Globalno segrevanje je laž

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

Ameriški senat je spoznal,
da je globalno segrevanje nateg
http://bangordailynews.com/2015/01/22/p ... o-mankind/

jaz to govorim že 5 let.......
kdo je povabil Al Goreja
da je v Ljubljani pred leti za 20000 EUR 2 uri razlagal pravljice
se lahko sedaj v zemljo pogrezne.

O čem bo sedaj predavala Dr. Lučka Bogatajeva ?!

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

evo tu je moj zapis o tem iz leta 2009.

viewtopic.php?t=2893

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a Rock »

TimeEinstein napisal/-a:Ameriški senat je spoznal,
da je globalno segrevanje nateg
Povej kaj več o tem (link ne zadostuje).
In, ima A. Komat prav?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a shrink »

Samo šarlatani tipa tehtalec črvjih duš amrit lahko kot dokaz navajajo prepričanje (seveda zgrešeno) politikov. :lol:

TimeEinstein
Prispevkov: 643
Pridružen: 26.4.2011 0:00
Kontakt:

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a TimeEinstein »

shrink ti si cepec prvega reda
upravljalci tega portala bi te morali brisati

V Sloveniji sem bil jaz 2009 EDINI,
ki je povedal, da je GLOBAL WARMING - nateg.
A imaš ti en dokaz,
da je še kdo to povedal
tu na spletu
ali kjerkoli v medijih.......napiši, predstavi
drugače pa jezik za zobe.... :evil:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a shrink »

TimeEinstein napisal/-a:shrink ti si cepec prvega reda
To sploh še ni tako hudo, amRIT: hudo je, ko si v vseh nadaljnjih redih do neskončnosti. Obstajajo pa še najhujši primeri, ko je razvoj nasploh nemogoč: in ti si tak primer, amRIT; že v ničtem redu imaš singularnost, singularnost "cepca" (beri: šarlatana). :lol:
upravljalci tega portala bi te morali brisati
A spet jokcaš, tehtalec črvjih duš? :lol:
V Sloveniji sem bil jaz 2009 EDINI,
ki je povedal, da je GLOBAL WARMING - nateg.
A imaš ti en dokaz,
da je še kdo to povedal
tu na spletu
ali kjerkoli v medijih.......napiši, predstavi
drugače pa jezik za zobe.... :evil:
Hah, tehtalec črvjih duš, če misliš, da ti je kdorkoli količkaj naravoslovno razgledan zavisten za ta tvoj imbecilen primat (bojda), se hudo motiš. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a vojko »

TimeEinstein napisal/-a:Ameriški senat je spoznal,
da je globalno segrevanje nateg
http://bangordailynews.com/2015/01/22/p ... o-mankind/

jaz to govorim že 5 let.......
kdo je povabil Al Goreja
da je v Ljubljani pred leti za 20000 EUR 2 uri razlagal pravljice
se lahko sedaj v zemljo pogrezne.

O čem bo sedaj predavala Dr. Lučka Bogatajeva ?!
Kdo je povabil Al Goreja ne vem, ker nisem prepričan, da je to tisti Gorejev Al iz Tennesseeja, po domače Arnold, bivši podpredsednik ZDA ... :lol: :lol: :lol:

"O čem bo sedaj predavala Dr. Lučka Bogatajeva?" sprašuješ. Po moje o globalnem ohlajanju ozračja in manjšanju ozonske luknje... :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a problemi »

TimeEinstein napisal/-a:evo tu je moj zapis o tem iz leta 2009.

viewtopic.php?t=2893
Menim, da je mriz kot odgovor na te tvoje nebuloze vse povedal, ko zgolj retorično vpraša : "Temu se pa je že dokončno odpeljalo, kajne?"

P.S.
Zgolj idiot lahko zapiše, da je globalno segrevanje (klimatske spremembe) nateg, ker je to pač proces, ki se odvija skoraj celotno zgodovino planeta Zemlja. Tisto kar je peščica nepismenih politikov storila, kar niti ne preseneča, saj gre za USA republikance, je povsem vulgarno zanikanje dognanj znanstvenikov. In ker nepismeni, sicer žal lahko, zelo žal, politično odločajo, to še ne pomeni, da se znanstveniki motijo. Ne bi bil presenečen, če bi ti isti republikanci glasovali tudi o evolucijski teoriji (no, na nek način se je tudi to zgodilo, ko je moralo sodišče iz šol vreči kreacionistične nebuloze), in izglasovali da je "natega".

No, ko smo že pri glasovanju v ameriškem senatu, zakaj ne pošlješ svojih nebuloz tja. Z malo tvojega lobiranja bi mogoče celo izglasovali, da imaš prav :lol:

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a problemi »

TimeEinstein napisal/-a:upravljalci tega portala bi te morali brisati
Saj so tebe, pa si še vedno tu. Te bom spomnil: http://www.kvarkadabra.net/20-let-crvjih-dus :lol:

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a bianko »

shrink napisal/-a:Samo šarlatani tipa tehtalec črvjih duš amrit lahko kot dokaz navajajo prepričanje (seveda zgrešeno) politikov. :lol:
Kot je dejal problemi, lahko republikanci izglasujejo tudi to, da evolucije ni :D

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 855
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a celica »

TimeEinstein
Kar jaz vidim si napisal tole:

"Globalno segrevanje je posledica povečane aktivnosti sonca , človekov vpliv nanj je
majhen.Grejejo se tudi ostali planeti sončnega sistema. Menjevanje vročih in ledenih dob na
Zemlji je odvisno od aktivnosti sončnih peg.
SONČNE PEGE POVZROČAJO GLOBALNO SEGREVANJE
ČLOVEK POVZROČA GLOBALNO KEMIČNO ONESNAŽEVANJE"


Nikjer nisi napisal da je nateg, kar trdijo znanstveniki?
Aktivnosti sonca ?, kaj pa danes se ne dogaja globalno segrevanje?
Sončne pege - oglej si zgodovino sončnih peg, pa boš kaj kmalu ugotovil da to ni res.
Nateg globalnega segrevanja Amerikanci poznajo že dlje časa zato se tudi ne vključujejo v
reševanje globalnega segrevanja. Toda kaj narediti za rešitev globalnega segrevanja če ti
ni poznan pravi vzrok?(nekateri ga poznajo) Tudi če ti je poznan vzrok globalnega
segrevanja je praktično nemogoče to preprečiti. In kaj boš naredil sedaj - nič čakaš da
bo naravo opravila svoje.

đinksi
Prispevkov: 1
Pridružen: 26.2.2016 6:08

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a đinksi »

glede na to da nas kar naprej nategujejo dopuščam tudi to možnost da je tako-očitno je na tem svetu več resnic

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a Rock »

đinksi napisal/-a:glede na to da nas kar naprej nategujejo dopuščam tudi to možnost da je tako-očitno je na tem svetu več resnic
Resnica je pač lahko samo ena.
Vprašanje je samo, ali je določena teza podkrepljena z dejstvi. Danes argumentacija ne sme biti problem.
Po drugi strani je danes znanost pod neznanskim pritiskom kapitala, in pri znanstvenikih prevlada grabežljivost nad resnico.
Zato, pri vsakem novem 'odkritju' se je potrebno dodatno vprašati, ali smo res soočeni z napredkom, ali pa je kapital našel zgolj 'dodatno tržno nišo' (za neupravičeno povečanje profita).

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

vojko napisal/-a:
TimeEinstein napisal/-a:Ameriški senat je spoznal,
da je globalno segrevanje nateg
http://bangordailynews.com/2015/01/22/p ... o-mankind/

jaz to govorim že 5 let.......
kdo je povabil Al Goreja
da je v Ljubljani pred leti za 20000 EUR 2 uri razlagal pravljice
se lahko sedaj v zemljo pogrezne.

O čem bo sedaj predavala Dr. Lučka Bogatajeva ?!
Kdo je povabil Al Goreja ne vem, ker nisem prepričan, da je to tisti Gorejev Al iz Tennesseeja, po domače Arnold, bivši podpredsednik ZDA ... :lol: :lol: :lol:

"O čem bo sedaj predavala Dr. Lučka Bogatajeva?" sprašuješ. Po moje o globalnem ohlajanju ozračja in manjšanju ozonske luknje... :

Vojkosrav, lepo rdeče malaš slovnične napake - pri svojem vodji Asinusu Šrinkelnu si pa tega ne upaš!

Kje si bil, ko je pisal:
shrink napisal/-a:Hah, osmoljenileo, spet tipično jokcaš v skladu z lastno polpismenostjo in neizobraženostjo:

Če bi bil pismen, bi vedel, da nisem nikjer zapisal, da je oblika, ki jo sam uporabljam (in še marsikdo), edina pravilna. To je zgolj tvoja zgrešena interpretacija, ki kaže, kje je tvoja pismenost: na psu. Seveda pa bom še naprej uporabljal Hubbleov, Googleov ali Laplaceov (ta zadnje je edino priporočljivo po pravopisu), pa če se polpismeni unterlehrer 'materjalno' še 'miljonkrat' zjokca. ::
Seveda, seveda, svoje pajdaše in amigose moraš ščititi, čeprav serjejo iz ust!

Torej Šrinkelnov odgovor velja tudi zate, saj sta on in TimeEinstein enaka - in oprosti TimeEinstein, da te primerjam s Šrinkelnom, v tem primeru ni mišljeno poniževalno!

:shock:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Globalno segrevanje je laž

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hubbleov je povsem dopustna oblika, tako kot je dopustna Laplaceov (po pravopisu celo priporočljiva), a tebi, moteni podučitelj, ti to tako in tako nikoli ne bo potegnilo, zato se boš še naprej moteno oglašal iz kleti, kjer si največji "expert"; za pranje dud in slinčkov namreč. :lol:

Odgovori