Elektronsko orožje

Tehnika. Kako deluje...? Zakaj ne moremo narediti...?
Odgovori
LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Elektronsko orožje

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Pa naj še kdo reče, da elektronsko orožje ne obstaja. Ta link kaže, kako se ga naredi iz mikrovalovne pečice.
https://www.youtube.com/watch?v=FwakcB6gzkY
Radijske valove se da poloviti s posebnim kondenzatorjem, če ga prav vežemo(posesa električno polje) in pa posebno tuljavo, ki izničuje magnetno polje(posesa magnetno polje). Tako, da uniči vse elektromagnetno valovanje žarka.
Da se narediti tudi antene, ki sesajo EM valovanje.
Nabrž se je že komu zgodilo, da je bil pijan po enem kozarcu vina, čeprav ga ponavadi nese precej več. To je primer, da nekdo igra z vami. Ali pa da se izredno slabo počutiš in imaš vročino, zdravnik pa ne odkrije ničesar. To je tudi primer, da se nekdo igra z vami.
Ni pa treba iz tega kovati neke posebne teorije zarote. To je čisto običajna stvar. Vsak, ki ima te naprave se lahko dela norca iz vas. Kot kaže link, jih tudi sestaviti ni posebno težko.
Lp,Luka

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Elektronsko orožje

Odgovor Napisal/-a GJ »

LUKEC napisal/-a:To je primer, da nekdo igra z vami.
Samo s teboj se pa že precej dolgo igrajo, mar ne?

Lep dan vsem...

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Elektronsko orožje

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Ja. Ampak sem jih premagal.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Elektronsko orožje

Odgovor Napisal/-a vojko »

Lukec je napisal:
Pa naj še kdo reče, da elektronsko orožje ne obstaja.


Nihče tega ne 'reče' več; celo vsaka boljša jurišna puška z nočnim vizirjem ali laserskim namerilnikom je
'elektronsko orožje'... :lol:


Ta link kaže, kako se ga naredi iz mikrovalovne pečice.
https://www.youtube.com/watch?v=FwakcB6gzkY
Kaj pa iz štedilnika na drva? :lol:
Radijske valove se da poloviti s posebnim kondenzatorjem, če ga prav vežemo(posesa električno polje) in pa posebno tuljavo, ki izničuje magnetno polje(posesa magnetno polje). Tako, da uniči vse elektromagnetno valovanje žarka.
Govoriš o sesalcu za prah? Moj vse to dela...ne vem pa, če je narejen 'iz mikrovalovne pečice'...
Da se narediti tudi antene, ki sesajo EM valovanje.
Moj tranzistor ima eno teh čudes... pa še igra povrh! :lol:
Nabrž se je že komu zgodilo, da je bil pijan po enem kozarcu vina, čeprav ga ponavadi nese precej več.
Meni se to kar pogosto dogaja... :lol:
To je primer, da nekdo igra z vami. Ali pa da se izredno slabo počutiš in imaš vročino, zdravnik pa ne odkrije ničesar.
Pogost primer. Preprosto ti reče, da imaš verjetno virozo...
To je tudi primer, da se nekdo igra z vami.
Bom opozoril svojega zdravnika, naj tega ne počne več...
Ni pa treba iz tega kovati neke posebne teorije zarote. To je čisto običajna stvar. Vsak, ki ima te naprave se lahko dela norca iz vas. Kot kaže link, jih tudi sestaviti ni posebno težko.
Lp,Luka
Očitno imaš ti vrhunsko takšno 'napravo', saj se že kar lep čas delaš norca iz vseh nas... :lol:

Odgovori