Evolucija po Darwinu

Človek kot stroj, o flori in favni...
Odgovori
Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Nosee
Vidiš,da znaš in samo to,da obsojaš.Povedal mi še nisi nič!SAmo,da se potapljaš v lastni kašici-rjave barve!

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Tebi nimam kaj povedat, ko ze ves vse.. Samo spomnit se moras.

...
Kaj si pa ti povedal, Krmar?
Bluzis in tega ne dojames..
Poln planet vas je.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

No see
Res čudno poln planet nas je,a ti nisi od tu? Si z Marsa!Ha ha in s tabo naj debatiram?

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Na tem forumu boš težko s kom debatiral o tvojih "teorijah", ki preprosto ne pijejo vode. No mogoče ti lahko priskoči na pomoč kakšen amrit, Animos, Vedež, itd. To so vsi znani šarlatani, ki razpredajo nedokazane in nesmiselne teorije okoli. Tukaj jim ne nasedamo, torej tudi tebi ne bomo.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Motore
Ali ste potem tukaj sami nad ljudje? Si sploh razumel kaj od napisanega? Ne dopuščaš drugače misliti? Si tiran-egoistični samovšečen?Smo ljudje s svobodno voljo,ali bi jo ti zatrl? NE POVIŠUJ SE! Človek je lahko skromen ne,da bi bil moder,ne more pa biti moder,če ni skromen-Kitajski pregovor.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:Motore
Ali ste potem tukaj sami nad ljudje?
Od kje ti ta ideja? Če nekdo razume več kot ti, še ne pomeni da ima nadnaravne moči.
Si sploh razumel kaj od napisanega?
Sem. Razumeš ti kaj pomeni izraz: "eksperimentalno dokazana teorija"?
Ne dopuščaš drugače misliti?
Don't be so open minded that your brains fall out.
Si tiran-egoistični samovšečen?
Stokanje mi ni všeč, še posebno ker nevem zakaj.
Smo ljudje s svobodno voljo,ali bi jo ti zatrl? NE POVIŠUJ SE!
Mislim da edini, ki se tu povišuje si ti. Pravzaprav si trdil svoj prav od kar si se oglasil (s spamanjem mimogrede), ter za svoje teorije ponudil nada, zero, zilch dokazov.
Človek je lahko skromen ne,da bi bil moder,ne more pa biti moder,če ni skromen-Kitajski pregovor.
Ah nehaj blebetati. Človek je lahko karkoli, problem pa je, da v tem primeru nisem jaz tisti ki ni skromen.

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
NIč miše nisi povedal svojega.Daj probaj kaj iz svojih možgančkov izluščit.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Krmar napisal/-a:motore
NIč miše nisi povedal svojega.Daj probaj kaj iz svojih možgančkov izluščit.
Spet ad hominem?
Ok naj ti bo :D Iz svojih možgančkov sem izluščil to da tvoje teorije (ki, še enkrat poudarjam: niso bazirane na nobenih dokazih) so še bolj tragikomične kot črn humor. :lol: :lol: Ko jih boš uspel dokazat z znanstveno metodo (kar se seveda ne bo zgodilo), lahko prideš nazaj in ti bomo prisluhnili. Do takrat pa te prosim, da se vzdržiš kritiziranja splošno sprejetih znanstvenih teorij (vem pa, da je za šarlatane to nekakšna odvisnost, abstinenca pa jim je tuja).

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Zdi se mi,da nekako opažam pri tebi ''novodobni 'inteligentni dizajn''' izobraževalnega sistema. Tam nas nas naučijo intelektualne abstinence,ki je pri tebi žal opazna!! Hi hi.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Pri tvojih izjavah ne opažam nobene inteligence. Le zakaj? :lol: :lol: Moj intelekt pa deluje normalno zato ti tudi znam povedat par stvari in kar je najbolje, DOKAZAT. Kako je pa pri tebi s tem? Ah pozabil sem, na to se ne odzivaš :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Krmar »

motore
Inteligenca ni nikakršno merilo modrosti.Še nisi dojel? Sem ti že trikrat napisal!!

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a Vedež »

darwin je bil miselno kotroliran s strani upravljavcev tega planeta. Dosegli so namen, da so preko "znanstvenika", ki naj bi ljudem napisal "verodostojno" teorijo, zabrisali vsako sled o resničnem dogajanju tako v zgodovini kot v sedanjosti.

Teorija evolucije je kepa v glavo vsem ljudem, da ne bi videli in bi mislili, da je evolucija, kot jo opisuje darwin, resnična in se ne bi ukvarjali z iskanjem resnice. Mind control se posredno razširi na osebke kot je šrink in NAMEN JE DOSEŽEN.

Gremo šrink, zalajaj v luno.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, (ne)Ved(n)ež, bodi, no, malo bolj izviren; v zvezi z evolucijo si že po šarlatansko nakladal - moja replika:

viewtopic.php?p=72289#p72289

:lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:darwin je bil miselno kotroliran s strani upravljavcev tega planeta. Dosegli so namen, da so preko "znanstvenika", ki naj bi ljudem napisal "verodostojno" teorijo, zabrisali vsako sled o resničnem dogajanju tako v zgodovini kot v sedanjosti.

Teorija evolucije je kepa v glavo vsem ljudem, da ne bi videli in bi mislili, da je evolucija, kot jo opisuje darwin, resnična in se ne bi ukvarjali z iskanjem resnice. Mind control se posredno razširi na osebke kot je šrink in NAMEN JE DOSEŽEN.

Gremo šrink, zalajaj v luno.
Recimo, da je to celo res, kar si nakracal in da so "upravljavci tega planeta zabrisali vsako sled o resničnem dogajanju tako v zgodovini kot v sedanjosti."

Zdaj bi pa bilo razburljivo slišati, kakšno pa je bilo "resnično dogajanje tako v zgodovini kot v sedanjosti"!

Nas boš 'topogledno' razsvetlil? :lol: :lol:

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Evolucija po Darwinu

Odgovor Napisal/-a bianko »

Upravljalci tega planeta :lol: :lol: :lol:
Vedez, tole pa verjetno ni samo od trave. Mogoce DMT :roll:

Odgovori