Mars

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:, za tekste wiki strani ni nihče odgovoren, lahko pa jih vsakdo ureja (tudi osmoljenileoti - kot registrirani ali anonimni uporabniki); tvoje imbecilno jokcanje zgolj dokazuje, kako ti ni jasen koncept wiki strani in wiki urejanja. :lol:
Shrink - te wiki strani so na Kvarkadabri, ti si eden izmed administratorjev in se ti ne ljubi popraviti tistega teksta! Ali ga ne zmoreš urediti!? Sramota za Kvarkadabro - kako dopuščate obstoj tako nekompetentnih člankov - res "poučna" razlaga pravokotnega trikotnika in kotnih funkcij - http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija ali pa si oglejte citat zgoraj. Ti se pa na forumu obregaš, če kdo napiše(npr. jaz) materjalen namesto materialen.

Še enkrat - te strani - Kvarkadabre ne moreš več jemati resno. Kdo je odgovoren, da se je tako izrodila, pa že vemo. Ne bom več opisoval ne tega osebka ne njegovega pisunstva - bom pa spremljal kvakanje na forumu in mojstrovine na Kvakawikiju, pa še kakšen blog; saj je danes že težko najti snov za smeh oziroma - tole le preberi, da boš vedel kako NE napisati.
shrink napisal/-a: Ti lahko kritiziraš le svoje šarlatanske kompanjone, saj si za to ekspert: za šarlatanska nakladanja namreč. V zadnji imbecilni povedi zgoraj pa pogrešam izpolnitev veljavnosti Godwinovega zakona. :lol:
Zelo lahko kritiziram tebe in tvoje amigote - po oholosti, šarlatanstvu, pravljičarstvu jih težko kdo prekosi. Po drugi strani ste pa tako naivni dečki, da te tvoje očitke jodlarstva, pa nekaterih drugih, makaronarstva ne jemlem resno. Niti tega potenciala nimate, da bi se razvili v kamerade ali tovarišče - ostajate pajdaški amigoti, sicer malo jezni nad svojo zaplankastjo, ker jo pa na svojem dvorišču malokrat opazite, še to ni problem. Torej pustite Godwina in živite naprej po Grimmovih zakonih v vašem Swiftovem peskovniku.

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a:Vidim, s(rečko šarlatanski)toplak, da upoštevaš nasvet in praktično samo še "kopipastaš". To je sicer v redu iz vidika omejevanja tvoje polpismenosti, nikakor pa ne iz vidika dekadentnih smeti, ki jih produciraš: nič sicer novega pri tebi, saj se je to že dogajalo v preteklosti.
Shrink, vidim, da ti jokcanje povzroča velike težave, kajti tako dekadentnega oglašanja na tem forumu še nisi kazal. Za tvoje "pičerkovske" nasvete in dekadentno cmivkanje, pa vselej dobiš ustrezno lekcijo: šibo in posmeh. Tvoje patetično mešetarjenje z vzdevki, pa kaže na to, kakšno imbecilno "skropucalo" si.
Zgleda si le našel rešitev in stisnil rep med noge.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a bargo »

Dva trikotnika sta podobna natanko takrat, ko imata enake kote (torej, dva enaka kota, potem sledi, da je tretji tudi enak).
Iz tega lahko izpeljemo ven marsikaj zanimivega, naprimer na pravokotnih trikotnikih trigonometrične funkcije.
Shrink, saj nisi ti avtor tega veleumnega zaključka, ali pač? :roll: S pomočjo pravokotnih trikotnikov je mogoče začutiti celo tretjo dimenzijo, samo postaviš se nanj in voala. :)
Če stojiš ravno na njem, si lahko normala. :D
No, če te daje križ, prideš lahko do sledeče zanimivosti, da neskončno njih je v kvadratu, kar ugotovil je Rock. :wink: Ven iz kvadrata, to pa te pripelje daleč, zelo daleč, vse do kroga. 8)


Poglej kaj pravijo osnovnošolci:
http://www.e-um.si/lessons/522/index.html
Trikotnika sta podobna, če
•se ujemata v dveh kotih;
•se ujemata v razmerju dveh stranic in kotu, ki ga ti stranici oklepata;
•so vsi trije pari istoležnih stranic v enakem razmerju.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:
shrink napisal/-a:, za tekste wiki strani ni nihče odgovoren, lahko pa jih vsakdo ureja (tudi osmoljenileoti - kot registrirani ali anonimni uporabniki); tvoje imbecilno jokcanje zgolj dokazuje, kako ti ni jasen koncept wiki strani in wiki urejanja.
Shrink - te wiki strani so na Kvarkadabri, ti si eden izmed administratorjev in se ti ne ljubi popraviti tistega teksta! Ali ga ne zmoreš urediti!? Sramota za Kvarkadabro - kako dopuščate obstoj tako nekompetentnih člankov - res "poučna" razlaga pravokotnega trikotnika in kotnih funkcij - http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija ali pa si oglejte citat zgoraj. Ti se pa na forumu obregaš, če kdo napiše(npr. jaz) materjalen namesto materialen.
Pa kaj se spet delaš bebavega, jodlarski nakladač? KvarkaWiki je kot Wikipedija: vsakdo ju lahko ureja, naloga skrbnikov (administratorjev) wikijev pa ni urejanje člankov/tekstov, ampak administrativni posli (ukrepanje ob vandalizmih, pomoč urejevalcem itd.) Če te torej karkoli moti v omenjenem članku, ga popravi in nehaj tukaj jokcati. :lol:
Še enkrat - te strani - Kvarkadabre ne moreš več jemati resno. Kdo je odgovoren, da se je tako izrodila, pa že vemo. Ne bom več opisoval ne tega osebka ne njegovega pisunstva - bom pa spremljal kvakanje na forumu in mojstrovine na Kvakawikiju, pa še kakšen blog; saj je danes že težko najti snov za smeh oziroma - tole le preberi, da boš vedel kako NE napisati.
Bla, bla, bla, spet tipično imbecilno jokcanje jodlarskega unterlehrerja, ki je sicer sam jezikovno in strokovno podhranjen ter producira šarlatanske neumnosti tipa "vesolje se pospešeno širi zaradi črnih lukenj" (to je pa, ja, pisunstvo najhujše sorte :lol: ), a bi rad drugim solil pamet glede jezika in stroke. :lol:
shrink napisal/-a:Ti lahko kritiziraš le svoje šarlatanske kompanjone, saj si za to ekspert: za šarlatanska nakladanja namreč. V zadnji imbecilni povedi zgoraj pa pogrešam izpolnitev veljavnosti Godwinovega zakona.
Zelo lahko kritiziram tebe in tvoje amigote - po oholosti, šarlatanstvu, pravljičarstvu jih težko kdo prekosi. Po drugi strani ste pa tako naivni dečki, da te tvoje očitke jodlarstva, pa nekaterih drugih, makaronarstva ne jemlem resno. Niti tega potenciala nimate, da bi se razvili v kamerade ali tovarišče - ostajate pajdaški amigoti, sicer malo jezni nad svojo zaplankastjo, ker jo pa na svojem dvorišču malokrat opazite, še to ni problem. Torej pustite Godwina in živite naprej po Grimmovih zakonih v vašem Swiftovem peskovniku.
Hah, šarlatanski nakladač osmoljenileo, le pometi pred lastnim pragom glede tistega, kar očitaš drugim: po oholosti in šarlatanstvu te morda presega le kakšen amrit; ti si takoj za njim. Seveda pa si ti zame jodlar ravno tako, kot smo zate ostali "Slovenceljni", zato ti to "jemli" kot prijaznost, ki ti jo vračam, očitno pa le jodlarje tvojega kova grize zaplankanost, sicer bi že zdavnaj nehali "grizti" na tem forumu. :lol:

Svetujem pa ti, da se pozanimaš, kaj pomeni Godwinov zakon, da se ne boš več smešil z imbecilnim navezovanjem nanj. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

s(rečkova šarlatansko)toplakova "kopipasta" na "kopipasto" --> polpismeni šarlatanski golaž mehanika srečka toplaka:

viewtopic.php?p=84697#p84697

:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

bargon napisal/-a:Shrink, saj nisi ti avtor tega veleumnega zaključka, ali pač?
Vidim, da tudi tebe daje polpismenost: glej zgodovino urejanj, ki sem jo zlinkal, pa ti bo jasno. Sicer tudi tebi svetujem, da urediš tekst, če se ti zdi tako prav, ampak brez poetike, sicer bodo spremembe razveljavljene. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
bargon napisal/-a:Shrink, saj nisi ti avtor tega veleumnega zaključka, ali pač?
Vidim, da tudi tebe daje polpismenost: glej zgodovino urejanj, ki sem jo zlinkal, pa ti bo jasno. Sicer tudi tebi svetujem, da urediš tekst, če se ti zdi tako prav, ampak brez poetike, sicer bodo spremembe razveljavljene. :lol:
Mačku stopiš na rep in ta zamjavka - klikam tu okrog veleumnega članka in doklikam na začetek:

http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... oldid=1539

Tam res piše:
"Ravninska trigonometrija
(Primerjava redakcij)
Shrink (Pogovor | prispevki)

Novejše urejanje →
________________________________________
Redakcija: 23:53, 13. november 2006
Trigonometrija (gr. trigonmetros, trigon - tri, metros - mera) je veda o kotih, trikotnikih in o trigonometričnih funkcijah, kot naprimer sinus, kosinus in tangens."

in potem tisti lepi stavki naprej ....


Si tole ti napisal , Expert Shrink!!!!!!?????
Samo Shrink piše tam, nobenega IP naslova anonimnega uporabnika ali kaj drugega - vedno bolj sem prepričan, da je to tvoja mojstrovina, nisem te tako :!: visoko cenil, sedaj pa????

Stopiš mačkonu na rep, pa zacvili ubožec :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
bargon napisal/-a:Shrink, saj nisi ti avtor tega veleumnega zaključka, ali pač?
Vidim, da tudi tebe daje polpismenost: glej zgodovino urejanj, ki sem jo zlinkal, pa ti bo jasno. Sicer tudi tebi svetujem, da urediš tekst, če se ti zdi tako prav, ampak brez poetike, sicer bodo spremembe razveljavljene. :lol:
Bargo (zgleda, da shrink ne črti zares poetičnosti, saj ti je podaljšal vzdevek) - morda pa vseeno napišeš kaj.
Jaz sem pred časom postavil splošno vprašanje (kaj lahko matematik pove o enakosti, sličnosti, podobnosti, identičnosti) - pa sem bil razočaran.

Shrinkova grožnja pa je sicer prazna.
Napisal je sc.:
shrink napisal/-a: naloga skrbnikov (administratorjev) wikijev pa ni urejanje člankov/tekstov, ampak administrativni posli (ukrepanje ob vandalizmih, pomoč urejevalcem itd.)
'Poetiko' bo shrink težko uvrstil pod administrativne posle, vandalizem, pomoč ali 'itd.'.
Morda je zatekanje v dovtipnost do nadaljnjega res zelo primerna možnost.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Bitka je, kot vidim vse močnejša. Postala je tako močna, da Silas oziroma šrink, izgublja tla pod nogami. Neuki ali naključni bralec več ne ve kdo je tu šarlatan in kdo ne. Dobi občutek, da gre na vseh kvarkadabra forumih za bitke, lahko bi rekli, da gre za vojno šarlatanov proti šarlatanom.

Spominja me na epske filmske spopade volkodlakov proti vampirjem, kot so jih prikazali v franšizi Underworld.

Žalostno, toda popolnoma resnično, morda celo pravično je, da se dogaja to, ker si je šrink jamo skopal sam. Bil je enostavno prepotenten, ko je po lastni presoji začel razmah "šarlatanstva", kar sem mu jasno že zdavnaj povedal, zdaj pa lahko vidi kam ga je takšen način komunikacije dejansko pripeljal.

Čisti scenarij Underworlda, ko so sprva vampriji in volkodlaki živeli v sožitju, nato pa se je vnela tisočletna vojna.

Pregovori so vedno priročni: Kdor drugemu jamo koplje, sam vanjo pade.

šrink, neizmerno me veseli, da si se pridružil klubu šarlatanov. Od nasprotnika, do prijatelja. Drži se, ne daj razumnikom, da te teptajo. Dobrodošel med nami. Bodi zrel vojak (rekrut) in brani naše šarlatanske vrste tako kot se spodobi. Upam, da boš branil šarlatanske barve enako kot si nekoč branil znanost.

Kdo je torej ostal človek, ki ni volkodlak ali vampir?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
bargon napisal/-a:Shrink, saj nisi ti avtor tega veleumnega zaključka, ali pač?
Vidim, da tudi tebe daje polpismenost: glej zgodovino urejanj, ki sem jo zlinkal, pa ti bo jasno. Sicer tudi tebi svetujem, da urediš tekst, če se ti zdi tako prav, ampak brez poetike, sicer bodo spremembe razveljavljene. :lol:
Mačku stopiš na rep in ta zamjavka - klikam tu okrog veleumnega članka in doklikam na začetek:

http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... oldid=1539

Tam res piše:
"Ravninska trigonometrija
(Primerjava redakcij)
Shrink (Pogovor | prispevki)

Novejše urejanje →
________________________________________
Redakcija: 23:53, 13. november 2006
Trigonometrija (gr. trigonmetros, trigon - tri, metros - mera) je veda o kotih, trikotnikih in o trigonometričnih funkcijah, kot naprimer sinus, kosinus in tangens."

in potem tisti lepi stavki naprej ....

Si tole ti napisal , Expert Shrink!!!!!!?????
Samo Shrink piše tam, nobenega IP naslova anonimnega uporabnika ali kaj drugega - vedno bolj sem prepričan, da je to tvoja mojstrovina, nisem te tako visoko cenil, sedaj pa????

Stopiš mačkonu na rep, pa zacvili ubožec
A se spet delaš bebavega, polpismeni šarlatanski jodlarski unterlehrer osmoljenileo? :lol:

Pa saj je jasno, kdo je avtor (in ta link sem ti že namenil):

http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... on=history

Če bi količkaj bil pismen in bi tvoja logika količkaj delovala, bi morda ugotovil, da sem sam zgolj preimenoval članek iz 'Trigonometrija' v 'Ravninska trigonometrija', ne pa da sem avtor (naj polpismeni jodlarski osmoljenileo primerja datume urejanj :lol: ).

Sedaj pa lahko naprej cviliš in jokcaš (seveda nad svojo šarlatansko polpismenostjo in imbecilno logiko); to ti gre najbolje od rok, polpismeni in neizobraženi šarlatanski hobistični unterlehrer osmoljenileo. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

nedeljski pravnik napisal/-a:Bargo (zgleda, da shrink ne črti zares poetičnosti, saj ti je podaljšal vzdevek) -morda pa vseeno napišeš kaj. Jaz sem pred časom postavil splošno vprašanje (kaj lahko matematik pove o enakosti, sličnosti, podobnosti, identičnosti) -pa sem bil razočaran.
Ni poetike v tem nazivu nič bolj kot v tvojem, nedeljski pravnik. :lol: Sicer pa ga je skoval nekdo drug, sam ga le uporabljam naprej. :lol:

Na svoja vprašanja pa si dobil vse potrebne odgovore, je pa zgolj tvoj problem, nedeljski pravnik, če jih (sicer primernih še za telebane) pač ne razumeš. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.1.2014 10:56, skupaj popravljeno 1 krat.

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a:s(rečkova šarlatansko)toplakova "kopipasta" na "kopipasto" --> polpismeni šarlatanski golaž mehanika srečka toplaka:

viewtopic.php?p=84697#p84697
Shrink, vidim, da ti jokcanje povzroča velike težave, kajti tako dekadentnega oglašanja na tem forumu še nisi kazal. Že dalj časa se cmeriš in prosiš: prosim, prosim ne ..., ker bom drugače "kršil anonimnost".
Administrator shrink, sram naj te bo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ve(d)než napisal/-a:Bitka je, kot vidim vse močnejša. Postala je tako močna, da Silas oziroma šrink, izgublja tla pod nogami
Bitko so šarlatani že izgubili, še preden so se podali vanjo in ne pomaga niti, če so sedaj napolnili šarlatanski poker: osmoljenileo, s(rečko šarlatanski)toplak, nedeljski pravnik Rock in (ne)Ve(d)než.

V ostalem pa tvoje nakladanje ni nič kaj izvirno, zato bo spet dobilo repliko:
shrink napisal/-a:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Rahljaš zrahljano zemljo, z zračno tlačilko prosto pihaš v zrak, pljuvaš v morje in pričakuješ, da bo naraslo, to vsak prav lepo razume.
Narobe, (ne)Ved(n)ež: sesuvam trhle hišice iz kart šarlatanov, razpihujem šarlatansko meglo, šarlatani pa si pravzaprav že sami dovolj dobro pljuvajo v lastno skledo. :lol:
Enkrat sem verski šarlatan, drugič sem teoretik zarote, tretjič onanirajoči igralec, odloči se že.
Ni mi treba, ker si vse to, pa še kaj. :lol:
Drugega kot obkladati ljudi s svojimi umotvornimi primitivnimi vzdevki itak ne znaš, samooklicani silas tega foruma.

Šarlatani tvojega kova si vzdevke, ki jim jih namenjam, povsem zaslužijo. Glede primitivnosti pa naj raje pometejo pred lastnim pragom. :lol:
Pusti ljudi, ki si prizadevamo odkriti nekaj več, kot si ti do sedaj prebral v dveh ali treh knjigah. Odstri si planke in boš videl, da obstaja svet tudi na tvoji levi in desni strani.
Taki ljudje, kot si sam, zgolj mešate meglo in če bi slučajno vzeli kako knjigo v roke, bi se tega tudi zavedali. Ker pa tega ne storite, zgolj "onanirate", pri tem pa niti ni pomembno, ali levo, ali desno, z levico, ali z desnico. :lol:
No, pardon, na levo celo tu in tam poškiliš.
Če te boli levica, poskusi z desnico. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.1.2014 10:54, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a shrink »

s(rečkova šarlatansko)toplakova "kopipasta" na "kopipasto" --> polpismeni šarlatanski golaž mehanika srečka toplaka:

viewtopic.php?p=84723#p84723

:lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: Mars

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a:s(rečkova šarlatansko)toplakova "kopipasta" na "kopipasto" --> polpismeni šarlatanski golaž mehanika srečka toplaka:

viewtopic.php?p=84697#p84697
Shrink, vidim, da ti jokcanje povzroča velike težave, kajti tako dekadentnega oglašanja na tem forumu še nisi kazal. Že dalj časa se cmeriš in prosiš: prosim, prosim ne ..., ker bom drugače "kršil anonimnost".
Administrator shrink, sram naj te bo.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odgovori