HAARP

Tehnika. Kako deluje...? Zakaj ne moremo narediti...?
Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a stream »

shrink napisal/-a:Pojasnilo za nepismenega trola: trol je spoznan za nepismenega in neizobraženega, on pa to naprej namenja ostalim. :lol:
Za HAARP je tema, no povej ali je ta program v vladi oz. čemurkoli pismeno funkcionalen celo, kaj podobnega?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a shrink »

stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:Pojasnilo za nepismenega trola: trol je spoznan za nepismenega in neizobraženega, on pa to naprej namenja ostalim. :lol:
Za HAARP je tema, no povej ali je ta program v vladi oz. čemurkoli pismeno funkcionalen celo, kaj podobnega?
Sploh bereš spakedranščino, ki jo klofaš po tipkovnici? Še 10-letniki so bolj pismeni in izobraženi od tebe. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream napisal/-a:Aha, na osnovi tvojega mnenja, vir navajaš google o poanti pa niti ni govora več :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:Da si neizobražen in nepismen, jasno kažejo tvoja oglašanja, trol. Za neizobražence tvojega kova povsem zadošča Google, za tvojo nepismenost pa bo potreben kak večerni OŠ tečaj. :lol:
Za tvoj nivo človek ne rabi niti googla več, ne sanjaj o kakšni izobrazbi - tebi ne pomaga kot kaže niti OŠ več, da se nebi spuščal na nivo kakršen se, pa vpiši se kaj naj ti jaz.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a stream »

vojko napisal/-a:
stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:Da si neizobražen in nepismen, jasno kažejo tvoja oglašanja, trol. Za neizobražence tvojega kova povsem zadošča Google, za tvojo nepismenost pa bo potreben kak večerni OŠ tečaj. :lol:
Za tvoj nivo človek ne rabi niti googla več, ne sanjaj o kakšni izobrazbi - tebi ne pomaga kot kaže niti OŠ več, da se nebi spuščal na nivo kakršen se, pa vpiši se kaj naj ti jaz.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Dej počak malo no, kaj zdaj ti tule rišeš, to si ti napisal ne jaz.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream je napisal:

Dej počak malo no, kaj zdaj ti tule rišeš, to si ti napisal ne jaz.
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a stream »

vojko napisal/-a:stream je napisal:

Dej počak malo no, kaj zdaj ti tule rišeš, to si ti napisal ne jaz.
:shock: :lol: :lol: :lol:
:shock:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream napisal/-a:
vojko napisal/-a:stream je napisal:

Dej počak malo no, kaj zdaj ti tule rišeš, to si ti napisal ne jaz.
:shock: :lol: :lol:
:shock:
Se čudiš, kaj, stream? Zdaj pa si skušaj predstavljati, kako se šele čudimo mi ostali, ko beremo tole tvojo nerazumljivo besedno solato... :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a stream »

vojko napisal/-a:
stream napisal/-a:stream je napisal:

Se čudiš, kaj, stream? Zdaj pa si skušaj predstavljati, kako se šele čudimo mi ostali, ko beremo tole tvojo nerazumljivo besedno solato... :lol:
Se ti čudiš, kaj? Postavil sem ti lepo razumljivo vprašanje? "Za HAARP je tema, no povej ali je ta program v vladi oz. čemurkoli pismeno funkcionalen celo, kaj podobnega?"

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream napisal/-a:
vojko napisal/-a:
stream napisal/-a:stream je napisal:

Se čudiš, kaj, stream? Zdaj pa si skušaj predstavljati, kako se šele čudimo mi ostali, ko beremo tole tvojo nerazumljivo besedno solato... :lol:
Se ti čudiš, kaj? Postavil sem ti lepo razumljivo vprašanje? "Za HAARP je tema, no povej ali je ta program v vladi oz. čemurkoli pismeno funkcionalen celo, kaj podobnega?"
Ko mi boš prevedel tole nerazumljivo zmedeno brbljanje v slovenščino, ti bom pa morda res odgovoril... :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a stream »

vojko napisal/-a:
Se ti čudiš, kaj? Postavil sem ti lepo razumljivo vprašanje? "Za HAARP je tema, no povej ali je ta program v vladi oz. čemurkoli pismeno funkcionalen celo, kaj podobnega?"

Ko mi boš prevedel tole nerazumljivo zmedeno brbljanje v slovenščino, ti bom pa morda res odgovoril... :lol:
Pa daj dojami no že enkrat, kdo si želi tvojih ugovorov, veš kje si ti od odgovorov - razlika.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Se ti čudiš, kaj? Postavil sem ti lepo razumljivo vprašanje? "Za HAARP je tema, no povej ali je ta program v vladi oz. čemurkoli pismeno funkcionalen celo, kaj podobnega?"

Ko mi boš prevedel tole nerazumljivo zmedeno brbljanje v slovenščino, ti bom pa morda res odgovoril... :lol:
Pa daj dojami no že enkrat, kdo si želi tvojih ugovorov, veš kje si ti od odgovorov - razlika.
:shock: :lol:

Odgovori