Smisel življenja

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

To je lep način urejanja člankov, če bi bil Administrator dovolj sposoben!!!!!!!!!
V vednost članom, ki diskutirajo z gospodom Shrinkom, Administratorjerm Kvarkawikija:
kljub opozorilom, da je članek http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija neprimeren, ga administrator ne popravi in v zvezi s tem člankom izjavi:
shrink napisal/-a: Glede KvarkaWikija pa sem že dal nasvet: če raznim osmoljenimleotom kaj ne paše, lahko to uredijo kot prijavljeni ali anonimni uporabniki, seveda pa njihovo nezadovoljstvo ne pomeni, da je karkoli iz strokovnega vidika narobe; pri urejanju pa naj nikar ne pozabijo citirati virov, iz katerih so črpali (ampak s tem niso mišljeni OŠ delovni zvezki).
čeprav v tem članku piše - citat: Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus. , zanj ni iz strokovnega vidika karkoli narobe. ( O stilu niti ne govorim - prosim preberite članek).

Ali je ta osebek kot administrator nesposoben popraviti vsebinsko napako zaradi brezbrižnost, malomarnosti, nestrokovnosti, oholosti, prevzvišenosti ... ali vsega skupaj, je meni vseeno, menim pa, da ni dovolj kompetenten za Administratorja in neprimeren (tudi zaradi odnosa do sogovornikov) za diskusijo.

Osebno temu primeru in primerku nimam kaj dodati.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Šarlatanski spammer osmoljenileo postaja vedno bolj dekadenten s ponavljanjem imbecilne "kopipaste", ki je že bila deležna zdravila:

viewtopic.php?p=84890#p84890

:lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Skrčko Skrčko Shrink, primi se za lase in se potegni iz blata. Pazi, da si ne umažeš rok - z umazanimi rokami si ne boš mogel očistiti obraza - ta je pa res osmoljen. Zamenjaj nick in avatar - pravljičarski forumi so zate, tu si stvar zavozil.

Slika

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vidim, jodlarski unterlehrer osmoljenileo, da nisi nič kaj bolj duhovit kot v preteklosti: duhovit si še vedno ko kravja ***. :lol:

Nasvet za ustanovitev foruma, kjer boste pravljičarji (no, ti boš kritik :lol: ) izlivali svoje šarlatanske duše, pa sem že dal: pričakujem angažma šarlatanskega pokra in bargona. Za amrita kot duhovnega vodjo ni potrebe, da je aktivno udeležen: zadostuje njegova duhovna prisotnost. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

V vednost članom, ki diskutirajo z gospodom Shrinkom, Administratorjerm Kvarkawikija:
kljub opozorilom, da je članek http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija neprimeren, ga administrator ne popravi in v zvezi s tem člankom izjavi:
shrink napisal/-a: Glede KvarkaWikija pa sem že dal nasvet: če raznim osmoljenimleotom kaj ne paše, lahko to uredijo kot prijavljeni ali anonimni uporabniki, seveda pa njihovo nezadovoljstvo ne pomeni, da je karkoli iz strokovnega vidika narobe; pri urejanju pa naj nikar ne pozabijo citirati virov, iz katerih so črpali (ampak s tem niso mišljeni OŠ delovni zvezki).
čeprav v tem članku piše - citat: Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus. , zanj ni iz strokovnega vidika karkoli narobe. ( O stilu niti ne govorim - prosim preberite članek).

Ali je ta osebek kot administrator nesposoben popraviti vsebinsko napako zaradi brezbrižnost, malomarnosti, nestrokovnosti, oholosti, prevzvišenosti ... ali vsega skupaj, je meni vseeno, menim pa, da ni dovolj kompetenten za Administratorja in neprimeren (tudi zaradi odnosa do sogovornikov) za diskusijo.

Osebno temu primeru in primerku nimam kaj dodati.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Šarlatanski spammer osmoljenileo postaja vedno bolj dekadenten s ponavljanjem imbecilne "kopipaste", ki je že bila deležna zdravila:

viewtopic.php?p=84890#p84890

:lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Dadaistično prelaganje odgovornosti Administratorja - opozorim ga, da je članek slab, on trdi, da je ok, sedaj sem pa jaz kriv, da ga nisem popravil - podn od Administratorja in človeka.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ja, ja, ja, ti kar po šarlatansko jokcaj, osmoljenileo - to počneš že od vsega začetka in ti gre tudi najbolje od rok :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Shrink - Kralj šarlatanov in ignorantov - če se greš Administratorja - popravi članek, ki vam dela sramoto, prosi svoje amigote, če nisi sam sposoben. Če se pa meni opravičiš za žaljivke, ki jih stalno ponavljaš in me lepo prosiš, vam bom pa jaz vzorno uredil članek.



:D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

A še vedno jokcaš, šarlatanski nakladač osmoljenileo? Zdravilo za tvoje imbecilno jokcanje:

viewtopic.php?p=84968#p84968

To, da si polpismen in neizobražen jodlarski unterlehrer, pa je neizpodbitno dejstvo in kvečjemu zahvaliti bi se moral za nekaj, česar očitno nisi vedel o sebi. :lol:

Sedaj pa kar naprej imbecilno jokcaj in šarlatansko "kopipastaj": to ti gre najbolje od rok. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Spoštovani Administrator Skrčko Skrčko Shrink - boš kot administrator uredil ta članek, dal si mu naslov, besedilo (je ali ni zrastlo na tvojem zevniku) pa tudi popravi. Za vse drugo (posebno za žaljenje in zabavljaštvo) imaš čas, da bi pa naredil kaj konstruktivnega, to pa ne!

Na KvarkaWikiju je objavljeno:
[uredi]O trigonometriji
Dva trikotnika sta podobna natanko takrat, ko imata enake kote (torej, dva enaka kota, potem sledi, da je tretji tudi enak). Da sta podobna pomeni, da sta iste oblike, le dolžine stranic so v razmerju spremenjene. Iz tega lahko izpeljemo ven marsikaj zanimivega, naprimer na pravokotnih trikotnikih trigonometrične funkcije.
[uredi]Trigonometrične funkcije
Ker je vsota vseh notranjih kotov 180° in je pri pravokotnih trikotnikih en kot zagotovo 90°, sledi, da je vsota ostalih dveh kotov 90°, torej je pravi kot zagotovo največji kot. Iz tega sledi, da je stranica, ki mu leži nasproti zagotovo najdaljša. Imenujemo johipotenuza. Dva pravokotna trikotnika, ki si delita še nek isti kot, poleg pravega, sta nujno podobna, torej bo razmerje med kotom in nasprotno stranico vedno konstantno. Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus. Podobno lahko sklepamo za priležno stranico kota, to razmerje pa imenujemo kosinus. Ti dve trigonometrični funkciji sta poglavitni, saj lahko ostale iz njih izpeljemo.

igy
Prispevkov: 337
Pridružen: 25.11.2005 1:16
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a igy »

Pa kaj sta psihopata al kaj? Ma vsako temo pos*rjeta s tem prepucavanjem in kreganjem za oslovo senco. To je huje kot otroški vrtec. Odprita si svojo temo, jo ustrezno naslovita in tam not pišita še naslednjih deset let o teh brezveznostih.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Šarlatanski spammer osmoljenileo spet smeti. Zdravilo za njegovo imbecilno "kopipasto":

viewtopic.php?p=84968#p84968

:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

@igy:

Saj si tudi že sam spoznal, da šarlatani ne odnehajo (konkretno si to zapisal za Rozmana). Seveda ne bo odnehal tudi osmoljenec leo, ki tipično smeti (in ni edini) z enimi in istimi imbecilnostmi na več mestih. In osebno bom takim nakladačem vselej repliciral, dokler se ne bodo končno speljali s foruma, kar je sicer osmoljenec že večkrat napovedal, a se vedno vrača nazaj in smeti z lastnim jokcanjem.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Smisel življenja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Shrink, ne bodi otročji, tu nihče ne jokca. Kot človek človeku in bralec foruma in tudi KvarkaWikija sem te opozoril, da tisti članek ni ok. Ti si tam Administrator, pa tudi nekaj si že popravljal - daj, uredi to stvar ali pa poišči avtorja, pa naj on uredi.

Odgovori