Psevdosimptomatika

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

shrink napisal/-a:
stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:Čestitaj raje samemu sebi, trol, ker si trenutno med troli pravi šampion. Strokovno pa te lahko nagradijo le trolarski kompanjoni. :lol:
Mogoče si pa ti šampion na tem področju, pa tudi takim se posledično spremeni nagrado.
To pa ne, trol, sam trole tvojega kova le občasno futram, za nagrado pa mi zadostuje videti, kako imbecilna so njihova oglašanja. :lol:
No dej vsaj tukaj pusti stvari pri miru, ker vidim da tako in tako nimaš pojma kaj pomeni naslov oz. tema, da ti rečem tema, piši kje drugje ali te na silo spravim dol, jasno.

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

Če neboš pustil vsaj ene teme pri miru, da se jo dojame boš brisal vsak svoj, koliko jih imaš, 10k post črtico za črtico...

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a problemi »

Predlagam, da administrator foruma zapre to temo, ki tako ne dosega standardov "nove teme", in uporabniku streamu, zaradi groženj, onemogoči dostop do foruma.

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

problemi napisal/-a:Predlagam, da administrator foruma zapre to temo, ki tako ne dosega standardov "nove teme", in uporabniku streamu, zaradi groženj, onemogoči dostop do foruma.
Citiraj moje grožnje pojdi do njega in mu predloži svoj predlog še s tabo mel probleme tukaj.

Kje ti iščeš standard?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a shrink »

stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:
stream napisal/-a:Mogoče si pa ti šampion na tem področju, pa tudi takim se posledično spremeni nagrado.
To pa ne, trol, sam trole tvojega kova le občasno futram, za nagrado pa mi zadostuje videti, kako imbecilna so njihova oglašanja. :lol:
No dej vsaj tukaj pusti stvari pri miru, ker vidim da tako in tako nimaš pojma kaj pomeni naslov oz. tema, da ti rečem tema, piši kje drugje ali te na silo spravim dol, jasno.
A spet groziš, trol? :lol: Takšen psevdobully, ki mi je nekoč prikrito grozil preko ZS, a sem njegovo grožnjo javno objavil, mi sedaj z direktnimi grožnjami ravno tako povzroča smejalne krče. :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

shrink napisal/-a:
shrink napisal/-a:
stream napisal/-a:Mogoče si pa ti šampion na tem področju, pa tudi takim se posledično spremeni nagrado.
To pa ne, trol, sam trole tvojega kova le občasno futram, za nagrado pa mi zadostuje videti, kako imbecilna so njihova oglašanja. :lol:

No dej vsaj tukaj pusti stvari pri miru, ker vidim da tako in tako nimaš pojma kaj pomeni naslov oz. tema, da ti rečem tema, piši kje drugje ali te na silo spravim dol, jasno.
A spet groziš, trol? :lol: Takšen psevdobully, ki mi je nekoč prikrito grozil preko ZS, a sem njegovo grožnjo javno objavil, mi sedaj z direktnimi grožnjami ravno tako povzroča smejalne krče. :lol:
O čem ti sanjaš? Kak psevdobully neki, kaj naj bi pa to pomenilo? A da ti hočem internet spravit ven pred hišo, jah saj si dojel. Smo še pri psevdo, še malo...

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream je napisal:

O čem ti sanjaš? Kak psevdobully neki, kaj naj bi pa to pomenilo? :lol: A da ti hočem internet spravit ven pred hišo, jah saj si dojel. Smo še pri psevdo, :shock: :lol: še malo...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a shrink »

A ne veš, kaj pomeni psevdobully, psevdosimptomatika pa ti je jasna? :lol:

Kako mi "boš pa internet spravil ven pred hišo"? Z molitvami tipa "Hare Krišna" morda? :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a vojko »

shrink napisal/-a:A spet groziš, trol? :lol:
Intelektualni pritlikavček je ta forum zamenjal za areno, kjer se rdečelični debeloriti hribovci dajejo v igri 'kdo močnejši je v rokah, kdo trdnejši je v nogah'. Očitno je zgrešil forum, zdaj pa vidi, da to ni zanj in grozi s tem, kar očitno edino premore: s fizično silo, kot v zakajeni gostilni, kjer se kregajo, kdo ima večjega... :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

shrink napisal/-a:A ne veš, kaj pomeni psevdobully, psevdosimptomatika pa ti je jasna? :lol:

Kako mi "boš pa internet spravil ven pred hišo"? Z molitvami tipa "Hare Krišna" morda? :lol:
Sam si ga daj, kaj misliš?

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:A ne veš, kaj pomeni psevdobully, psevdosimptomatika pa ti je jasna? :lol:

Kako mi "boš pa internet spravil ven pred hišo"? Z molitvami tipa "Hare Krišna" morda? :lol:
Sam si ga daj, kaj misliš? :shock: :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

vojko napisal/-a:
stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:A ne veš, kaj pomeni psevdobully, psevdosimptomatika pa ti je jasna? :lol:

Kako mi "boš pa internet spravil ven pred hišo"? Z molitvami tipa "Hare Krišna" morda? :lol:
Sam si ga daj, kaj misliš? :shock: :lol:
Nebom mu jaz internet spucal ven pred hišo?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a shrink »

In kako naj si ga dam, trol? Morda s psevdomolitvami? :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a stream »

Ni moj problem več, probaj kaj.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Psevdosimptomatika

Odgovor Napisal/-a shrink »

Aha, razumem, trol: šlo je za psevdogrožnjo, k'ne? :lol:

Odgovori