Mislim, da sem videl NLP ?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Zakaj ne bi bilo letalo??? Glede na to da vsaki dve minuti precka nebo letalo, zakaj pa ne? Lahko je bila seveda tudi kaksna zablodela raketa, lahko si videl ISS (ceprav ne bi smela biti tako svetla). Zakaj vsi pomislite na nlp? Moznost je tudi reflektor iz kaksnega diska, motorni zmaj (osvetljen??). Nek drug forum na kvarkadabri (ne da se mi ga iskat) je govoril o sliki ki jo je nekdo posnel in je mislil da je NLP. Meni je blo ocitno da je samo znana fotografska prevara (ce je sonce ali vir svetlobe v blizini vidis cel kup kolinearnih barvnih krogcev, mar ne?? Skulirajte se. 8)

kopriwa
Prispevkov: 3
Pridružen: 31.7.2005 21:25
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kopriwa »

zame je biu NLP (neznani leteči predmet) in ne neki bavbav iz vesolja, zanimalo me je samo kaj bi lahko to bilo...letalu utripajo luči kokr vem ali pa skos svetijo, tako da letalo odpade, vsemu ostalemu dajem možnost.

Uporabniški avatar
mali
Prispevkov: 138
Pridružen: 7.5.2003 18:17
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mali »

Še v rajnki SFRJ sem se nekoč peljal po mestni ulici z mopedom in v vzvratnem ogledalcu zagledal dva svetloba diska, oboda, ki sta se mi bližala.
Srce mi je začelo divje razbijati, saj sem bil prepričan, da je to to.
In ko sta me prehitela dva motorista s cestnimi motorji sem ugotovil, da je zrcalce vibriralo zaradi tresljajev, ki jih je proizvajal moj dvotaktnež.
NLP je vsaka leteča stvar, dokler ne skapiraš kaj v resnici je.
NLP je letalo - nekaj trenutkov, ko tvoj skravžljani procesor med ušesi ugotovi, da je letalo, pa NLP izgubi "N".
Če ne skapira pa NLP ostane.


Uporabniški avatar
mali
Prispevkov: 138
Pridružen: 7.5.2003 18:17
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mali »

Če predolgo dopustuješ v Grumovem mestu Gogi in sljurpsaš rakiju se ti pred očmi prikazujejo miške, če si v Sloveniji in pa supermani in hologramski kosmatinci, če si v deželi teh dveh linkov.

snow
Prispevkov: 12
Pridružen: 22.9.2005 14:21

Odgovor Napisal/-a snow »

NLP je vsaka leteča stvar, dokler ne skapiraš kaj v resnici je.
NLP je letalo - nekaj trenutkov, ko tvoj skravžljani procesor med ušesi ugotovi, da je letalo, pa NLP izgubi "N".
Če ne skapira pa NLP ostane.
Točno! Če se sprašuješ ali si videl NLP - potem si ga. Ker pač ne veš kaj si videl. :)

so7il
Prispevkov: 268
Pridružen: 23.9.2005 20:08

Odgovor Napisal/-a so7il »

Tudi sam sem nekoč imel priložnost opazovati nenavaden pojav na nočnem nebu.Šlo je za "nekontrolirano" preskakovanje para luči z enega mesta na nebu,na drugo.Pojav naj bi bil,kot sem izvedel kasneje,v ufoloških krogih poznan kot eno značilnejših videnj... Hja,in kaj zdaj?!Nič.Edini namen tega posta je "moralno podpreti" vidce tega ali onega,kar si/nam ne znamo/jo razložiti na tak način,da bi nas odžejalo.

Uporabniški avatar
mit
Prispevkov: 38
Pridružen: 4.6.2006 20:28
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mit »

Mene pa zanima če kdo pozna kakšen link kjer se lahko spremlja 24 urne posnetke v živo ki jih snemajo na krajih sveta ki so najbolj prepravljeni z nlp-ji na nebu. vem da obstajajo takšni linki pa se jih žal ne spomnim.če kdo ve za kakšnega ga naj prosim napiše.

mirtelo
Prispevkov: 138
Pridružen: 20.4.2004 8:25

Odgovor Napisal/-a mirtelo »

kopriwa napisal/-a:da ne bom odpiral nove teme...nekaj dni nazaj smo sedeli zunaj ko sem na nebu zagledal piko, ki je postajala vse svetlejša. Takoj sem opozoril še druge da so jo zagledali. Postala je svetla kot najsvetlejše zvezde na nebu, potem pa je začela "ugašati" in na koncu je ni bilo nikjer več. Predvidevam da letalo ni blo. Za oblake se ta stvar tudi ni mogla skriti, ker je bilo jasno vreme (povsod zvezde). Kaj bi lahko bilo...glede na to da je bil to zame neznani leteči predmet?
Kopriva to je telekumunikacijski satelit imenovan iridium. Ga skoraj ne opazimo, oziroma kot zvezdico, ki se premika, ko pride v ugodno lego zasveti bolj kot vse zvezde in kmalu zatem ugasne. Vzrok so njegove sončne celice, ki nam pošljejo "zajčka" od sonca. Delujejo kot ogledalo. Nekje na medmrežju se dobijo celo efemeride - podatki tudi za naše kraje, da jih lahko opazujemo. Podani so ura, minuta, svetilnost in lokacija na nebu...

Lep pozdrav!

Uporabniški avatar
Buschi
Prispevkov: 30
Pridružen: 18.2.2004 0:18

Odgovor Napisal/-a Buschi »

Stran z podatki preletov satelitov:
http://www.heavens-above.com/

Uporabniški avatar
matemusic
Prispevkov: 72
Pridružen: 22.7.2006 19:09

Odgovor Napisal/-a matemusic »

nekej sem vidu, kar še nikol nism, lahko da bi bil helikopter, samo je bila stvar prevelika in je predolgočasa bila na enem mestu. Bila paje sivkasta, kot da bi gledal ugasnjeno javno luč (ampak ni bila, ker je bila stvar mnogo predaleč za luč in je bila tudi prevelika). Je pa stvar kar lebdela na enem in istem mestu.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Oblak?

Uporabniški avatar
matemusic
Prispevkov: 72
Pridružen: 22.7.2006 19:09

Odgovor Napisal/-a matemusic »

ne ne, ni šans da je bil oblak, preveč lepa oblika. Oblak bi se moral po tolikem času kot sem to stvar opazoval moral premakniti, sodeč na okolje in gore zadaj

Uporabniški avatar
SlovenianDevil
Prispevkov: 36
Pridružen: 26.7.2007 22:03

Odgovor Napisal/-a SlovenianDevil »

Miloševa žena Slavojka pa je dejala, da so otroci čez nekaj trenutkov spet začeli vpiti. "Stekla sem iz hiše in videla človeka, kako lebdi nad rumeno stavbo. Okoli njega je bila svetloba, iz oči pa mu je sijal čuden sij. Šla sem proti njemu, vendar se je umikal. Pridružili so se mi tudi sosedje in sledili so zelo čudni dogodki. Mi gremo proti njemu, on se umika. Mi obstanemo, on obstane in lebdi. In tako naprej ... Na koncu se je sunkovito obrnil in izginil za hišami," pripoveduje.
Ja ok tem ljudem bi omejil gledanje Smallvilla :D
Skoraj istočasno se je zgodil dogodek, ki ga mnogi povezujejo s skrivnostnim letalcem. Domačinka Zorka Milutinović je na poti v trgovino srečala kosmato pošast, ki je z razprtimi rokami hodila proti njej. "Prestrašila sem se in se skušala ubraniti z dežnikom. Stvor se je za hip ustavil, šel mimo mene, kot da me ni, in nadaljeval pot proti vrhu Kika. Po desetih metrih sem se obrnila, da bi videla, kaj se je zgodilo. Pošast pa je še kar hodila naprej, ne da bi se obrnila. Tako sem se prestrašila, da se še zdaj tresem," je svojo dogodivščino opisala Zorka.
Chupacabra ki se je glih najedla??

LoL ta novica pa je bedna sicer že zelo stara ampak vseeno. Mene zanima to zakaj tu na tem forumu veliko ljudi ne dopušča obstoja NLP-jev??? Kaj a res mislite da smo sami??

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Mene zanima to zakaj tu na tem forumu veliko ljudi ne dopušča obstoja NLP-jev???
Richard Feynman je nekoč izrazil svoje mnenje o NLP-jih na svojem predavanju. Tole je kratek posnetek:

http://www.youtube.com/watch?v=2513yaz36lc

Če pa dodam še nekaj. Obstoj NLP-jev (da ne bo pomote, govorim o plovilih nezemeljskega izvora) je podvržen enakim verjetnostim za obstoj kakor vse drugo v naši bližnji okolici vesolja, česar preko svetlobe oziroma drugih delcev ne moremo oziroma ne znamo zaznati. Zdi se sicer nemogoče, da se drugje niso razvila bitja, podobna nam, ki bivajo na planetih, podobnim našemu. Toda fizikalna realnost ponuja le verjetnosti, upam si celo reči: ugibanja za tak obstoj. Ta ugibanja so plod ekstrapolacije iz razvoja našega planeta in bitij na njem.

Seveda so ljudje nenačelni in napihujejo svoja videnja, srečanja bližnje vrste itd. Zakaj pri tem vidimo problem? Ker v osnovi njihova videnja nikoli niso preverljiva!

Odgovori