Čudeži in znanost

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

Bargo je napisal:
Kakšno sveto pismo, kaj pa blebetaš ! To je baje grška filozofija ! No oni so dodali še resnico. Si pozabil?
Previdno s pejorativno uporabo glagola "blebetati", bargo!
"Kakšno sveto pismo,…/" triumfalistično jodlaš. Tole sveto pismo, bargo:

"Naj bo torej v nas vera, upanje in ljubezen, da bomo mogli vztrajati in se soočati s takimi in drugačnimi življenjskimi preizkušnjami.../ (prim. 1 Kor 13,1-13). http://papa.rkc.si/blog/?p=205

Pa tole:
»Pred našim Bogom in Očetom imamo neprenehoma v spominu vaše delo vere, napor ljubezni in vztrajnost upanja v našega Gospoda Jezusa Kristusa« (1 Tes 1,2-3). http://www.eksegeza.net/web/images/stor ... maj_09.pdf

Hočeš še v angleščini?
And now these three remain: faith, hope and love. . 1 Corinthians 13:13 http://biblehub.com/1_corinthians/13-13.htm

Bo dovolj? So to "svetopisemske jeremijade", ali ne? Do sedaj si se lahko prepričal, da običajno ne napišem nekaj v tri dni, zato ne opletaj z mokro cunjo okoli sebe. :lol:
Si v napačni zgodbi. Čustev in razuma ne moremo ločiti ! Uporabi razum in nikar ne reagiraj zmeraj čustveno !


To ves čas počnem in to pričakujem tudi od drugih na poljudnozanstvenem formu. Mimogrede, spomni se tvojih "čustvenih" eskapad na začetku tvojega pojavljanja na forumih. Komaj smo te umirili in utirili… :lol:
Sem nekje prebral in bom malce priredil po spominu: "V možganih zmeraj poteka boj med razumom in čustvi. Ko amygdala zmaga v boju, lahko to hitro zaznamo ! "
Sigmund je tudi govoril nekaj o tem. Rdečkarji.
Nimam kvalificiranega mnenja o tako zapletenih in še neraziskanih stvareh… :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a: Seveda je isto: muslimani lahko pričakujejo isto, saj se niti približno ne mislijo odreči petkom.
Ne ni isto! Saj se ne bodo odrekli petkom !
Popolnoma isto je: de facto bi se morali odreči petkom, če bi morali delati ob petkih. Kaj ti tu ni jasno?
Malce bodo prilagodili navade, pač glede na koristi!
Iz vidika muslimanov: bodo katoliki morali malce spremeniti navade, pač glede na koristi. :lol:
shrink napisal/-a:In ne, katoliki niso sprejeli petka, ker še vedno delajo na ta dan.
Ne vem sicer, kaj tebi sledi po četrtku in me tudi ne zanima.
Dej nehi, no, menda ne trdiš, da so se nedeljske maše in nedeljski papeževi angelusi zamenjali za petkove? :lol:
Lahko pa narediš raziskavo in med drugim vprašaš: "Ali se strinjate, da bi bil petek tudi dela prost in plačan dan ?"
Kaj si polpismen? Saj sem ti rekel, da narobe razumeš - še enkrat: nedelje bi morali zamenjati za petke, torej, ob petkih bi molili, ob nedeljah pa delali, tako kot njihovi bratje muslimani. Bo šlo? :lol:
Torej, kot lahko vidiš ne gre za sprejetje, temveč darovanje !
Beri zgoraj še enkrat.
shrink napisal/-a:Narobe razumeš: nedelje bi morali zamenjati za petke, torej: ob petkih bi molili, ob nedeljah pa delali, tako kot njihovi bratje muslimani.
Aha, pravilno razumevanje je problem. Videti je, da si ti arbiter ?
Saj zato gre: če ti od muslimanov pričakuješ sprejetje krščanskih navad, to seveda ne pomeni, da bodo obdržali svoje in obratno to velja tudi za kristjane. :lol:
shrink napisal/-a:Saj sem ti že odgovoril glede stave:

Dej nehi, no: pri nas še referendumska volja državljanov o nedeljskem zaprtju trgovin ni bila spoštovana.
V našem krogu smo preprosti ljudje in na takšna vprašanja "sprejmeš sledečo stavo", odgovarjamo z sprejmem ali ne sprejmem ali pa smo tiho. Tega tvojega odgovora jaz ne znam umestiti v našo "zalogo vrednosti", žal.
Tvoj problem, če potrebuješ podnapise, sporoči. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Kakšno sveto pismo, kaj pa blebetaš ! To je baje grška filozofija ! No oni so dodali še resnico. Si pozabil?
Previdno s pejorativno uporabo glagola "blebetati", bargo!
"Kakšno sveto pismo,…/" triumfalistično jodlaš. Tole sveto pismo, bargo:
Nobenega triufa ni bilo in nobenega žaljenja. Sem izbral tvoj slog pisanja in to je vse.
Bom sedaj moral poiskati kakšnega grka pred Jezusom ali pred Paulom, ki je govoril o trojici VERA, LJUBEZEN, UPANJE! Ah, verjamem, da ti natanko veš in poznaš takšne "grke", ali ne ?
vojko napisal/-a: "Naj bo torej v nas vera, upanje in ljubezen, da bomo mogli vztrajati in se soočati s takimi in drugačnimi življenjskimi preizkušnjami.../ (prim. 1 Kor 13,1-13). http://papa.rkc.si/blog/?p=205

Pa tole:
»Pred našim Bogom in Očetom imamo neprenehoma v spominu vaše delo vere, napor ljubezni in vztrajnost upanja v našega Gospoda Jezusa Kristusa« (1 Tes 1,2-3). http://www.eksegeza.net/web/images/stor ... maj_09.pdf
Ja in kaj temu manjka ali ima preveč. Osebno pozdravljam te misli. Kaj pa ti ?
vojko napisal/-a: Mimogrede, spomni se tvojih "čustvenih" eskapad na začetku tvojega pojavljanja na forumih. Komaj smo te umirili in utirili… :lol:
:shock: Forumih ? Omirili in utirili ? Pretiravaš, a ne ?

Kaj naj podrazumevam, ko napišeš besedo "jeremijade" ?
Zadnjič spremenil bargo, dne 16.6.2013 17:34, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
Bargo napisal/-a: V našem krogu smo preprosti ljudje in na takšna vprašanja "sprejmeš sledečo stavo", odgovarjamo z sprejmem ali ne sprejmem ali pa smo tiho. Tega tvojega odgovora, "Dej nehi, no: pri nas še referendumska volja državljanov o nedeljskem zaprtju trgovin ni bila spoštovana. ". Jaz ne znam umestiti v našo "zalogo vrednosti", žal.
Tvoj problem, če potrebuješ podnapise, sporoči. :lol:
Torej, explicitno : Podnapise, prosim ?
shrink napisal/-a: Dej nehi, no, menda ne trdiš, da so se nedeljske maše in nedeljski papeževi angelusi zamenjali za petkove?
Seveda ne ! A ni bilo pred "nedeljske maše in nedeljski papeževi", kot navajaš, poganstvo z malce drugačnimi navadami ?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Bargo napisal/-a: V našem krogu smo preprosti ljudje in na takšna vprašanja "sprejmeš sledečo stavo", odgovarjamo z sprejmem ali ne sprejmem ali pa smo tiho. Tega tvojega odgovora, "Dej nehi, no: pri nas še referendumska volja državljanov o nedeljskem zaprtju trgovin ni bila spoštovana. ". Jaz ne znam umestiti v našo "zalogo vrednosti", žal.
Tvoj problem, če potrebuješ podnapise, sporoči. :lol:
Torej, explicitno : Podnapise, prosim ?
Naj ti bo: še v naši deklarirano večinski katoliški deželici (na osnovi popisa 2002) ni bilo možno zapreti štacun ob nedeljah, a nekateri bi jih želeli zapirati v islamskih deželah. :lol:
shrink napisal/-a:Dej nehi, no, menda ne trdiš, da so se nedeljske maše in nedeljski papeževi angelusi zamenjali za petkove?
Seveda ne ! A ni bilo pred "nedeljske maše in nedeljski papeževi", kot navajaš, poganstvo z malce drugačnimi navadami ?
Si morda novodobni misijonar in si želiš spreobrnitve ostalih v katoliško vero? :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:V našem krogu smo preprosti ljudje in na takšna vprašanja "sprejmeš sledečo stavo", odgovarjamo z sprejmem ali ne sprejmem ali pa smo tiho. Tega tvojega odgovora, "Dej nehi, no: pri nas še referendumska volja državljanov o nedeljskem zaprtju trgovin ni bila spoštovana. ". Jaz ne znam umestiti v našo "zalogo vrednosti", žal.
Torej še podnapise, prosim!
Naj ti bo: še v naši deklarirano večinski katoliški deželici (na osnovi popisa 2002) ni bilo možno zapreti štacun ob nedeljah, a nekateri bi jih želeli zapirati v islamskih deželah. :lol:
Ah, sem obupal tudi podnapisi mi ne pomagajo ! Domišljal sem si, da bo preprosto, očitno sem se uštel.

shrink napisal/-a: Si morda novodobni misijonar in si želiš spreobrnitve ostalih v katoliško vero? :lol:
[/quote]
Odgovor je NE in skoraj nobene želje glede religij nimam ! :wink:
Težko je tebi slediti Shrink. :oops: Kako si prišel do misionarjev in spreobrnitve veš samo ti in ker podnapisi ne pomagajo, očitno ne bom izvedel.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

Bargo je napisal:
Nobenega triufa ni bilo in nobenega žaljenja. Sem izbral tvoj slog pisanja in to je vse.
Bom sedaj moral poiskati kakšnega grka pred Jezusom ali pred Paulom, ki je govoril o trojici VERA, LJUBEZEN, UPANJE! Ah, verjamem, da ti natanko veš in poznaš takšne "grke", ali ne ?
Kako da ni to triumfalistični ton: 'Kakšno sveto pismo, kaj pa blebetaš!' To je pretenciozno jodlanje, brez da bi se prej pozanimal o meritumu stvari! Poleg tega, Grki so narod in je prav, da pišeš z veliko začetnico. :lol:
Ja in kaj temu manjka ali ima preveč. Osebno pozdravljam te misli. Kaj pa ti ?
V bibličnem kontekstu je to verski švefl, namenjen neukim, starim mamicam in verskim sprancem tipa Lili.
Vera: v okrutnega maščevalnega nebeškega diktatorja in večno življenje?
Ljubezen: to so jodlali 2000 let, pri tem pa pobijali vse drugače misleče.
Upanje: daj bogu, kar je božjega in cesarju, kar je cesarjevega in upaj, da boš v onostranstvu za to ponižnost bogato poplačan. To je tisto, kar je Marx imenoval 'opij ljudstva'… :wink:
Cankar je to povedal dosti bolj kleno: moli in delaj, grba ti bo že sama zrasla! :lol:
Forumih ? Omirili in utirili ? Pretiravaš, a ne ?
Sploh ne! Poglej, kakšne linke si 'šibal' po forumu na začetku! Prosim, ne vleci me za jezik, da mi ne bo treba brskati po kompostu… :lol:
Kaj naj podrazumevam, ko napišeš besedo "jeremijade"?
SSKJ na strani 224 (knj.II) zapisano: spis, v katerem se pretirano toži, tarna; nihče ne bere njegovih dolgoveznih jeremijad. V srbskem jeziku: naricaljka, tugovanka, žalopojka, tužbalica; v hrvaškem jeziku: tužaljka, jadikovka, naricanje, žaljenje.
Istopomenka kot 'vezanje otrobov, mlatenje prazne slame, sladkobno govorjenje'.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Nobenega triufa ni bilo in nobenega žaljenja. Sem izbral tvoj slog pisanja in to je vse.
Bom sedaj moral poiskati kakšnega grka pred Jezusom ali pred Paulom, ki je govoril o trojici VERA, LJUBEZEN, UPANJE! Ah, verjamem, da ti natanko veš in poznaš takšne "grke", ali ne ?
Kako da ni to triumfalistični ton: 'Kakšno sveto pismo, kaj pa blebetaš!' To je pretenciozno jodlanje, brez da bi se prej pozanimal o meritumu stvari!
No, sedaj vsaj vem kako se ti počutiš in razmišljaš, ko uporabljaš omenjene besede. :roll:


vojko napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Ja in kaj temu manjka ali ima preveč. Osebno pozdravljam te misli. Kaj pa ti ?
V bibličnem kontekstu je to verski švefl, namenjen neukim, starim mamicam in verskim sprancem tipa Lili.
Vidiš, da se lahko tudi globoko strinjava ! :wink:

vojko napisal/-a: Vera: v okrutnega maščevalnega nebeškega diktatorja in večno življenje?
Ljubezen: to so jodlali 2000 let, pri tem pa pobijali vse drugače misleče.
Upanje: daj bogu, kar je božjega in cesarju, kar je cesarjevega in upaj, da boš v onostranstvu za to ponižnost bogato poplačan. To je tisto, kar je Marx imenoval 'opij ljudstva'…
Hm. Tukaj se pa najina stališča razhajajo. Preveč poenostavljaš.
vojko napisal/-a: Cankar je to povedal dosti bolj kleno: moli in delaj, grba ti bo že sama zrasla!
Res je !


Forumih ? Omirili in utirili ? Pretiravaš, a ne ?
Vojko napisal/-a: Sploh ne! Poglej, kakšne linke si 'šibal' po forumu na začetku! Prosim, ne vleci me za jezik, da mi ne bo treba brskati po kompostu…
No, bi te prosil, da poiščeš kakšnega, še posebej sočnega ! Saj jih je veliko in nebo pretirano težko, pa še znotraj svoje teme so, a ne ? :wink:

Sem malce razmišljal, kateri bi bil primeren in sem izbral tega : viewtopic.php?f=21&t=5070&p=67964&hilit ... %21#p67964 7 To ME ! je geslo !
QED (quod erat demonstrandum) za "selektivno gledanje" ! :wink:

No, tudi tale. Dam raje samo bistvo : http://www.youtube.com/watch?v=mBgb2PnwwPg "Gott mit uns" , dober poiskus ! :wink:
Vojko napisal/-a: quote="Bargo"]Kaj naj podrazumevam, ko napišeš besedo "jeremijade"?
SSKJ na strani 224 (knj.II) zapisano: spis, v katerem se pretirano toži, tarna; nihče ne bere njegovih dolgoveznih jeremijad. V srbskem jeziku: naricaljka, tugovanka, žalopojka, tužbalica; v hrvaškem jeziku: tužaljka, jadikovka, naricanje, žaljenje.
Istopomenka kot 'vezanje otrobov, mlatenje prazne slame, sladkobno govorjenje'.[/quote]

Hvala. Sem medtem že pogledal.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Si morda novodobni misijonar in si želiš spreobrnitve ostalih v katoliško vero? :lol:
Odgovor je NE in skoraj nobene želje glede religij nimam ! :wink:
Težko je tebi slediti Shrink. :oops: Kako si prišel do misionarjev in spreobrnitve veš samo ti in ker podnapisi ne pomagajo, očitno ne bom izvedel.
Ah, saj je očitno, kako sem prišel do tega, da si očitno želiš spreobrnitve ostalih po krščanskih načelih:
bargo napisal/-a:Malce bodo prilagodili navade, pač glede na koristi!
bargo napisal/-a:A ni bilo pred "nedeljske maše in nedeljski papeževi", kot navajaš, poganstvo z malce drugačnimi navadami ?
:lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Si morda novodobni misijonar in si želiš spreobrnitve ostalih v katoliško vero?
Odgovor je NE in skoraj nobene želje glede religij nimam !
Težko je tebi slediti Shrink. :oops: Kako si prišel do misionarjev in spreobrnitve veš samo ti in ker podnapisi ne pomagajo, očitno ne bom izvedel.
Ah, saj je očitno, kako sem prišel do tega, da si očitno želiš spreobrnitve ostalih po krščanskih načelih:
bargo napisal/-a:Malce bodo prilagodili navade, pač glede na koristi!
bargo napisal/-a:A ni bilo pred "nedeljske maše in nedeljski papeževi", kot navajaš, poganstvo z malce drugačnimi navadami ?
:lol:
Narobe interpretiraš. No pa tudi dokaze punujaš, ki so bili dani po tvojih "ugotovitvah". Pa ne da si jasnovidec ? :shock: (mislim, da sem te že vsaj enkrat vprašal !) No, profesionalna deformacija naravoslovca, ki pač mora preveriti hipotezo! :wink:
Bil je samo namig na kako in zakaj je ljudstvo Evrope sprejelo Krščanstvo. Stava predvideva, da se zgodovina ponavlja ! Fraktalno vesolje. :wink:

Ja, "koristi" so tisto kar preoblikuje še tako trde temelje vere !

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargo napisal/-a:Odgovor je NE in skoraj nobene želje glede religij nimam !
Težko je tebi slediti Shrink. Kako si prišel do misionarjev in spreobrnitve veš samo ti in ker podnapisi ne pomagajo, očitno ne bom izvedel.
Ah, saj je očitno, kako sem prišel do tega, da si očitno želiš spreobrnitve ostalih po krščanskih načelih:
bargo napisal/-a:Malce bodo prilagodili navade, pač glede na koristi!
bargo napisal/-a:A ni bilo pred "nedeljske maše in nedeljski papeževi", kot navajaš, poganstvo z malce drugačnimi navadami ?
:lol:
Narobe interpretiraš. No pa tudi dokaze punujaš, ki so bili dani po tvojih "ugotovitvah". Pa ne da si jasnovidec ? (mislim, da sem te že vsaj enkrat vprašal !) No, profesionalna deformacija naravoslovca, ki pač mora preveriti hipotezo!
Bil je samo namig na kako in zakaj je ljudstvo Evrope sprejelo Krščanstvo. Stava predvideva, da se zgodovina ponavlja ! Fraktalno vesolje. :wink:
Že prav interpretiram, samo kaj ko se sam s svojimi trditvami spravljaš v kontradikcijo. In sedaj celo nakladaš o ponavljanju zgodovine. Katere zgodovine? Morda tiste s križarskimi vojnami? :lol:
Ja, "koristi" so tisto kar preoblikuje še tako trde temelje vere !
Seveda: to velja tudi za krščanske temelje - se bodo pač zaradi "koristi" zgrinjali v fare recimo ob petkih. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Nobenega triufa ni bilo in nobenega žaljenja. Sem izbral tvoj slog pisanja in to je vse.
Bom sedaj moral poiskati kakšnega grka pred Jezusom ali pred Paulom, ki je govoril o trojici VERA, LJUBEZEN, UPANJE! Ah, verjamem, da ti natanko veš in poznaš takšne "grke", ali ne ?
Kako da ni to triumfalistični ton: 'Kakšno sveto pismo, kaj pa blebetaš!' To je pretenciozno jodlanje, brez da bi se prej pozanimal o meritumu stvari!
No, sedaj vsaj vem kako se ti počutiš in razmišljaš, ko uporabljaš omenjene besede.


vojko napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Ja in kaj temu manjka ali ima preveč. Osebno pozdravljam te misli. Kaj pa ti ?
V bibličnem kontekstu je to verski švefl, namenjen neukim, starim mamicam in verskim sprancem tipa Lili.
Vidiš, da se lahko tudi globoko strinjava ! :wink:

vojko napisal/-a: Vera: v okrutnega maščevalnega nebeškega diktatorja in večno življenje?
Ljubezen: to so jodlali 2000 let, pri tem pa pobijali vse drugače misleče.
Upanje: daj bogu, kar je božjega in cesarju, kar je cesarjevega in upaj, da boš v onostranstvu za to ponižnost bogato poplačan. To je tisto, kar je Marx imenoval 'opij ljudstva'…
Hm. Tukaj se pa najina stališča razhajajo. Preveč poenostavljaš.
vojko napisal/-a: Cankar je to povedal dosti bolj kleno: moli in delaj, grba ti bo že sama zrasla!
Res je !


Forumih ? Omirili in utirili ? Pretiravaš, a ne ?
Vojko napisal/-a: Sploh ne! Poglej, kakšne linke si 'šibal' po forumu na začetku! Prosim, ne vleci me za jezik, da mi ne bo treba brskati po kompostu…
No, bi te prosil, da poiščeš kakšnega, še posebej sočnega ! Saj jih je veliko in nebo pretirano težko, pa še znotraj svoje teme so, a ne ? :wink:

Sem malce razmišljal, kateri bi bil primeren in sem izbral tega : viewtopic.php?f=21&t=5070&p=67964&hilit ... %21#p67964 7 To ME ! je geslo !
QED (quod erat demonstrandum) za "selektivno gledanje" ! :wink:

No, tudi tale. Dam raje samo bistvo : http://www.youtube.com/watch?v=mBgb2PnwwPg "Gott mit uns" , dober poiskus ! :wink:
Vojko napisal/-a: quote="Bargo"]Kaj naj podrazumevam, ko napišeš besedo "jeremijade"?
SSKJ na strani 224 (knj.II) zapisano: spis, v katerem se pretirano toži, tarna; nihče ne bere njegovih dolgoveznih jeremijad. V srbskem jeziku: naricaljka, tugovanka, žalopojka, tužbalica; v hrvaškem jeziku: tužaljka, jadikovka, naricanje, žaljenje.
Istopomenka kot 'vezanje otrobov, mlatenje prazne slame, sladkobno govorjenje'.

Hvala. Sem medtem že pogledal.
Pri iskanju svojih postov si odlično opravil domačo nalogo, tako da ni potrebe, da še kaj iščem. Če lahko pripomnim: od tistih časov si kar napredoval...resno mislim. :wink:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vojko napisal/-a:Če lahko pripomnim: od tistih časov si kar napredoval...resno mislim
:oops: Spravljaš me v zadrego. Malce sem se prilagodil. :wink:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
Vojko napisal/-a:Če lahko pripomnim: od tistih časov si kar napredoval...resno mislim
:oops: Spravljaš me v zadrego. Malce sem se prilagodil. :wink:
Ena od boljših definicij inteligence je, da je to v bistvu sposobnost prilagajanja novim situacijam...ergo... :wink:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
bargo napisal/-a:
Vojko napisal/-a:Če lahko pripomnim: od tistih časov si kar napredoval...resno mislim
:oops: Spravljaš me v zadrego. Malce sem se prilagodil. :wink:
Ena od boljših definicij inteligence je, da je to v bistvu sposobnost prilagajanja novim situacijam...ergo... :wink:
Rinjenje v povrečje, ali kako ? :?

Odgovori