Evolucija po Darwinu

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a: Upam da bo sedaj bolj jasno nebo nad nami?
Predpostavljaš da nad tabo je??

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Krmar napisal/-a:No see sem že končal.
Lahko bi ze prej.

Izgubljena je tvoja posadka, Krmar.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Moja je vsaj samoinicia5ivno izgubljrena z razliko od visikoletečih papagajev,ki so se naučili na tuji pameteti sedeti.Zato je pa na tem planetu vse tako idealno pokakano!

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Krmar napisal/-a:Zato je pa na tem planetu vse tako idealno pokakano!
Zato, ja.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

No see
S čim se ne strinjaš? Se nisi slišal za gensko bioelektrodinamiko? Mogoče zate ni vesolje (in perpetuo) samodelujoče? A kdo piha vanj?

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Krmar napisal/-a:No see
S čim se ne strinjaš? Se nisi slišal za gensko bioelektrodinamiko? Mogoče zate ni vesolje (in perpetuo) samodelujoče? A kdo piha vanj?
Z nicemer. Nisem se slisal za to besedno zvezo(lahko pa jo sestavim iz vec ze slisanih besed).
V vesolje nihce ne piha...vesolje poka samo... od smeha :D

Krmar.. od kod izvira tvoja zgodba?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Vsezkozi imam v mislih,da si mi jo ti zdiktiral,ko si tak genij!Uh ,pokam od smeha- ko naletim na papagaja.A veš,da so imeli že Karantanci papagaje za svete ptice,ker se cikli noč-dn -bibavica-letni časi- papagajsko ponavljajo tako kot se ti!

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Naš "papagajski" pristop je eksperimentalno preverjen, nasprotno od tvojega, ki to ni. Zakaj se torej sploh trudit, če razlago že imamo? Mogoče pa jo ne razumeš?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

MOTORE

Kje na odmiku Merkurjeve orbite okoli Sonca. Ki ni nič drugega kot posledica medsebojnega gravitacijskega vleka Amept Merkurja in Rmept Sonca.A ti veš za kakšno drugo merjenje,ki je kao potrdilo Einsteinovo teorijo,da gravitacija vpliva na čas-prostor?
Zadnjič spremenil Krmar, dne 12.12.2011 18:24, skupaj popravljeno 1 krat.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

MOTORE
Daj mi razloži naše razumevanje časa? Potem ti ga bom pa jaz!

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:MOTORE
A ti veš za kakšno drugo merjenje,ki je kao potrdilo Einsteinovo teorijo,da gravitacija vpliva na čas-prostor?
Na primer gravitacijsko lečenje, pa dilatacija časa (upoštevana pri GPS-ju), gravitacijski frekvenčni premik, itd.

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Krmar napisal/-a:Vsezkozi imam v mislih,da si mi jo ti zdiktiral,ko si tak genij!Uh ,pokam od smeha- ko naletim na papagaja.A veš,da so imeli že Karantanci papagaje za svete ptice,ker se cikli noč-dn -bibavica-letni časi- papagajsko ponavljajo tako kot se ti!
Tvoja zgodba ni plod genija, kvecjemu navdusenca nad new-age fantastiko.
Kar niti ni nujno slabo..vendar upostevaj, da si prisel na poljudoznanstveni forum, mesto "papagajev":)

Lahko pa poskusis sreco drugje, recimo na Lunin.net ali misterijih..
Vso sreco ti zelim :wink:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Podaljševanje časa in gravitacijski frekvenčni premik.Gravitacijska sila sploh nima lastnih frekvenc ima samo kinetični vlek-gibalno količino medsebojnega vleka teles.Čas prostor je v vsakem sistemu vedno v O ničelni točki lastnega sistema,kjer se izmenično zlivata pretekla in prihodnja vrednost masa energija prostora časa prihodnjo vrednostjo mase-energije prostora časa-življenja. Čas prostor masa-energija so vedno v točki O sedaj !Ti in vsakdo se rodi,živi in umre v svoji ničelni točki sedaj.Iz te točke (nič-sedaj) se ne da iztopiti,zato je vsako merjenje časa zgolj psihološki konstrukt samovšečnih umov. Vse se nahaja od začetka do konca cikla v domenziji ničelne točke zlitja Amept-Rmept-sedaj Gravitacija je absolutna sila vesolja EM je dinamična sila. Vedno je izhodišče nič sedaj in druge dimenzije ni nikjer,ker jo biti ne more. Od rojstva do smrti tolči sedaj in vedno boš v ničelni točki sedaj.Enostavno za razumeti.Japonci so večno ničelno točko sedaj zlivanja akumulirane in realizitrane vrednosti mept* že skoraj osvojili kot edino resnično dimenzijo mept*.TOČKA NIČ SEDAJ-ne potrebuje meritev rabi jo zgolj človeški um da ovrednoti iz te točke subjektivni in ne objektivni čas..Tudi če greš v črno luknjo se bo tvoja mept*preobrazba izvršila v nič točki sedaj.Je enako spočetju , življenju in smrti v točki 0 (nič) sedaj-Toćka nič je vedno izhodišče in vedno soprisotna točka nič!

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

No see
Potem si ti podoben bivšemu direktorju IJS dr. Turku,ki se mi je hvalil,da je bil njegov strokovni (akademski) članek objavljen na Hrvaškem .Hi,hi.dosežek za dol padit. Vi znanstveniki!Sploh slovenskii ste posebna kasta.!A veš,da intelektualna supeiornost ni nikakršnjre merilo človekove modrosti,če v tem intelektu ni zaznati duše.
Tebi se o teh zadevah ne sanja-kaj je akumulirana brezčasna genska spomiska vrednost človeka,ki se odziva na sprejete EM frekvence in se tudi ciklčno samodejno prebudi!.Mi v tem ciklu samo ponovno odkrivamo---nekoč že izgubljeno po naravni poti.Si že slišal za Platonovo Atlantido? Ne mi nakladat o znanosti,ko je še povohal nisi!

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a NoSee »

AdHominem..
Krmar, zelo ocitno samo stresas gnev in komplekse, ki nakazujejo da si zelo dalec od modrosti in 'duhovnega zivljenja'.
Poleg tega privzemas pozicijo superiornosti, ki jo ocitas znanstveno mislecim.

Zelo nereflektivno obnasanje, ce potegnem crto.

To je to, od mene.. no more troll feeding.

Odgovori