Nastanek vesolja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a vojko »

smolejleo napisal/-a:
bargo napisal/-a: Vojko, tale je zate.

Helene Fischer - Atemlos durch die Nacht
Res je , Bargo. Vojko ima pri njej kar precej možnosti, da ga ne bo odvrnila. Kar poglej ta link, pa boš vedel, zakaj!
http://www.krone.at/Oesterreich/20.000- ... ory-418423

Verjetno ga bo pa očarala z njegovim mixom - pa ne obračaj črk!

Klobuk dol!

Za Tošota Asinusa Šrinka pa nekaj o Suprteoriji, specialno zanj opremljeno s slikami.

https://www.youtube.com/watch?v=MT_LNrcatJc

:lol:
Na vodi čutim, da je bargova bolezen nalezljiva... :lol: Vsaj za tiste, ki so predisponirani, da obolijo zanjo... :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:Za Tošota Asinusa Šrinka pa nekaj o Suprteoriji, specialno zanj opremljeno s slikami.
Bi ti specialno priporočal, jodlarski podučitelj, da si nabaviš \(\mathrm{SSKJ^2}\), da se končno opismeniš, kajti tudi zgoraj izkazuješ svojo (sicer notorično) polpismenost, :lol: glede imbecilnih linkov, s katerimi smetiš v povsem identičnem stilu kot tvoj kompanjon, pa bi ti že lahko bilo jasno, kolikokrat (samo zate, da ne boš v dvomih: Zero, Zilch, Nada :lol: ) sem kliknil nanje. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:
bargo napisal/-a: Vojko, tale je zate.

Helene Fischer - Atemlos durch die Nacht
Res je , Bargo. Vojko ima pri njej kar precej možnosti, da ga ne bo odvrnila. Kar poglej ta link, pa boš vedel, zakaj!
http://www.krone.at/Oesterreich/20.000- ... ory-418423

Verjetno ga bo pa očarala z njegovim mixom - pa ne obračaj črk!

Klobuk dol!

Za Tošota Asinusa Šrinka pa nekaj o Suprteoriji, specialno zanj opremljeno s slikami.

https://www.youtube.com/watch?v=MT_LNrcatJc

:lol:
Na vodi čutim, da je bargova bolezen nalezljiva... :lol: Vsaj za tiste, ki so predisponirani, da obolijo zanjo... :lol:
Dobro čutiš, pazi, da te uhvatijo memi. Mislim, da so te itak že, vendar nisi ti tarča, temveč dr. Shrink, all in one. :D Hegel me prijatelji. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

vojko napisal/-a: Na vodi čutim, da je bargova bolezen nalezljiva... :lol: Vsaj za tiste, ki so predisponirani, da obolijo zanjo... :lol:

Kumrovaški predavatl slavne državnosti Yugovine, Bilječanski kontra admiral zmagovite JNA in hobittični psihiater Vojkosrav te stvari čuti na vodi, ker je že na Kumrovaški sorboni izgubil kateder. Predlagam, da se priklopiš na kateter, tako boš rešil problem čutenja vode, pa še kateter boš dobil nazaj, ena črka gor ali dol - je skoraj isto, tisti Kumrovaški kateder je bil tako ali tako diureza.

Vojkosrava ni, odšel je drugam!

PS: Pa da ne boš spet bolniška tetka!

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
osmoljenileo napisal/-a:Za Tošota Asinusa Šrinka pa nekaj o Suprteoriji, specialno zanj opremljeno s slikami.
Bi ti specialno priporočal, jodlarski podučitelj, da si nabaviš \(\mathrm{SSKJ^2}\), da se končno opismeniš, kajti tudi zgoraj izkazuješ svojo (sicer notorično) polpismenost, :lol: glede imbecilnih linkov, s katerimi smetiš v povsem identičnem stilu kot tvoj kompanjon, pa bi ti že lahko bilo jasno, kolikokrat (samo zate, da ne boš v dvomih: Zero, Zilch, Nada :lol: ) sem kliknil nanje. :lol:
Tako preprosto je to - na linke sploh ne klikaš in kar veš, da so imbecilni. Res si mađioničar, abra kvakkadabra.

Tu so pa aliensi specialno zate narisali glasbo Bacha po tvojem kopipaste sistemu, mogoče boš pa na osnovi teh grafov definiral kakšno novo funkcijo - a la asinus_shrinkus.

Ne sodi prehitro in uživaj v nebeškem veselju.



:shock:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:
shrink napisal/-a:
osmoljenileo napisal/-a:Za Tošota Asinusa Šrinka pa nekaj o Suprteoriji, specialno zanj opremljeno s slikami.
Bi ti specialno priporočal, jodlarski podučitelj, da si nabaviš \(\mathrm{SSKJ^2}\), da se končno opismeniš, kajti tudi zgoraj izkazuješ svojo (sicer notorično) polpismenost, :lol: glede imbecilnih linkov, s katerimi smetiš v povsem identičnem stilu kot tvoj kompanjon, pa bi ti že lahko bilo jasno, kolikokrat (samo zate, da ne boš v dvomih: Zero, Zilch, Nada :lol: ) sem kliknil nanje.
Tako preprosto je to - na linke sploh ne klikaš in kar veš, da so imbecilni. Res si mađioničar, abra kvakkadabra.
Podnapisi samo zate, podučitelj: imbecilnost tvojih linkov je ekstrapolacija na osnovi imbecilnosti tvojih slik. :lol:
Tu so pa aliensi specialno zate narisali glasbo Bacha po tvojem kopipaste sistemu, mogoče boš pa na osnovi teh grafov definiral kakšno novo funkcijo - a la asinus_shrinkus.
Napreduješ, podučitelj: če si še pred časom opletal z "defeniral", si sedaj jezikovno pravilno uporabil "definiral", a s tem še vedno definiral le svojo podučiteljsko strokovnost, ki naravoslovno znaša natanko "nič pika jožef". :lol:
Ne sodi prehitro in uživaj v nebeškem veselju.
Sodba je vedno ista: na imbecilne linke, ki jih daje podučitelj, a priori ne klikam. Kar sam uživaj v lastnih vnebovpijočih neumnostih, osmoljenileo. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a vojko »

smolejleo napisal/-a:
vojko napisal/-a: Na vodi čutim, da je bargova bolezen nalezljiva... :lol: Vsaj za tiste, ki so predisponirani, da obolijo zanjo... :lol:

Kumrovaški predavatl slavne državnosti Yugovine, Bilječanski kontra admiral zmagovite JNA in hobittični psihiater Vojkosrav te stvari čuti na vodi, ker je že na Kumrovaški sorboni izgubil kateder. Predlagam, da se priklopiš na kateter, tako boš rešil problem čutenja vode, pa še kateter boš dobil nazaj, ena črka gor ali dol - je skoraj isto, tisti Kumrovaški kateder je bil tako ali tako diureza.

Vojkosrava ni, odšel je drugam!

PS: Pa da ne boš spet bolniška tetka!
Ausgezeichnet! Der Kandidat hat 100 Punkte gewonnen!

Diagonoza je bil pravilna: res se te je lotil bargoitis acuta! Po simptomih sodeč gre za težjo obliko te hude bolezni. Bargo že okreva, kritična faza je že mimo in je že na rehabilitaciji, tebe pa očitno še čaka... :lol: :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Zvezdni dnevnik, danes je četrtek, 3.10.2013 21:58

Črvina
vojko napisal/-a:bargo je napisal:
Od teh 67.800.000 zadetkov se jih na Milevo po moje nanaša 67,799.998...
Hm. Poguglaj "Roman wrong" dobiš 122.000.000 zadetkov in zraven napiše še približno. Hm. Ko sem sam vpisal "einstein wrong "46.100.000. Roman, videti je, da pretiravaš ? Recimo "shrink wrong" 42.400.000, "vojko wrong" 356.000. 8)
Torej imam najmanj napačnih? Gremo na sauvignon meranovo letnik 2012!
Ja! 8) Pa tudi daleč najmanj resnic, kar lahko pomeni samo eno, preprost in najmanj zmotljiv. Čuj glede na to, da bo 23.oktober kmalu bi res lahko odprli eno in dostojno proslavili ustvarjanje, a ne? :wink:

Oktober

Red oktober :D

Today the game is different :mrgreen:
Zapoj Vojko, zapoj.
Havana! Cigara! 2-5-0.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vojko, ena zate. Vidim, da je že Leo našel vsebino, jaz dodam še obliko, kot sintezo, se razume. 8)

Helene Fischer :D :D

Klobuk dol! :mrgreen: :D

Mit dir das war gleich ein Himmelsritt.
Von Anfang an ein blitzstart ins Glück
Und oft ist es schon der totale Stress.

Frag' mich wie hoch wird es noch geh'n.
Hab' oft schon Angst nach unten zu seh'n.
Es fühlt sich an wie auf 'ner Achterbahn

Bozoni press

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

The Good, the Bad & the Ugly Finale

Ennio Morricone The Ecstasy of Gold

Richard Wagner: Ride of the Valkyries :D :D


Quiet, Bruno!
Don't disturb the peace.
...

Come here, you lost soul,
don't let him see you.
Cling to us
and keep quiet when he calls.


Črvina

01! Vichy!

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

Herbert Grönemeyer und Bono - Mensch

Momentan ist richtig
Momentan ist gut
Nichts ist wirklich wichtig
Nach der Ebbe kommt die Flut

Am Strand des Lebens
Ohne Grund, ohne Verstand
Ist nichts vergebens
Ich bau die Träume auf den Sand

Und es ist, es ist ok
Alles auf dem Weg,
Und es ist Sonnenzeit
Unbeschwert und frei

Und der Mensch heißt Mensch
Weil er vergisst,
Weil er verdrängt
Und weil er schwärmt und stählt
Weil er wärmt, wenn er erzählt


Latentna Vera! :D :D
SKaTER - On ne more

Drugi vsi me vabijo,
le on pa ne more, :D :D
on pa ne more,on pa ne more
Drugi se ponujajo,
le on pa nemore,
jaz pa bi rada z njim!

O-o-o-o-o on pa ne more
o-o-o-o-o on pa ne more
o-o-o-o-o on pa ne more
jaz pa bi rada z njim!


Søren! RIFL! FAX!

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

bargo napisal/-a:Zvezdni dnevnik, danes je sreda, 12.3.2014 4:03

Črvina.

Spet ne vidiš. No, dobro poglej. Saj vendar nima cene. Res je, potrebuješ čas, nekako tako, kot Alenka, Alice.

Leseno kladivo, smo razstavili na šibo, leskovo in dodali glavico in tako dobili pravo kladivo, leseni ročaj z trdo glavo, nakazuje se srp in polje. Leseno kladivo je za meso, tole je za stroje, deluje. Čelade gor in gremo, brez usmiljenja, brez kosti, kot pravi Zoki.
Kdo je že omenjal poljedelce in izzival lovce?

Orodja smo izboljševali, šiba, od leske, smo prišli na bukev, pa vse do sekvoj. Tam je nastal taki pritisk, da je dvignil vodo do 110 metrov in več visoko. Baje je nekaj v zvezi z osmozo, vendar težave povzročal sol, tako kot zmeraj.

No, ker smo pri soli je potreben jod, da ne dobiš škrlatinke. Jod je baje odkril Bernard Courtois in ups takoj nekaj matematike, nič, niča, neskončnosti, pravil in dogovarjan, kako in kaj. Ta zasuče tako, da je levo desno in desno levo, si videl?
Seveda vskočijo Newton, Leibnitz, Kantor, Goedel in ostala druščina, ter Cankar kot rezerva. Kosovel pa kot plan B, le zakaj? Ne tega pa ne, prepovedano,to ni verski forum, samo KAKO?. No, dobro, KAKO smo prišli do tega, da smo vsi VERNIKI?

No, ker prepoznamo simptome in vemo za vzroke, kar naj dokazuje odsotnost škrlatinke, sledi zmeraj tudi nekaj medicinski nasvetov in predvsem skrb za drugega, da kdo na pozabi na tablete. Te rešujejo, ena te naredi velikega, ena majhnega. Problem je, če zamešaš in si velik, ko bi moral biti mali in mali, ko bi moral biti velik. Sedaj, ena je rdeča, druga je modra. Ena prihaja, druga odhaja, samo to je že druga iluzorna tema. V bistvu je vse itak iluzija, ker barv ni tako, da pustimo to in se vrnimo. Aha, <modra|rdeča>,<veliko|malo>.

Vera čuti razliko, špranjica jo sprejme, začuti razliko in ne očita tako, da moledujoči Predin se moti. Vera v bistvu razume. No, vsaj upam. Upanje je zakon, nevednost je blagoslov.

No, Kant svetuje, Hegel in Marx sta zmeraj v rezervi. Grkov niti nima smisla naštevati, ker so itak zmeraj tu, če ne drugače v časopisih na prvi strani. Kriza, kot priložnost za izboljšave.

Skrb za drugega se kaže tudi v podrobnem poznavanju dela Dimitrij Ivanovič Mendelejev, Rusa, ki je zložil maso tako lepo, da iz nič nastane Čudež, od tam pa gre lažje, vse do Litija, ki se velikokrat priporoča. Ne MESO, maso. Daj, sledi lovec, prosim. Si na stezi. Dobro.

Barve tukaj več niso pomembne, važna je vsebina, frekvenca. Barve so baje iluzija, zato pride do napak pri onih, kjer je rdeča in modra pomembna. Ja, čudež je potrebno imenovati, da ga preučijo bistre glave, berilijski zid, ne BERLINSKI, no, sledi, bodi pozoren. Zberi se.

To je 4 element v sistemu, ki ga je zložil Mendelejev. Saj še se spomniš, a ne? Ne, sedaj genetiko in boj Nemci, Sovjeti, kam si odšel. Partizani. Joj, joj. :roll: Takoj pridi nazaj. :evil: Zberi se. Čas gre samo naprej, ne obračaj časa, ker dobiš Čudež. Ti si čudež.

Kako je nastal Berilij? je danes na sporedu. Ne veš, veš prav to je rešitev problema. TI, ki si. Hecno ne. Ostalo so statistični problemi, s tako malimi časi, da nima smisla. Vidiš, Alenka razume, rabiš ČAS. Ja, ta naša ALENKA, nitka, je napletla mrežo. 8)

Veš, to je tako, kot bi govoril, da nekaj ne obstaja, če že več kot 10000 let verjamejo. Vidiš sedaj, odlično, 5 smo mi in to je dejstvo, ker smo tu in zato je čas pomemben. Voda, Zemlja, Zrak, Ogenj. 1,2,3,4. Osnove, abc, stati in obstati, dinamika.

Malo pomeni veliko, zelo veliko. Saj smo, a ne? No, vidiš dejstva so trmasta stvar. Naučiti se moraš statistiko, 1 točka pri informacijah. Poglej in naredi domačo nalogo, dobiš definicijo vere: "Varianca, mera za raztros, brez podane(predpisane) stopnje značilnosti imenujmo Vera". Zraven, v kompletu, bo mogoče videti Ribiča in ribo tako veliko, da nahraniš celo vas. Rock pozna poglobljeno zgodbice, prosim, da dopolni.

Ribja čorba pa je itak zakon.
Duša nije na prodaju!

Vidiš, sedaj ČRNO na BELEM! :roll:

Komu zvoni? Nalaganje, mater sem naložil. :mrgreen:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

bargo napisal/-a:Zvezdni dnevnik, danes je petek, 14.3.2014
vojko napisal/-a:bargo je napisal:
Ponovno vam predstavljam (za)upanje, strune, violine. Med tem smo dodali lok(ravninski in ukrivljeni!), Kupida in Loretza ter pozabili na les, ter se spomnili sekvoj in spregledali žime.

Kdo je predpisovalec? je ostalo na tabli.

Konj je zmeraj bil v igri, dokler ga risanka ni odpihnila! Konj, griva, LEV in kača in Predin. :D Prešeren je rezerva! O, Vrba žalujka!

Sancho PANSA!

Torej, kdor ne razume, naj posluša Predina. Evo:
Jebiveter
Kdor hoče razumet Predina, mora poslušati ARHARJA, itd.

Špranjica ga razume, hecno je da on ne razume!
NA KOLENA.

Sedaj pa še enkrat Einsteina prebrat!
Predin, bi se moral opravičiti blondinki, samo kako, če pa je BLOND! GREEN! 5. :mrgreen:

Mogoče bo videti tudi psa, sledilca, ki je še zmeraj živ in sledi SOKOLA na nebu.
No, pustimo to. Vrnimo se k loku in žabici, pingvinu, mehaniki, kvantni mehaniki.


Lok je sestavljen iz lesene palice, na katero napenjamo konjska žima iz 150 do 200 niti. Niti ali črvine! Preteklost v prihodnost, sedanjost iz preteklosti. QED.

Napetost žime so do 18. stoletja uravnavali s palcem ali drugim prstom. V 21. stoletju baje informatiki priporočajo KLADIVO!

Pouk je o poslušanju in podajanju!
Dokaz 1: [Akim Camara
Dokaz 2: Voda v UHI

Vojko, ne vidiš in ne slišiš, gledaš in poslušaš ter se čudiš. Kako je to mogoče?

Zakaj, sem ti povedal, no, v bistvu itak veš.

Vidiš, da si izgubil? Ali nadaljujeva. Se boš predal.

Moja globina je bila zelo nevarna, vendar so tam neverjetne školjke. Bisere pa vidiš. Priporočam očala, tista močno črna, ker ko se sestavijo v strukturo je lahko problem.
Izgubil si se ti, bargo. Upam, da gre le za prehodno tavanje po "nevarnih globinah" človeške deviantne psihe. Ne pozabi, da je neocortex struktura, ki se je razvila na paleocortexu in archicortexu, tam pa se skrivajo pošasti Id, ki jih skuša ukrotiti Ego in prikriti Superego...

Tvoja globina je res "zelo nevarna". Mnogo se jih iz temnih globin namreč nikoli ni več vrnilo...
Zato: previdno, bargo...
Res je Vojko, tudi sam se čudim. JAZ SEM ČUDEŽ, saj se spomniš. Rock, mi je pomagal, da podam SHINK-u opozorilo. Hvala Rock. Upam, da bo uspešno, učinkovitost je v mojih rokah, To je neverjetna odgovornost, lepa strahospoštovanja vredna. Milina in ostrina, Tango, VERA, RAZUM, ČUSTVA, AMIGDALA, DMT, LEVO in DESNO, MOST, KITAJCI, HERAKLIT, ....

EVOLUCIJA!

Skratka: Soyoung Yoon

Imam problem, izbire, ker poslušam 5 sklad hkrati! :D Se je resetiral IE, ker ne uspe, zadovoljiti mojih potreb. Sedaj igra, 5 sklad hkrati. Vse so mi všeč, saj sem jih izbral JAZ. Skratka se dogaja, se je dogodilo in puf, se dogaja na novi ravni. :D

Vojko, razumevanje je skupno, občutki so moji in samo moji. Levo in desno, laser! :wink: Sedaj vem, kdo sem bil, ne vem pa KDO SEM? Kaj lahko STORIM? Ah, KANT!
Vem, kaj moram storiti, kocka je padla, SHRINK, ne izzivaj človeškega pesnika! Boš uvidel opico!
AWE VOJKO!

Skrčko, priporočam, da opraviš nalogo.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

bargo napisal/-a:Zvezdni dnevnik, danes je četrtek, 30.5.2013
Črvina

Da ti malo pomagam pri zastavljeni uganki, Vojko, nekaj dokumentarnega gradiva! :D
spiegel.de napisal/-a: Die Generäle im Kessel flehen Paulus an, den Befehl zu ignorieren. "Schmeiß deine Funkgeräte weg, du musst jetzt allein hier handeln", bittet ihn der General der Artillerie der 6. Armee, Walther von Seydlitz-Kurzbach.
Doch Paulus kann sich nicht zum Ungehorsam durchringen und bleibt untätig. Er hofft auf eine wundersame Besserung der Lage. Anstatt zu handeln, gibt er die Parole aus: "Männer haltet aus, der Führer haut euch raus!"
Ideologija :cry: :cry:

Welcome To Sarajevo - War Images

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nastanek vesolja

Odgovor Napisal/-a bargo »

bargo napisal/-a:Zvezdni dnevnik, danes je sobota, 1.6.2013
Črvina
Vojko napisal/-a:Torej, gre za to, čigava "alternativa" je prava?
Če je poleg glavne možnosti ustrezna, še kakšna alternativna možnost, potem verjetno ne govorimo o dogodkih, temveč o ciljih!?
Vojko napisal/-a: Rockova, japonska, nacistična ali tista, ki ji verjame ves ostali normalni svet?
Ja, čisto mogoče je, da nekdo želi, da se prevzame določena "izboljšana/popravljna" razlaga. Da je to vsakdanje, doživljamo pri nas dnevno, da je zelo enostavno, se lahko vidi tukaj: Asch Conformity Experiment
Vidiš torej tisto, kar "vidijo" v tvoji skupini.

Torej, kdo ima tukaj belo "srajco". :wink:

Vid, ni nič drugega kot procesiranje informacij, recimo neka nevronska mreža. Postavlja se vprašanje ali je mogoče, da po nekem času, dejansko "vidiš" neobstoječe? Mogoče bi temu lahko rekli, naučeno videnje?
Ali kako "fikcija" postane realnost?

Precej očitno je, da Rock in Vojko nista pripadnika iste skupine. :wink:

Kakšen vpliv ima teoretično tole na osebo, se lepo vidi tukaj:
Conformity Experiments, Explinations and Examples

No, mogoče je zato toliko ponavljanj (n-tič), vendar se mi dozdeva, da mora biti še nekaj v igri, ker tukaj to očitno ne deluje. :mrgreen:

Orlek - Ko so lipe cvetele :D :D

mobi v tvoji torbi? (LoL)
naprej je brenčal,
najraj bi ga v grmovje zagnal,
postala si živčna, kasneje še zbirčna,
počasi izgubljam te.
Pa sva sanjala vikend na morju, gradila bajto v Zagorju,
nato pripeljal se on je z BMW-jem.

In si šla, in si šla, si odšla.

Zaklenjeno