Inštrukcije

Zanima me...
Odgovori
_Ana_
Prispevkov: 1
Pridružen: 3.8.2009 23:00

Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a _Ana_ »

Če kdo potrebuje inštrukcije za srednjo šolo, ali pa gimnazijo, ali pa kak strokoven predmet imam jst eno zelo dobro izkušnjo s podjetjem Mimetaro d.o.o. iz Ljubljane, kjer so mi pomagal pri mojih ocenah iz matematike in fizike. Tako da če ima kdo težave, se lahko obrne na njih. Še posebaj pa želim opozoriti na inštrukcije na črno. Sama sem bila kar opeharjena, ker željenih rezultatov ni bilo in sem kar nekaj denarja zmetala v nič. Tako da, pri njih sem dobila vse črno na belem + ura je trajala 60 minut in ne 45 min, kar mislim da je čisti nateg.

Popotnik
Prispevkov: 532
Pridružen: 12.11.2008 18:35

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a Popotnik »

Stavim 10000 : 1, da je to napisal nekdo z omenjenga podjetja in sploh ne njihova zadovoljna stranka.

qg
Prispevkov: 786
Pridružen: 13.1.2006 20:05

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a qg »

_Ana_ napisal/-a:Če kdo potrebuje inštrukcije za srednjo šolo, ali pa gimnazijo, ali pa kak strokoven predmet imam jst eno zelo dobro izkušnjo s podjetjem Mimetaro d.o.o. iz Ljubljane, kjer so mi pomagal pri mojih ocenah iz matematike in fizike. Tako da če ima kdo težave, se lahko obrne na njih. Še posebaj pa želim opozoriti na inštrukcije na črno. Sama sem bila kar opeharjena, ker željenih rezultatov ni bilo in sem kar nekaj denarja zmetala v nič. Tako da, pri njih sem dobila vse črno na belem + ura je trajala 60 minut in ne 45 min, kar mislim da je čisti nateg.
Kaj pa princip inštrukcij, da se nekdo pripravi sam, ter, da mu inštruktor samo išče napake. Kako je v tem podjetju rešeno glede tega. Kako je recimo z googlanjem in ostalimi računalniškimi pripomočki?

p.s. To, da je to oglas, pa je možno. Še posebno, ker je to _anin_ prvi prispevek. Lahko bi že prej kaj vprašala, če je imela probleme.

Popotnik
Prispevkov: 532
Pridružen: 12.11.2008 18:35

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a Popotnik »

Časi, ko je lahko študent izobešal oglase in vabil potencialne stranke na inštrukcije, so že zdavnaj mimo. Sedaj se lahko mimogrede oglasi inšpektor in študenta oglobi zaradi dela na črno.

Ako pa študent želi to legalizirati, mora odpreti s.p. A s tem ima stroškov reda sto evrov na leto in obenem izgubi status vzdrževane osebe. To seveda lahko vodi do hudih frustracij - celotna njegova primarna družina tako izgubi dodatke in davčne olajšave, ki pa so lahko reda več tisoč evrov.

qg
Prispevkov: 786
Pridružen: 13.1.2006 20:05

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a qg »

Popotnik napisal/-a:Časi, ko je lahko študent izobešal oglase in vabil potencialne stranke na inštrukcije, so že zdavnaj mimo. Sedaj se lahko mimogrede oglasi inšpektor in študenta oglobi zaradi dela na črno.

Ako pa študent želi to legalizirati, mora odpreti s.p. A s tem ima stroškov reda sto evrov na leto in obenem izgubi status vzdrževane osebe. To seveda lahko vodi do hudih frustracij - celotna njegova primarna družina tako izgubi dodatke in davčne olajšave, ki pa so lahko reda več tisoč evrov.
Torej, kaj je rešitev za nekoga brezposelnega? Lahko bi odprl nek s.p. z recimo zelo malo verjetnostjo prometa. A od tega bo imel samo stroške. (Recimo, da pa pomoči tako že ne dobiva več. )
Torej to je slabo poskrbljeno za spodbujenje podjetnosti.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Študent naj bi študiral in ne delal. Zanj bi morali poskrbeti starši in Država.

Uporabniški avatar
fogl
Prispevkov: 546
Pridružen: 7.11.2004 20:25
Kraj: Radovljica

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a fogl »

Tole je čista reklama, in to brezplačna - za izbris, ali pa za plačat :wink:

Proreo
Prispevkov: 2
Pridružen: 30.12.2014 16:46

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a Proreo »

V Ljubljani in okolici ponujam kakovostne inštrukcije matematike in slovenščine za osnovno in srednjo šolo.

Pokličite 064186923 ali pište na ugodneinstrukcije@gmail.com

Ugodno!

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a stream »

Proreo napisal/-a:V Ljubljani in okolici ponujam kakovostne inštrukcije matematike in slovenščine za osnovno in srednjo šolo.

Pokličite 064186923 ali pište na ugodneinstrukcije@gmail.com

Ugodno!
No evo jaz ti bom zdaj pisal in ti povedal da so dodatne ure že plačane.

instrukcije
Prispevkov: 2
Pridružen: 18.5.2015 18:45

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a instrukcije »

Ojla, če kdo potrebuje inštrukcije za osnovno ali srednjo šolo, al pa faks, se lahko obrne name na http://www.instrukcije.si

mirko_77
Prispevkov: 18
Pridružen: 6.2.2014 11:39

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a mirko_77 »

Če potrebujete kvalitetne in ugodne inštrukcije različnih predmetov, obiščite tole stran http://www.instrukcije-edoktrina.com/

Odgovori