Dve vprašanji iz astrofizike

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:Preprosti, zakaj pa pišeš tako zmešano, da moraš narediti skoraj za vsak svoj stavek stavčno analizo, da te razumemo? Piši preprosto, Preprosti, pa bo dosti manj težav z razumevanjem tvojih sicer klenih misli... :lol:
"To se imenuje: resnica v formalni kurtuazni obliki." :lol:
Ali je koren tvojega neologizma "kurtuazni" v francoski besedi "courtisane" (kurtizana), ali pa morda celo v "la courtoisie" (prijaznost)? :lol:
Glej, da ne boš v odgovoru preveč psoval, moraš biti "kurtuazen"... :lol: :lol:

Pomiri se, sluzavi nekurtuazni vulgarnež.
Bodi manj zaletav ter raje ravnaj skladno z intelektualnimi danostmi, da te ne bo preveč bolelo.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Preprosti, zakaj pa pišeš tako zmešano, da moraš narediti skoraj za vsak svoj stavek stavčno analizo, da te razumemo? Piši preprosto, Preprosti, pa bo dosti manj težav z razumevanjem tvojih sicer klenih misli...
"To se imenuje: resnica v formalni kurtuazni obliki." :lol:
Ali je koren tvojega neologizma "kurtuazni" v francoski besedi "courtisane" (kurtizana), ali pa morda celo v "la courtoisie" (prijaznost)? :lol:
Glej, da ne boš v odgovoru preveč psoval, moraš biti "kurtuazen"...

Pomiri se, sluzavi nekurtuazni vulgarnež.
Bodi manj zaletav ter raje ravnaj skladno z intelektualnimi danostmi, da te ne bo preveč bolelo.
Jaz sem popolnoma pomirjen. Očitno pa si zaletav ti, Preprosti, saj si kljub jasnim instrukcijam ponovno napačno zapisal besedo. To ni prav "kurtuazno" od tebe...:lol: :lol:

P.S. Kaj pa je bilo "vulgarnega" v mojem postu, Preprosti, razen tvojega otročjega opletanja s 'sluzjo'? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:Jaz sem popolnoma pomirjen. Očitno pa si zaletav ti, Preprosti, saj si kljub jasnim instrukcijam ponovno napačno zapisal besedo. To ni prav "kurtuazno" od tebe...:lol: :lol:
P.S. Kaj pa je bilo "vulgarnega" v mojem postu, Preprosti, razen tvojega otročjega opletanja s 'sluzjo'? :lol:
Zopet si po nepotrebnem delaš skrbi, Sluzasti.
Ravnaj bolj enostavno, kot potomec primatov, to je, posnemaj drugega, in slédi navodilom, ki jih dobiš. To bo povsem zadostovalo. Srečno, Sluzasti.

LICA
Prispevkov: 30
Pridružen: 21.3.2014 2:33

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a LICA »

SlikaSlikaSlika
Slika

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Jaz sem popolnoma pomirjen. Očitno pa si zaletav ti, Preprosti, saj si kljub jasnim instrukcijam ponovno napačno zapisal besedo. To ni prav "kurtuazno" od tebe...
P.S. Kaj pa je bilo "vulgarnega" v mojem postu, Preprosti, razen tvojega otročjega opletanja s 'sluzjo'? :lol:
Zopet si po nepotrebnem delaš skrbi, Sluzasti.
Ravnaj bolj enostavno, kot potomec primatov, to je, posnemaj drugega, in slédi navodilom, ki jih dobiš. To bo povsem zadostovalo. Srečno, Sluzasti.
Verouk je v tebi ugasnil še zadno iskrico kognitivnih sposobnosti in abstraktnega logičnega mišljenja, Preprosti. Ali si res tako zabit, da ne moreš razumeti preproste glavne trditve darvinističnega evolucijskega nauka: v pitecinah, primatih, hominidih imamo skupnega prednika. Morda si ti - glede na intelektualne sposobnosti, ki jih izkazuješ - res "potomec primatov" ali 'paraopic', toda naša vrsta H.s.s. se je razvila iz davnega skupnega (izumrlega) prednika. Bo šlo, Preprosti? Dejstva so trmasta stvar, tudi če se ne skladajo s katekizmom... :lol: :lol:

Mislim, da sem te "kurtuazno" podučil o stvari, ki je sicer prezentna in razumljiva povprečnemu sedmošolcu... :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:Verouk je v tebi ugasnil še zadno iskrico kognitivnih sposobnosti in abstraktnega logičnega mišljenja, Preprosti. Ali si res tako zabit, da ne moreš razumeti preproste glavne trditve darvinističnega evolucijskega nauka: v pitecinah, primatih, hominidih imamo skupnega prednika. Morda si ti - glede na intelektualne sposobnosti, ki jih izkazuješ - res "potomec primatov" ali 'paraopic', toda naša vrsta H.s.s. se je razvila iz davnega skupnega (izumrlega) prednika. Bo šlo, Preprosti? Dejstva so trmasta stvar, tudi če se ne skladajo s katekizmom... :lol: :lol:
Mislim, da sem te "kurtuazno" podučil o stvari, ki je sicer prezentna in razumljiva povprečnemu sedmošolcu... :lol:

Kar si napisal, je abotna nedokazana podmena intelektualno skromnega ateista.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Verouk je v tebi ugasnil še zadno iskrico kognitivnih sposobnosti in abstraktnega logičnega mišljenja, Preprosti. Ali si res tako zabit, da ne moreš razumeti preproste glavne trditve darvinističnega evolucijskega nauka: v pitecinah, primatih, hominidih imamo skupnega prednika. Morda si ti - glede na intelektualne sposobnosti, ki jih izkazuješ - res "potomec primatov" ali 'paraopic', toda naša vrsta H.s.s. se je razvila iz davnega skupnega (izumrlega) prednika. Bo šlo, Preprosti? Dejstva so trmasta stvar, tudi če se ne skladajo s katekizmom...
Mislim, da sem te "kurtuazno" podučil o stvari, ki je sicer prezentna in razumljiva povprečnemu sedmošolcu... :lol:

Kar si napisal, je abotna nedokazana podmena intelektualno skromnega ateista.
Ne bo šlo, Preprosti! "To, kar sem napisal" je dokazana teorija, ki jo priznavajo brez ostanka in zadržka vsi "intelektualno bogati ateisti" in vsi drugi ljudje, razen peščice ljudi z zaostalo družbeno zavestjo s fiksacijo na razvojni stopnji šestletnika. Ti pa verjamejo raznim kreacionističnim nebulozam in ID neslanostim... :lol:

Med katere spadaš ti, Preprosti? :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:Ne bo šlo, Preprosti! "To, kar sem napisal" je dokazana teorija,


Tako trdi Sluzasti, pri čemer kot dokaz navaja svoje zatrjevano sorodstvo s primati v ravni liniji.

Kmr ni potreben.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Ne bo šlo, Preprosti! "To, kar sem napisal" je dokazana teorija,


Tako trdi Sluzasti, pri čemer kot dokaz navaja svoje zatrjevano sorodstvo s primati v ravni liniji.

Kmr ni potreben.
Kmr je potreben! :lol:

Pojdi kdaj v kakšno knjigarno, kjer ne prodajajo samo farške literature in si kupi kakšno poljudno knjigo o evolucijskem nauku. Imajo jih tudi v obliki slikanic ali v simplified edition... :lol: Te so najbolj primerne za tvoj nivo, ki ga označujemo kot absolute beginners (če si sposodim naslov znane Bowiejeve pesmi)

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:Kmr je potreben! :lol:
Pojdi kdaj v kakšno knjigarno, kjer ne prodajajo samo farške literature in si kupi kakšno poljudno knjigo o evolucijskem nauku. Imajo jih tudi v obliki slikanic ali v simplified edition... :lol: Te so najbolj primerne za tvoj nivo, ki ga označujemo kot absolute beginners (če si sposodim naslov znane Bowiejeve pesmi)
Tokrat se glede potrebnosti kmr izjemoma lahko strinjam:

samo za sluzaste otrobe so demagoške izmišljotine isto kot strokovna argumentacija.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Kmr je potreben! :lol:
Pojdi kdaj v kakšno knjigarno, kjer ne prodajajo samo farške literature in si kupi kakšno poljudno knjigo o evolucijskem nauku. Imajo jih tudi v obliki slikanic ali v simplified edition... :lol: Te so najbolj primerne za tvoj nivo, ki ga označujemo kot absolute beginners (če si sposodim naslov znane Bowiejeve pesmi)
Tokrat se glede potrebnosti kmr izjemoma lahko strinjam:

samo za sluzaste otrobe so demagoške izmišljotine isto kot strokovna argumentacija.
Zopet si vse zamešal, Preprosti! To, kar si hotel povedati, je seveda tole:

samo za farške sprance so strokovne argumentacije isto kot demagoške izmišljotine. :lol: :lol:

Ali zdaj vidiš, koliko bolj je poved smiselna in resnična? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Tokrat se glede potrebnosti kmr izjemoma lahko strinjam:
samo za sluzaste otrobe so demagoške izmišljotine isto kot strokovna argumentacija.
Zopet si vse zamešal, Preprosti! To, kar si hotel povedati, je seveda tole:
samo za farške sprance so strokovne argumentacije isto kot demagoške izmišljotine. :lol: :lol:
Ali zdaj vidiš, koliko bolj je poved smiselna in resnična? :lol:

Razumem tvoj demagoški obup, Sluzasti.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:Tokrat se glede potrebnosti kmr izjemoma lahko strinjam:
samo za sluzaste otrobe so demagoške izmišljotine isto kot strokovna argumentacija.
Zopet si vse zamešal, Preprosti! To, kar si hotel povedati, je seveda tole:
samo za farške sprance so strokovne argumentacije isto kot demagoške izmišljotine.
Ali zdaj vidiš, koliko bolj je poved smiselna in resnična? :lol:

Razumem tvoj demagoški obup, Sluzasti.
Odlično! Samo razloži mi, kako je 'obup' lahko 'demagoški'? :lol: :lol: :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a Rock »

Sluzasti napisal/-a:
Rock napisal/-a:Razumem tvoj demagoški obup, Sluzasti.
Odlično! Samo razloži mi, kako je 'obup' lahko 'demagoški'? :lol: :lol: :lol: :lol:
Razlago prepuščam pravemu naslovljencu, obupanemu demagogu.[/size]

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Dve vprašanji iz astrofizike

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
Sluzasti napisal/-a:
Rock napisal/-a:Razumem tvoj demagoški obup, Sluzasti.
Odlično! Samo razloži mi, kako je 'obup' lahko 'demagoški'?
Razlago prepuščam pravemu naslovljencu, obupanemu demagogu.[/size]
Torej si o-b-u-p-a-l? :lol: :lol: :lol: :lol:

Odgovori