Vatikanski tajni arhiv

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Dej nehi, no, nedeljski pravnik: ni problem ostalih, če si sam "kvazi" in to kažeš s tem, da jih na veliko pokaš. :lol:

P.S. Ogledal sem si, kako jih pokaš v eni temi na forumu RKC, v kateri se Mastodon poigrava s tabo - ubogi Rock še tam doživlja kalvarijo, ki je je deležen tukaj. :lol:
Z vsakim stavkom potrjuješ, da si trapast, kvazi-naravoslovec.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

ZdravaPamet napisal/-a:
Rock napisal/-a:Ali nisi zatrdil, da veš?
Ja, vem, kje si slišal, da je znanost brez religije slepa. Iz istega katoliškega vira sem tudi jaz bral litanije matere nebeške...
Ampak če sploh slediš naši "debati", potem ti je jasno, da te sprašujem po primerih, s katerimi utemeljuješ to trditev.

Saj vidim, da nimaš nobenega namena "sodelovati", kar me tudi roman opozarja; on ima, izgleda, izkušnje s teboj.
Zatorej v skladu s starodavno antikatoliško logiko: kar je bilo brez dokazov privzeto, lahko brez dokazov zavržemo, zaključujem, da so tvoje izjave vredne toliko kot katoliške drobtinice sluzavih učenjakov, tj. vredne so le tiska na toaletni papir, za izkušene poznavalce, sekret papir.
Ko bi bil molčal, bi ostal moder, ZdravaPamet.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Roman »

Še posebej to velja zate, Rock.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Rock napisal/-a:Ko bi bil molčal, bi ostal moder, ZdravaPamet.
Zadnji dve strani sta namenjeni zgolj preigravanju za zadnjo besedo. Ampak to mi je všeč! Ker postajaš zmerom bolj dekadenten. Kakor poslikan toaletni papir!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Dej nehi, no, nedeljski pravnik: ni problem ostalih, če si sam "kvazi" in to kažeš s tem, da jih na veliko pokaš. :lol:

P.S. Ogledal sem si, kako jih pokaš v eni temi na forumu RKC, v kateri se Mastodon poigrava s tabo - ubogi Rock še tam doživlja kalvarijo, ki je je deležen tukaj. :lol:
Z vsakim stavkom potrjuješ, da si trapast, kvazi-naravoslovec.
Ti ne veš, kako trapasto šele izpade tvoje argumentiranje (beri: pokanje); pa ne samo tukaj, tudi na "tvojem" forumu, ko se te lotijo uporabniki, ki jim argumentiranje ni španska vas. :lol:

P.S. A to, da če si sam "kvazi" in če jih sam pokaš, ne pomeni, da so tudi ostali, ti še ni kapnilo, nedeljski pravnik? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

Trapasti posti se ponavljajo, torej se poslovim.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Slovo je bridka bol!

NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

*Ma to s tajnimi arhivi je vedno reklamna potegavščima. Razen morda, če zvemo kaj novega glede kakšnega njihovega uslužbenca. Samo spomnimo se Galilejo Galileja, ki je kršil delovno pogodbo. :D
Drugače bi pa rad videl njihovo zakladnico, Da Vinci, Raffaela, Pirančana (Piranesi), Michelangela ... Rupnika (Črni Vrh) in kakšen koncert tudi ne bi bil neumesten. Imajo pa najbrž zelo dobre kronike, kar bi bilo fino za rekonstrukcijo potresev, vremena, meteorjev, polarnih sijev, bolezni itd.
*Ne misliti, da pretirano branim Katoliško cerkev :!: , samo sprejemam njen obstoj.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Roman »

Rock napisal/-a:Trapasti posti se ponavljajo, torej se poslovim.
To je eden boljših načinov, da se trapasti posti nehajo ponavljati.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ne vem, če je kdo opazil, ampak forum na rkc.si je trenutno deaktiviran, ker naj ne bi imel administratorja. Oh, kako krivično: prikrajšani smo za Rockova pokanja, ki jim tukajšnja ne sežejo niti do kolen. :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Roman »

Sem opazil. Zabava pa me, da se tam ne sme govoriti brez nadzora. Forum so celo zaprli za vsake verske praznike.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a shrink »

Roman napisal/-a:Sem opazil. Zabava pa me, da se tam ne sme govoriti brez nadzora. Forum so celo zaprli za vsake verske praznike.
Sklepam, da zaradi povečanega števila kritičnih postov med prazniki, kajti takrat imajo proste dneve tako verni kot neverni. Me pa sploh ne preseneča njihova intoleranca do kritike.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

Roman napisal/-a:
Rock napisal/-a:Trapasti posti se ponavljajo, torej se poslovim.
To je eden boljših načinov, da se trapasti posti nehajo ponavljati.
Kaj, ko se takoj pojavi nov.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Ne vem, če je kdo opazil, ampak forum na rkc.si je trenutno deaktiviran, ker naj ne bi imel administratorja. Oh, kako krivično: prikrajšani smo za Rockova pokanja, ki jim tukajšnja ne sežejo niti do kolen. :lol:
Sem domneval, da na skrivaj dopolnjuješ res bistveno izobrazbo. To je objektivno pozitivno.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Vatikanski tajni arhiv

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Roman napisal/-a:Sem opazil. Zabava pa me, da se tam ne sme govoriti brez nadzora. Forum so celo zaprli za vsake verske praznike.
Sklepam, da zaradi povečanega števila kritičnih postov med prazniki, kajti takrat imajo proste dneve tako verni kot neverni. Me pa sploh ne preseneča njihova intoleranca do kritike.
Presenečanja so vseprisotna.
Pokažejo dejansko ranljiva mesta.
In če so ranljiva najvišja mesta v družbi, je to katastrofalen znak.

Odgovori