem) pigmejstvu, ampak glede na to, da se na tem forumu pravzaprav čisto vsem zdiš pigmejski (v omenjenih pogledih), je treba biti natančen: do tebe smo vsi kolegialni razpoloženi. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Zate velja seveda isto. Vendar nisi doumel. Nisem tebe želel primerjati s seboj. Obstaja drug, zelo primeren kolega.
Seveda, seveda, prav kolegialno se strinjava o tvojem (intelektualnem in moralnem) pigmejstvu, ampak glede na to, da se na tem forumu pravzaprav čisto vsem zdiš pigmejski (v omenjenih pogledih), je treba biti natančen: do tebe smo vsi kolegialni razpoloženi. :lol:
Odlično, vesel sem, da se je D. Tom ekspresno oglasil.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Zate velja seveda isto. Vendar nisi doumel. Nisem tebe želel primerjati s seboj. Obstaja drug, zelo primeren kolega.
Seveda, seveda, prav kolegialno se strinjava o tvojem (intelektualnem in moralnem) pigmejstvu, ampak glede na to, da se na tem forumu pravzaprav čisto vsem zdiš pigmejski (v omenjenih pogledih), je treba biti natančen: do tebe smo vsi kolegialni razpoloženi. :lol:
Odlično, vesel sem, da se je D. Tom ekspresno oglasil.
A ja, sem ti pozabil omeniti, nedeljski pravnik, da smo tudi v drugem smislu kolegialni: namreč, vsi smo bili deležni "životinjskega carstva" s tvoje strani in smo se ti prav kolegialno oglašali. Saj še pomniš: I.A. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Zate velja seveda isto. Vendar nisi doumel. Nisem tebe želel primerjati s seboj. Obstaja drug, zelo primeren kolega.
Seveda, seveda, prav kolegialno se strinjava o tvojem (intelektualnem in moralnem) pigmejstvu, ampak glede na to, da se na tem forumu pravzaprav čisto vsem zdiš pigmejski (v omenjenih pogledih), je treba biti natančen: do tebe smo vsi kolegialni razpoloženi. :lol:
Odlično, vesel sem, da se je D. Tom ekspresno oglasil.
Ne diraj lava, dok spava... :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Seveda, seveda, prav kolegialno se strinjava o tvojem (intelektualnem in moralnem) pigmejstvu, ampak glede na to, da se na tem forumu pravzaprav čisto vsem zdiš pigmejski (v omenjenih pogledih), je treba biti natančen: do tebe smo vsi kolegialni razpoloženi. :lol:
Odlično, vesel sem, da se je D. Tom ekspresno oglasil.
A ja, sem ti pozabil omeniti, nedeljski pravnik, da smo tudi v drugem smislu kolegialni: namreč, vsi smo bili deležni "životinjskega carstva" s tvoje strani in smo se ti prav kolegialno oglašali. Saj še pomniš: I.A. :lol:
Po mojem mnenju je bila omenjena medsebojna specialna harmoničnost primerno adekvatna.

Ampak, bo dovolj. Naj ti zadostuje prejšnji že povedani zaključek.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Odlično, vesel sem, da se je D. Tom ekspresno oglasil.
A ja, sem ti pozabil omeniti, nedeljski pravnik, da smo tudi v drugem smislu kolegialni: namreč, vsi smo bili deležni "životinjskega carstva" s tvoje strani in smo se ti prav kolegialno oglašali. Saj še pomniš: I.A. :lol:
Po mojem mnenju je bila omenjena medsebojna specialna harmoničnost primerno adekvatna.
Seveda je bila adekvatna, nedeljski pravnik: povsem v skladu s tvojimi oznakami forumašev. I.A. :lol:
Ampak, bo dovolj.
Ampak tebe bi morala taka harmonija pošteno skrbeti, saj veš, pravzaprav vsi v en glas rigamo o tvojem (intelektualnem in moralnem) pigmejstvu. :lol:
Naj ti zadostuje prejšnji že povedani zaključek.
Če sam nisi zmožen potegniti zaključkov o lastni pojavnosti na tem forumu, enostavno povej: z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: Ampak tebe bi morala taka harmonija pošteno skrbeti, saj veš, pravzaprav vsi v en glas rigamo ...
Sicer včasih kvantiteta, po naravi stvari, ni relevantna - ampak naj pretehta prejšnje: naj zadostuje prejšnji že povedani zaključek.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a: Ampak tebe bi morala taka harmonija pošteno skrbeti, saj veš, pravzaprav vsi v en glas rigamo ...
Sicer včasih kvantiteta, po naravi stvari, ni relevantna
Ugotovitev v zvezi s tabo je povsem kvalitetna: nobenih strokovnih kvalitet ne premoreš; če to odraža še kvantiteta mnenj, je to zate toliko slabše. :lol:
- ampak naj pretehta prejšnje: naj zadostuje prejšnji že povedani zaključek.
Če sam nisi zmožen potegniti zaključkov o lastni pojavnosti na tem forumu, enostavno povej: z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre (drugič). :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: ... pravzaprav vsi v en glas rigamo ...
nobenih strokovnih kvalitet ne premoreš
z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre (drugič). :lol:
Nič novega ni potrebno.
Zadostuje prejšnji že povedani zaključek.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a: ... pravzaprav vsi v en glas rigamo ...
nobenih strokovnih kvalitet ne premoreš
z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre (drugič). :lol:
Nič novega ni potrebno.
Zadostuje prejšnji že povedani zaključek.
Očitno je potrebno, kajti nekateri še vedno ne dojamejo:

Če sam nisi zmožen potegniti zaključkov o lastni pojavnosti na tem forumu, enostavno povej: z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre (tretjič).

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Očitno je potrebno, kajti nekateri še vedno ne dojamejo:
Če sam nisi zmožen potegniti zaključkov o lastni pojavnosti na tem forumu, enostavno povej: z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre (tretjič).
Prepričuješ sam sebe?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Očitno je potrebno, kajti nekateri še vedno ne dojamejo:
Če sam nisi zmožen potegniti zaključkov o lastni pojavnosti na tem forumu, enostavno povej: z veseljem ti bomo (v duhu medsebojne harmonije) povedali, kar ti gre (tretjič).
Prepričuješ sam sebe?
Sam sem popolnoma prepričan o tvojih strokovnih kvalitetah: ne obstajajo. Sprijazni se s tem. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Sam sem popolnoma prepričan o tvojih strokovnih kvalitetah: ne obstajajo. Sprijazni se s tem. :lol:
Tudi moje mnenje o tvojem stanju je porazno.

Odgovori