Najpametnejši človek

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a problemi »

bargo napisal/-a:Ksantipa, ... :wink:
Ta je baje ful težila. A tud z njo? :)

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a derik »

Kaj pa Ana Gabriel 8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

Za moško družbo pa ni dileme: Feynman in Landau, ampak v tostranstvu žal ni več možno. 8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

KsanTipa napisal/-a:
LUKEC napisal/-a:Včasih so me res pametni ljudje fascinirali, sedaj pa ne več. Ker v življenju je treba veliko več kot samo to da si pameten.

moraš biti lep????? :wink: :lol:
Za Lukca je pameten le tisti, ki se pred kontrolo možganov zaščiti z anteno - njegovo. :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:Za moško družbo pa ni dileme: Feynman in Landau, ampak v tostranstvu žal ni več možno. 8)
Nisem na kavi z njim, žal kot praviš ni več možno, ampak evo se vseeno ravno "družim" s Feynmanom: https://www.youtube.com/watch?v=ytGo85BZUww&spfreload=1 8) :D

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

Maš pa tako nobel družbo, da ne vem, če pašem zraven ......... :D

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

problemi napisal/-a:
bargo napisal/-a:Ksantipa, ... :wink:
Ta je baje ful težila. A tud z njo? :)

nesramnež ....... 8) sploh ne veš, kako znam biti prijetna

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a problemi »

KsanTipa napisal/-a:nesramnež ....... 8) sploh ne veš, kako znam biti prijetna
O vem, ... si me v to prepričala že z Zdravniki brez meja. :)

Ampak ... ampak, glede na to, da gre za poljudno znanstveni forum, pač moramo biti natančni in si zastaviti vprašanje: ali tvoja trditev, kako znaš biti prijetna, slučajno ne pomeni, da znaš biti (tudi) prijetna med dvema ciklusoma teženja? :roll:

Poleg tega, je bargo sploh ciljal tebe, glede na to, da so večina naštetih zgodovinske osebnosti, pravzaprav vsi razen Vere, pa še ona je v zaključni fazi pogajanj z varuhi onstranstva? Ti si pa vendarle, bogu hvala, še tu. :wink:

Verjetno sem si znova prislužil: :evil:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a shrink »

problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Za moško družbo pa ni dileme: Feynman in Landau, ampak v tostranstvu žal ni več možno.
Nisem na kavi z njim, žal kot praviš ni več možno, ampak evo se vseeno ravno "družim" s Feynmanom: https://www.youtube.com/watch?v=ytGo85BZUww&spfreload=1 8) :D
Tudi to je lahko druženje. :)
KsanTipa napisal/-a:Maš pa tako nobel družbo, da ne vem, če pašem zraven ......... :D
Mislim, da ne bi imela nič proti: Feynman je bil babjek (po smrti prve žene in po ločitvi od druge pa vse do tretje žene), Landau pa je tako in tako verjel v "svobodno ljubezen". 8)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a vojko »

shrink je napisal:
KsanTipa napisal/-a:Maš pa tako nobel družbo, da ne vem, če pašem zraven ......... :D
Mislim, da ne bi imela nič proti: Feynman je bil babjek (po smrti prve žene in po ločitvi od druge pa vse do tretje žene), Landau pa je tako in tako verjel v "svobodno ljubezen".

Gotovo si bral njegovo biografijo: The Beat of a Different Drum: The Life and Science of Richard Feynman od Jagdish Mehra? Med drugim je bil namreč tudi amaterski bobnar... :wink:

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

problemi napisal/-a:
KsanTipa napisal/-a:nesramnež ....... 8) sploh ne veš, kako znam biti prijetna
O vem, ... si me v to prepričala že z Zdravniki brez meja. :) vsaj malo si me pohvalil

Ampak ... ampak, glede na to, da gre za poljudno znanstveni forum, pač moramo biti natančni in si zastaviti vprašanje: ali tvoja trditev, kako znaš biti prijetna, slučajno ne pomeni, da znaš biti (tudi) prijetna med dvema ciklusoma teženja? :roll:

Poleg tega, je bargo sploh ciljal tebe, glede na to, da so večina naštetih zgodovinske osebnosti, pravzaprav vsi razen Vere, pa še ona je v zaključni fazi pogajanj z varuhi onstranstva? Ti si pa vendarle, bogu hvala, še tu. :wink:

Verjetno sem si znova prislužil: :evil:

Jaz sem zatežena med dvema prijetnima ciklusima .....

KsanTipa
Prispevkov: 119
Pridružen: 5.4.2015 15:27

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a KsanTipa »

shrink napisal/-a:
problemi napisal/-a:
shrink napisal/-a:Za moško družbo pa ni dileme: Feynman in Landau, ampak v tostranstvu žal ni več možno.
Nisem na kavi z njim, žal kot praviš ni več možno, ampak evo se vseeno ravno "družim" s Feynmanom: https://www.youtube.com/watch?v=ytGo85BZUww&spfreload=1 8) :D
Tudi to je lahko druženje. :)
KsanTipa napisal/-a:Maš pa tako nobel družbo, da ne vem, če pašem zraven ......... :D
Mislim, da ne bi imela nič proti: Feynman je bil babjek (po smrti prve žene in po ločitvi od druge pa vse do tretje žene), Landau pa je tako in tako verjel v "svobodno ljubezen". 8)

vidiš, babe so mu vzele vso ustvarjalnost , ehhehehe

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Če velja, da ima najbolj neumen kmet najbolj debel krompir oziroma jabolka, potem sem jaz zelo rad med njimi.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a problemi »

KsanTipa napisal/-a:Jaz sem zatežena med dvema prijetnima ciklusima .....
Verjamem, ali kot bi bargo verjetno rekel, verujem ... :)

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Najpametnejši človek

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

shrink napisal/-a:Za moško družbo pa ni dileme: Feynman in Landau, ampak v tostranstvu žal ni več možno. 8)
Saj v onostranstvo pa itak ne verjameš. :lol:

Odgovori