Potrebujem pomoč: sodelovanje v raziskavi o učinkoviti komunikaciji družbeno koristnih informacij na Facebooku

Zanima me...
Odgovori
nejcp94
Prispevkov: 1
Pridružen: 23.6.2018 9:55

Potrebujem pomoč: sodelovanje v raziskavi o učinkoviti komunikaciji družbeno koristnih informacij na Facebooku

Odgovor Napisal/-a nejcp94 »

Pozdrav vsem skupaj! :D

Vse, ki ste polnoletni in si lahko odtrgate približno 10 minut časa, lepo vabim k sodelovanju v raziskavi za magistrsko nalogo.

Zelo na kratko o vsebini - v magistrski nalogi se ukvarjam s preverjanjem učinkovitosti komunikacije družbeno koristnih informacij na Facebooku. Konkretneje me zanima, ali je najnovejše potenciale Facebooka mogoče uspešno prenesti iz področja komercialnega marketinga (kjer je cilj dobiček) na področje socialnega marketinga (kjer je cilj doseganje nečesa, kar je "družbeno dobro").

Povezava: https://www.1ka.si/a/177333

* Sodelovanje s pomočjo mobilnega telefona ni priporočeno, ker lahko pride do težav s prikazovanjem slik.

Hvala vsem za pomoč! Nabiranje udeležencev se je izkazalo za velik problem, tako da sem res vesel vsakega, ki si vzame teh 10 minut. Če poznate še koga, ki bi bil zainteresiran za sodelovanje, prosim, da povezavo delite naprej.

Odgovori