Nadsvetlobna hitrost

Posebna in splošna teorija relativnosti
Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Nande se zaradi mene lahko pridruži tudi šrinku ali Romanu.

Šrinku priporočam, da ne blati uglednih imen kvarkadare, ki so zaslužni, da svobodna misel in napredek pridejo v javnost.

Nande ti le povej, kar misliš, ne daj se sprovocirat tistim, ki nimajo pojma. Rad bi prebral kaj novega v znanosti in več imaš za povedat.

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

Hvala Vedež, to sem potreboval. Upam da resno misliš. Če si prebral vse, potem lahko vidiš, da se resnično noršujejo iz mene. Saj ni nič hudega, tudi jaz se rad norčujem, vendar do neke meje. Kar se tiče imen, ki praviš, da so ugledni jaz sicer res ne vem, ne poznm nikogar tukaj, sem v bistvu na kvabrikadabri šele dva dni, bil sem že enkrat prej z eno temo, a nič konkretnega.

Zdaj sem pa res pripravljen tudi svojo teorijo predstaviti in dokazati. Nekaj že opisujem na enem drugem postu, kjer prosim za pomoč otem, ker me zanima kako je z avtorskimi pravicami. Kontaktiral sem tudi glavnega urednika kvabrekadabre in vprašal kako je kaj s tovrstnimi objavami, saj je to vendar časopis. In če tukaj nekaj objavim, bi po moji logiki že avtomatsko biti avtor, torej mi ideje nihče ne more ukrasti. Ali pač? To me najprej res zanima, potem bom pa tudi objavil teorijo, kjer mislim, da lahko prehitimo svetlobno hitrost. Če bi to kar sem napisal prebral nekdo, ki ga ta tema res zanima, bi se zagotovo drugače pogovarjal z mano, a do zdaj so me raje tlačili in prepričevali, da nisem tako pameten kot mislim. Saj ne trdim da vem vse in da sem najpametnejši. Vendar nisem tepec in če sem o nečem prepričan že vrsto let, je skrajni čas, da poskusim svojo teorijo tudi dokazati.

Torej vedež, si mnenja, da lahko kar tukaj napišem vsebino svoje ideje in jo objavim? Naj odprem novo temo, ali bi bilo bolje, če napišem kar tukaj, ko je že tema nadsvetlobna hitrost in moja tema bi lahko imela povsem enak naslov.

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a GJ »

Nande Ninja napisal/-a:Shrink, ne vem kaj naj rečem. Pač nisem razumel tvojega namiga.

Pa zakaj mi ga še vedno nisi razložil?

Se raje primitivno šališ, kot da bi mi razložil?
shrink napisal/-a:Slabo dojemaš, Nande Ninja: s tem, ko si dobil informacijo, da nisi prvi "genijalac" z oh in sploh "teorijo" na tem forumu in da se moraš postaviti v vrsto za navedenimi imeni, bi moral razumeti namig, kaj te sploh čaka: le oglej si usodo ostalih "genijalcev". :lol:

Če "inteligencija" tvojega kalibra namiga kljub temu še ni dojela, kar sporoči: boš deležen dodatnih podnapisov. :lol:
Le kaj naj bi dojel v tem tvojem zadnjem sporočilu? Res mi ni jasno, saj nisi napisal ničesar konkretnega.
Evo še tole pa te nekaj časa pustim pri miru.

Aniviler, res obvlada matematiko, no vsaj kar se tiče mene in ima bistveno višji IQ od tvojega, pa ni nikoli važen, da ima IQ160+. To je podobno kot se bi hvalil na RKC forumu koliko imaš dolgega. :lol:
Veš temu se reče vzgoja in zato sta kriva tvoj oči in mamica, ker sta ti dajala potuho, verjetno si bil mamin sinkno že od malih nog. Mi ti pri tvojih 27 letih ne moremo veliko pomagati, ker si že veliko zamudil.

PRIREJENA FORUMSKA PRAVILA ZA VSEZNALCE:

1)Navadi se dialoga in strpnosti! Kako moreš reči Anivilerju, da nima pojma? Če ima kdo pojem je potem to on in ti mu niti do gležnjev ne sežeš niti po IQ-ju in še daleč ne po njegovih delovnih navadah in kreativnih sposobnostih.
Šele ko si napisal tole (in še cel kup ostalih neumnosti):
Nande Ninja napisal/-a:Ja, seveda si ti čisto dobro definiral svojo izjavo, jaz sem ti pa na vsak stavek napisal pomanjkljivost, ker si pač napisal toliko pomanjkljivosti, da sploh nisem našel smisla v stavku. Nisem jaz tvojih izjav izpodbijal. Jaz sem jih izpodbil. Ker so popolnoma neumestne, nesmiselne in brez pomena. Moje obnašanje je pa tvoji inteligenci primerno. Če bi razumel vsaj delček vsega kar sem napisal, bi imel tudi jaz mogoče malo več motivacije, da ti dejansko kaj razložim in te podučim, ker ti očitno tega precej manjka. idim, da imaš zanimanje za znanost. To je dobro, vendar samo to ni dovolj. Če nisi visoko inteligenten ne moreš sodelovati v visoko inteligentni debati. Jaz, ki sem visoko inteligenten pa lahko, vendar samo en ni dovolj. Ker me stalno vlečeš dol s svojo primitivnostjo in mi preprečuješ, da bi ti povedal kaj pametnega in koristnega. Prepričan sem, da si v redu možakar in da ne bi nikomur storil hudega, vendar boš moral tudi malce prisluhniti in poskusiti razumeti tudi druge, če boš želel kdaj izvedeti kakšno skrivnost.
...sem se oglasil tudi jaz, da naredim tvoj osebnostni oris! :?

2)Izobrazi se! Če ti dam (damo) link si ga preberi in vprašaj, če kaj ne razumeš, ne pa, da dvomiš, da jaz ne razumem link, ki sem ti ga navedel. Wikipedija je narejena za povprečne pismene ljudi! Jaz sicer poznam le osnove in to znanje poskušam tudi vzdrževati, kot vsi ostali spodobni sogovorniki na tem forumu. Težko je nekomu razložiti, ki že vse ve, kaj je to desetiški logaritem ali pa naravni logaritem, če ga niso uspeli to naučiti že v šoli.

3)Lenobe ne podpiramo. Če si prelen, da bi nekaj prebral in preštudiral vedi, da ta forum ni zate!

4)Če vztrajaš pri neumnostih in nesramnostih, vedi, da se bomo do tebe vedli neumno in nesramno toliko bolj kot si to ti zmožen oziroma si ti to misliš!

5)Nikoli ne komentiraj tem, ki jim nisi dorasel, oziroma jih nisi v celoti prej vsaj prebral, zaželjeno pa je seveda tudi, da si jih preštudiral in razumel.

Bo šlo Slavko? :oops:

(Pa citirati se še vedno nisi naučil.)

Lep večer vsem...

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a problemi »

GJ napisal/-a:1)Navadi se dialoga in strpnosti! Kako moreš reči Anivilerju, da nima pojma? Če ima kdo pojem je potem to on in ti mu niti do gležnjev ne sežeš niti po IQ-ju in še daleč ne po njegovih delovnih navadah in kreativnih sposobnostih.
GJ, druže moj, lahko mirno pustiš to liberalno sranje o dialogu in strpnosti ob strani in zaključiš, da izključno, poudarjam izključno, idiot lahko izusti, da Aniviller nima pojma.

Še toliko huje, saj skozi tekst avtor nove znanosti to celo sam ugotovi (beri "priliko" o tepcu in geniju).

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

GJ napisal/-a:
Lep večer vsem...
Ne, nisem se naučil citirati, a je to pogoj za karkoli?

Končno si se odprl GJ in prenehal s svojimi trapastimi in kratkimi izjavami.

Zdaj vsaj vidim, da si se do sedaj le zabaval in šalil.

Povej mi, kje sem rekel Anivillerju, da nima pojma? Citiraj mi to, ko si takšen mojster citatov. Tega ne boš našel, ker tega nisem nikjer napisal. Obračaš moje besede in me prikazuješ kot bedaka. Ti si raje preberi forumska pravila, a to ne bo dovolj. Raje jih upoštevaj.

Moja vzgoja te prav nič ne briga, raje se drži svoje stroke, znanost pa prepusti nam, ker tukaj res ne potrebujemo terapevtov. Vam je v polju zmanjkalo pacientov? Zagotovo si vse ozdravil kar ti sam. Vrni se v polje in tam opravljaj svoj poklic, saj tukaj nisi napisal še popolnoma ničesar na naslovno temo, oziroma debato, ki jo imamo. Le pišeš kdo ima prav po tvojem mnenju in očitno je tvoje mnenje, da jaz nimam prav. Tvoje mnenje me res že dolgo ne zanima, ker ga sploh še nisi podal, vsaj ne o naši debati. Ti le komentiraš moje duševno zdravje in praviš da mi tukaj ne morete pomagati pri mojih 27ih letih. A če bi bil 5 let star bi mi pa lahko? A bi me posvojil? Ti mi zagotovo ne moreš pomagati, saj še sebi ne moreš, kdo drug mi pa lahko. Aniviller mi je že, Rozman tudi, prav tako Vedež in z njimi se lepo pogovarjam (Anivillerja sem malce užalil, ker so me njegovi odgovori res presenetili), a sem prepričan, da mu moje žalitve niso prišle do živega.

Ne primerjaj mojega IQja z Anivillerjevim, ker me ne poznaš. Če ima on res IQ 160+ to težko verjamem, tudi po deviaciji 24. Vendar vseeno, mogoče je dober matematik, nisem rekel da ni, vendar je na nekatera moja zelo preprosta vprašanja odgovoril narobe in zato sem prepričan, da nima IQ 160+, ali ima pa le slab dan in ni zbran.

Pa saj to ni pomembno, z njim sem se vsaj pogovarjal o temi, ki me zanima in očitno tudi njega. Ti si pa do sedaj pisal o golobčkih in me le žalil že od svojega prvega komentarja.

1) DIALOG IN STRPNOST:
Prepričan sem, da bom našel dialog z vsemi, ki bodo tukaj pisali, le s teboj bo malo težko. Očitno samo IQ ne bo dovolj.

2) IZOBRAZI SE:
Izobražen sem na nekaterih področjih, vendar ne tako kot bi si želel, svoje znanje nameravam obogatiti tudi na tem forumu, vendar če mi boš še naprej pisal golobčke in komentiral moje duševno zdravje, me boš pač zaviral in mi kradel dragocen čas, zato raje kaj pametnega napiši na temo, oziroma vsaj preberi kakšno pomoč iščem ne pa mi nuditi svojih terapij v polju, saj razumem šalo, vendar mi ti resnično priporočaš terapevta? Kar sebe naroči, če se ti zdi, da ga potrebuješ. Če ga bom potreboval jaz, ga bom že obiskal.

3) LENOBA:
Nisem len, le veliko stvari oziroma komentarjev sem dobil, ki niso bili naslovljeni na mojo tematiko in so me iztirili, med drugim tudi tvoji neumestni komentarji brez vsakršne podlage. Prebral sem pa vse, kar mi je kdo napisal in pogledal vsak link. Je pa res, da vsega nisem povsem razumel in to sem tudi izrazil.

4) NEUMNOSTI IN NESRAMNOSTI:
Sem bil tudi nesramen, vendar ne preveč, neumen pa vsekakor ne, to si bil predvsem ti, s svojimi golobčki in trapastimi predlogi, ki zajemajo mojo osebnost. A koga zanima, če sem aroganten, nesramen, samovšečen,... potem odpri svojo temo in puščaj svoje komentarje na tej temi, nas pa pusti pri miru doktor GJ. Tukaj se pogovarjamo predvsem o znanosti, fiziki in matematiki, ti pa nisi napisal še niti enega komentarja s tovrstno vsebino. Če si doktor, bodi doktor, vendar doktor znanosti vsekakor nisi in verjetno nikoli ne boš.

5) KOMENTIRANJE TEM, KI JIM NISEM DORASEL OZIROMA JIH NISEM PREBRAL IN SE O NJIH PODUČIL:
Kateri temi pa po tvojem mnenju nisem dorasel? Saj sem jaz temo odprl, ti si pa na mojo temo pisal nekaj povsem drugega.

Še vedno ni nihče odgovoril na mojo preprosto nalogo, ki sem vam jo zastavil. Jo še enkrat ponovim? Glede na to, bom predvideval, da pravilnega odgovora ne poznate.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nande Ninja napisal/-a:Shrink, ne vem kaj naj rečem. Pač nisem razumel tvojega namiga.

Pa zakaj mi ga še vedno nisi razložil?

Se raje primitivno šališ, kot da bi mi razložil?
shrink napisal/-a:Slabo dojemaš, Nande Ninja: s tem, ko si dobil informacijo, da nisi prvi "genijalac" z oh in sploh "teorijo" na tem forumu in da se moraš postaviti v vrsto za navedenimi imeni, bi moral razumeti namig, kaj te sploh čaka: le oglej si usodo ostalih "genijalcev". :lol:

Če "inteligencija" tvojega kalibra namiga kljub temu še ni dojela, kar sporoči: boš deležen dodatnih podnapisov. :lol:
Le kaj naj bi dojel v tem tvojem zadnjem sporočilu? Res mi ni jasno, saj nisi napisal ničesar konkretnega.

Sedaj si me pa razočaral: za nekoga z lastno deklariranim IQ 150+ sem mislil, da podnapisi ne bodo potrebni. Še malo napenjaj "inteligencijo". Slika
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Nande se zaradi mene lahko pridruži tudi šrinku ali Romanu.
Saj je jasno, na kateri seznam spada (na tistega, ki vsebuje tudi nevedneževo ime). Slika
Šrinku priporočam, da ne blati uglednih imen kvarkadare, ki so zaslužni, da svobodna misel in napredek pridejo v javnost.
Katera "ugledna" imena, (ne)Ved(n)ež? Tista iz seznama, na katerega si uvrščen tudi sam? Ja, res ste ugledni, ugledno šarlatanski. Slika Glede "svobodomiselnosti" šarlatanov pa sem se že izjasnil. Slika
Nande ti le povej, kar misliš, ne daj se sprovocirat tistim, ki nimajo pojma.
O čem že nimajo pojma? Morda o tvojem "onaniranju", večkratnih koncih sveta, prihodu E.T. vesoljčka? Slika
Rad bi prebral kaj novega v znanosti in več imaš za povedat.
Kako tipično: (ne)Ved(n)ež ne zmore ločevati zrnja od plev - znanosti od šarlatanstva. Slika

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

Shrink, le kaj se dogaja s tabo? Torej, še vedno mi nisi poslal podnapisov, za katere misliš, da jih potrebujem in si mi napisal, da jih bom deležen.

Torej, ne piši nečesa, kar potem ne boš storil.

To, da sem te razočaral, me sploh ne zanima. Tvoje življeneje je zagotovo pestro, da tukaj komentiraš našo debato, a nisi še ničesar napisal o tem, kar se pogovarjamo. Odpri raje svojo temo in tam piši svoje mnenje o uporabnikih foruma.

No, pa ko že govoriš o seznamih, ter trdiš da je jasno na katerega spadam, vsaj pošlji link tega seznama, da spoznam še ostale ljudi, ki so na tem seznamu na katerega si me uvrstil kar ti.

Jaz o tem katera imena so ugledna ne vem ničesar. Pa ko že vsi tukaj pišete o "šarlatanstvu" mi pa napišite ime nekoga tukaj, ki ni CENZURA. Torej CENZURA sem tudi jaz, in zagotovo ste tudi vsi, ki ste do sedaj pisali na tej temi, nekateri pa niso niti šarlatani, ampak veliko manj od tega.

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

Besedi, ki sta se napisali kot CENZURA je sarlatan. Ne vem zakaj se je to zgodilo. So na tem forumu takšna pravil?

Marjan82
Prispevkov: 58
Pridružen: 13.1.2012 11:18

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Marjan82 »

Nande Ninja napisal/-a:Besedi, ki sta se napisali kot CENZURA je sarlatan. Ne vem zakaj se je to zgodilo. So na tem forumu takšna pravil?
Slika

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

Ja, Marjan, nov sem tukaj.

Tukaj sem kar začel novo temo o tej debati, ki smo jo imeli in upam, da se boste novi temi pridružili samo tisti, ki vas to zanima.

viewtopic.php?f=19&t=5142&p=71174#p71174

Marjan82
Prispevkov: 58
Pridružen: 13.1.2012 11:18

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Marjan82 »

Slavko, veliko uspehov ti želim, naj ti bo forum v veselje.

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

Hvala Marjan, tudi tebi želim enako.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nande Ninja napisal/-a:Shrink, le kaj se dogaja s tabo?
Raje se vprašaj, kaj se bo zgodilo s tabo na tem forumu, če boš še naprej spamal in nakladal.
Torej, še vedno mi nisi poslal podnapisov, za katere misliš, da jih potrebujem in si mi napisal, da jih bom deležen.
Bilo je vprašanje, ne trditev. Sicer pa še malo napenjaj svojo "inteligencijo". :lol:
To, da sem te razočaral, me sploh ne zanima.
Seveda si me razočaral, če "inteligencija" s tako deklariranim IQ ne dojame namigov. :lol:
Tvoje življeneje je zagotovo pestro, da tukaj komentiraš našo debato, a nisi še ničesar napisal o tem, kar se pogovarjamo.
Saj so že drugi dovolj komentirali, kako in kje ga biksaš.
Odpri raje svojo temo in tam piši svoje mnenje o uporabnikih foruma.
Saj sem te že uvrstil na seznam. :lol:
No, pa ko že govoriš o seznamih, ter trdiš da je jasno na katerega spadam, vsaj pošlji link tega seznama, da spoznam še ostale ljudi, ki so na tem seznamu na katerega si me uvrstil kar ti.
A "inteligencija" tvojega kalibra ni bila sposobna dojeti, da sem ta seznam ustvaril sam in da sem že pojasnil, zakaj spadaš nanj? Sicer pa verjamem, da "inteligenciji" tvojega kalibra ne bo težko poiskati osebkov iz tega seznama. V primeru, da iskanje predstavlja pretrd oreh, sporoči: ti bom(o) pomagal(i). :lol:
Jaz o tem katera imena so ugledna ne vem ničesar.
Saj ni treba, da veš: ostali pač poznamo ugledna šarlatanska imena na tem forumu.
Pa ko že vsi tukaj pišete o "šarlatanstvu" mi pa napišite ime nekoga tukaj, ki ni CENZURA.
Recimo tisti, ki niso na omenjenem seznamu.
Torej CENZURA sem tudi jaz, in zagotovo ste tudi vsi, ki ste do sedaj pisali na tej temi, nekateri pa niso niti šarlatani, ampak veliko manj od tega.
Vidim, da je napenjanje tvoje "inteligencije" le obrodilo sadove: glede prvega imaš popolnoma prav, glede drugega pa jo boš moral še malo napenjati. :lol:

Nande Ninja
Prispevkov: 219
Pridružen: 3.2.2013 5:52

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a Nande Ninja »

No, shrink, kje je potem ta tvoj seznam.

Ko si omenjal podnapise si se osmešil.

Tvoji namigi so še vedno nejasni.

Seveda so drugi komentirali kje in kako ga biksam, nihče pa še ni dokazal, da ga res biksam.

Iskanje tvojega seznama je zame res pretrd oreh in sedaj praviš da mi boš pomagal, tako kot si mi obljubil podnapise, potem boš pa napisal, da si mislil, da to ne bo potrebno ker se moja inteligencija meri kar v kalibrih.

Razloži mi vsaj to, a je "ugledno šarlatansko ime" kompliment?

Pa kdo vse je na tem tvojem seznamu? Daj ga kopiraj, ko tako vneto pišeš po forumu.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nadsvetlobna hitrost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Napenjaj še malo "inteligencijo", Nande, napenjaj. Če res ne bo šlo, ti bom dal še kak namig. :lol:

Odgovori