SANJE (lucidna nočna mora)

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
nela24
Prispevkov: 1
Pridružen: 2.3.2015 20:20

SANJE (lucidna nočna mora)

Odgovor Napisal/-a nela24 »

živijo. iskal sem po raznih forumih a ni bilo nič primernega ali pametnega, zato bi vas tukaj prosil za nekaj razlag, mnenj, podobnih doživetij...karkoli pač

lucidne sanje oz. lucidnost pomeni da je nekaj razumno, v tem primeru: da vidiš vse podrobnosti v sanjah, se jih spomniš, in imaš občutek da se je to zgodilo v realnem življenju. vse lepo in prav ko sanjaš nekaj lepega...

imel sem nočno moro da gorim na grmadi skupaj z veliko maso ljudi...vsaj enih 100 okoli mene pod mano... , vsi zažgani, mrtvi, le jaz brez praske, še zašvical nisem...ljudi nisem prepoznal, nikoli srečal v življenju..

mi lahko gdo pove kaj to pomeni, ker me ta stvar zdaj razžira in srka energijo...
hvala za odgovore!

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: SANJE (lucidna nočna mora)

Odgovor Napisal/-a derik »

Sama vidna vsebina sanj naj te ne skrbi, njena vloga je le zamaskirati neka druga sporočila iz podzavesti.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: SANJE (lucidna nočna mora)

Odgovor Napisal/-a vojko »

nela24 napisal/-a:živijo. iskal sem po raznih forumih a ni bilo nič primernega ali pametnega, zato bi vas tukaj prosil za nekaj razlag, mnenj, podobnih doživetij...karkoli pač

lucidne sanje oz. lucidnost pomeni da je nekaj razumno, v tem primeru: da vidiš vse podrobnosti v sanjah, se jih spomniš, in imaš občutek da se je to zgodilo v realnem življenju. vse lepo in prav ko sanjaš nekaj lepega...

imel sem nočno moro da gorim na grmadi skupaj z veliko maso ljudi...vsaj enih 100 okoli mene pod mano... , vsi zažgani, mrtvi, le jaz brez praske, še zašvical nisem...ljudi nisem prepoznal, nikoli srečal v življenju..

mi lahko gdo pove kaj to pomeni, ker me ta stvar zdaj razžira in srka energijo...
hvala za odgovore!
Poskusi s kašnim psihoanalitikom... Ampak psihoanaliza ni priznana znanost... :wink:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: SANJE (lucidna nočna mora)

Odgovor Napisal/-a stream »

vojko napisal/-a:
nela24 napisal/-a:živijo. iskal sem po raznih forumih a ni bilo nič primernega ali pametnega, zato bi vas tukaj prosil za nekaj razlag, mnenj, podobnih doživetij...karkoli pač

lucidne sanje oz. lucidnost pomeni da je nekaj razumno, v tem primeru: da vidiš vse podrobnosti v sanjah, se jih spomniš, in imaš občutek da se je to zgodilo v realnem življenju. vse lepo in prav ko sanjaš nekaj lepega...

imel sem nočno moro da gorim na grmadi skupaj z veliko maso ljudi...vsaj enih 100 okoli mene pod mano... , vsi zažgani, mrtvi, le jaz brez praske, še zašvical nisem...ljudi nisem prepoznal, nikoli srečal v življenju..

mi lahko gdo pove kaj to pomeni, ker me ta stvar zdaj razžira in srka energijo...
hvala za odgovore!
Poskusi s kašnim psihoanalitikom... Ampak psihoanaliza ni priznana znanost... :wink:
Saj ni važno kaj sanjaš ampak, ko se ti enkrat sanja zgodi in da ti edini ostaneš brez praske se mi ne zdi verjetno.

Odgovori