Vatikanski tajni arhiv

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

A ti malo afne guncaš z mano?!

No, skratka, glede na vse: čeprav imaš priložnost kadarkoli utemeljiti svoje izjave, naj pač velja do tedaj, da ni mogoče reči, da je znanost brez religije slepa. Res me čudi, da tako resne izjave ne moreš utemeljiti vsak z nekaj stavki ali vsaj enim konkretnim primerom.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

ZdravaPamet napisal/-a:A ti malo afne guncaš z mano?!

No, skratka, glede na vse: čeprav imaš priložnost kadarkoli utemeljiti svoje izjave, naj pač velja do tedaj, da ni mogoče reči, da je znanost brez religije slepa. Res me čudi, da tako resne izjave ne moreš utemeljiti vsak z nekaj stavki ali vsaj enim konkretnim primerom.
S stališča opice (primata?) ne more biti nenavadno.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Rock napisal/-a:S stališča opice (primata?) ne more biti nenavadno.
:|
No, priznati pa moramo, da si zares opica. In to se kaže!

PS: afriška opica...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:A pišem po kitajsko? Preberi še enkrat. :lol:

P.S. Na forumih RKC je obzorje skrčeno na religiozna nakladanja brez osnove. :lol:
Če se ne strinjaš, ne odgovarjaj;
če pa čutiš drugačno potrebo, pa zadostujejo vljudne, a argumentirane trditve, ne povečuj pa kvazi-znanstvene obilice.
Hah, problem je v tem, da nedeljski pravnik misli, da se strinjam z njim, a resnica je diametralno nasprotna; prav malo pa mi je mar, kako on dojema moja opozorila na lastne zmote. Priporočam pa mu, da lastno cerkveno-pravno obilico plemeniti na forumih RKC(beri: naj jih tam še naprej veselo poka). :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
ZdravaPamet napisal/-a:A ti malo afne guncaš z mano?!

No, skratka, glede na vse: čeprav imaš priložnost kadarkoli utemeljiti svoje izjave, naj pač velja do tedaj, da ni mogoče reči, da je znanost brez religije slepa. Res me čudi, da tako resne izjave ne moreš utemeljiti vsak z nekaj stavki ali vsaj enim konkretnim primerom.
S stališča opice (primata?) ne more biti nenavadno.
Rockovo životinjsko carstvo ad nauseam. :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Roman »

ZdravaPamet napisal/-a:No, priznati pa moramo, da si zares opica.
Nikar, utegne priti do spoznanja, da ima s človeštvom skupnega prednika.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:A pišem po kitajsko? Preberi še enkrat. :lol:

P.S. Na forumih RKC je obzorje skrčeno na religiozna nakladanja brez osnove. :lol:
Če se ne strinjaš, ne odgovarjaj;
če pa čutiš drugačno potrebo, pa zadostujejo vljudne, a argumentirane trditve, ne povečuj pa kvazi-znanstvene obilice.
Hah, problem je v tem, da nedeljski pravnik misli, da se strinjam z njim, a resnica je diametralno nasprotna; prav malo pa mi je mar, kako on dojema moja opozorila na lastne zmote. Priporočam pa mu, da lastno cerkveno-pravno obilico plemeniti na forumih RKC(beri: naj jih tam še naprej veselo poka). :lol:
Zadrži se, trapasti kvazi-naravoslovec.

Dodatek: odgovor lahko velja relativno generalno.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Rock napisal/-a:Zadrži se, trapasti kvazi-naravoslovec.

Dodatek: odgovor lahko velja relativno generalno.
Oho ho... Postaja vedno boljše in boljše. Čestitam ti za pogum, ljubi bratec Rock!
Kdaj si boš vzel čas za navedbo primerov za trditev "Znanost brez religije je slepa"?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Hah, problem je v tem, da nedeljski pravnik misli, da se strinjam z njim, a resnica je diametralno nasprotna; prav malo pa mi je mar, kako on dojema moja opozorila na lastne zmote. Priporočam pa mu, da lastno cerkveno-pravno obilico plemeniti na forumih RKC(beri: naj jih tam še naprej veselo poka). :lol:
Zadrži se, trapasti kvazi-naravoslovec.

Dodatek: odgovor lahko velja relativno generalno.
Hah, nedeljski pravnik, svoje zapovedi raje namenjaj tistim, ki si jih že v osnovi želijo (tisti iz tvojih krogov, v katerih jih na veliko pokaš).

Generalno pa ti očitno še vedno ne kapne, da če si sam "kvazi", to ne pomeni, da so tudi ostali. :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Roman »

ZdravaPamet napisal/-a:Kdaj si boš vzel čas za navedbo primerov za trditev "Znanost brez religije je slepa"?
Ne bo si vzel tega časa. Ni on tu zaradi nas, ampak smo mi zaradi njega.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

ZdravaPamet napisal/-a:Kdaj si boš vzel čas za navedbo primerov za trditev "Znanost brez religije je slepa"?
Ali nisi zatrdil, da veš?

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Hah, problem je v tem, da nedeljski pravnik misli, da se strinjam z njim, a resnica je diametralno nasprotna; prav malo pa mi je mar, kako on dojema moja opozorila na lastne zmote. Priporočam pa mu, da lastno cerkveno-pravno obilico plemeniti na forumih RKC(beri: naj jih tam še naprej veselo poka). :lol:
Zadrži se, trapasti kvazi-naravoslovec.

Dodatek: odgovor lahko velja relativno generalno.
Hah, nedeljski pravnik, svoje zapovedi raje namenjaj tistim, ki si jih že v osnovi želijo (tisti iz tvojih krogov, v katerih jih na veliko pokaš).

Generalno pa ti očitno še vedno ne kapne, da če si sam "kvazi", to ne pomeni, da so tudi ostali. :lol:
Z vsakim stavkom potrjuješ oceno, trapasti kvazi-naravoslovec.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Rock napisal/-a:Ali nisi zatrdil, da veš?
Ja, vem, kje si slišal, da je znanost brez religije slepa. Iz istega katoliškega vira sem tudi jaz bral litanije matere nebeške...
Ampak če sploh slediš naši "debati", potem ti je jasno, da te sprašujem po primerih, s katerimi utemeljuješ to trditev.

Saj vidim, da nimaš nobenega namena "sodelovati", kar me tudi roman opozarja; on ima, izgleda, izkušnje s teboj.
Zatorej v skladu s starodavno antikatoliško logiko: kar je bilo brez dokazov privzeto, lahko brez dokazov zavržemo, zaključujem, da so tvoje izjave vredne toliko kot katoliške drobtinice sluzavih učenjakov, tj. vredne so le tiska na toaletni papir, za izkušene poznavalce, sekret papir.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Motore »

Ampak ZdravaPamet, prvo moraš povedat kaj primer sploh je, kako ga pojmujemo,.. potem ti jih bo predstavil :lol: :lol: :lol:
Vsaj neki takega je bilo na RKC forumu :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:Zadrži se, trapasti kvazi-naravoslovec.

Dodatek: odgovor lahko velja relativno generalno.
Hah, nedeljski pravnik, svoje zapovedi raje namenjaj tistim, ki si jih že v osnovi želijo (tisti iz tvojih krogov, v katerih jih na veliko pokaš).

Generalno pa ti očitno še vedno ne kapne, da če si sam "kvazi", to ne pomeni, da so tudi ostali. :lol:
Z vsakim stavkom potrjuješ oceno, trapasti kvazi-naravoslovec.
Dej nehi, no, nedeljski pravnik: ni problem ostalih, če si sam "kvazi" in to kažeš s tem, da jih na veliko pokaš. :lol:

P.S. Ogledal sem si, kako jih pokaš v eni temi na forumu RKC, v kateri se Mastodon poigrava s tabo - ubogi Rock še tam doživlja kalvarijo, ki je je deležen tukaj. :lol:

Odgovori