teorija vsega

Nedeljivi. Atomi? Ne, delci!
Odgovori
Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Seveda si pravkar potrdil zgornjo navedbo, k'ne onanirajoči z onaniranjem? Na živce ti gre 99% ljudi. Vzemi Persen in žlico medu, da boš videl svet še z lepše plati. Nato pojej še apaurin, da ne boš povsod videl šarlatanov.

Dragi bralci, pravico imate, da si ustvarite svoje mnenje, ne pustite, da vas šrink posili.

Konec sveta bo 21.12.2012. Tudi zaklonišča ne bodo pomagala, ker bo konec, tako da nam ne preostane drugega, kot da mirno počakamo, Šrink je pa že tako zelo nervozen zaradi tega dogodka. :lol: :lol: :lol:

Ne dovolite si, da vam takšni osebki ustvarjajo navidezno paniko in ostanite mirni.

Zdaj pa brž udari na prvo žogo ...

Šrink a te niso učili, da je potrebno zadeve študirat, ne pa učiti se na pamet. Zajami sapo.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Seveda si pravkar potrdil zgornjo navedbo, k'ne onanirajoči z onaniranjem?
Ni moj problem, če (ne)Ved(n)ež neprestano "onanira" s svojo "igro". :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Na živce ti gre 99% ljudi.
Šarlatani si pač zaslužijo "šibo". Nothing personal. :lol: Seveda pa spet ni moj problem, če nekateri dojemajo/vidijo "živčnost". :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Vzemi Persen in žlico medu, da boš videl svet še z lepše plati.
Spet tipična repetitivnost šarlatana. Nedavno sem mu že dejal:
shrink napisal/-a:Sicer pa tudi tebi, (ne)Ved(n)ež, priporočam pomirjevala - pa ne zgoraj navedene blage oblike v prosti prodaji, temveč tiste, ki ti jih lahko predpišejo (kaj predpišejo, naj ti jih kar na mestu aplicirajo) na PPP (kar pot pod noge). :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Nato pojej še apaurin, da ne boš povsod videl šarlatanov.
Ko bo ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež na tem forumu prenehal "onanirati" s šarlatanskimi "igrami", pa nakladati s prihodi Nibiruja, s koncem sveta itd., pač enega šarlatana ne bo več na vidiku. A bo šlo, (ne)Ved(n)ež?

Sicer pa: kar pot pod noge in pri priči na PPP. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Dragi bralci, pravico imate, da si ustvarite svoje mnenje, ne pustite, da vas šrink posili.
Če kdo posiljuje na tem forumu že vrsto let, so to šarlatanski nevedneži s svojimi "onaniranji" z igro, nakladanji s prihodi Nibiruja in s koncem sveta in seveda pri tem ne pozabijo vse to zapakirati v celofan teorije zarote. :lol: :lol: :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Konec sveta bo 21.12.2012.
A dej, no, kaj res? A si že pozabil, kaj si nakladal pred tem? Naj ti osvežim spomin:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:21. oktobra bo konec sveta.

Nibiru bo prišel in Anunaki bodo spet zavladali.

13. decembra 2012 se ne bo nič zgodilo, ker bo sveta konec že 21. oktobra letos.
A se je E.T. Vesoljček uštel, ali kako? :lol: Ah, saj res, v bistvu je bilo konec sveta, ampak to je opazil le ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež (in njemu podobni) v svoji resničnosti zreli za PPP. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Tudi zaklonišča ne bodo pomagala, ker bo konec, tako da nam ne preostane drugega, kot da mirno počakamo, Šrink je pa že tako zelo nervozen zaradi tega dogodka. :lol: :lol: :lol:
Ja, ta datum pričakujem natanko tako, kot sem 21. oktober 2011: se bom spet natanko takrat oglasil, da se pokrohotam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Ne dovolite si, da vam takšni osebki ustvarjajo navidezno paniko in ostanite mirni.
Dej, no, dej, (ne)Ved(n)ež, navidezna je kvečjemu tvoja resničnost zrela za "šponto" nevroleptika na PPP. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Zdaj pa brž udari na prvo žogo ...
Vselej na razpolago, (ne)Ved(n)ež. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Šrink a te niso učili, da je potrebno zadeve študirat, ne pa učiti se na pamet. Zajami sapo.
Kaj že moram naštudirati, ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež? Morda tekst o prihodu E.T. Vesoljčka izpod peresa mojstra tantre? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Mojster tantre je študiral na Harvardu, če nisi prebral, ima tudi doktorat. Zato sem ga navedel, ker je tipičen primer, da se tudi uradni znanstvenik ukvarja s šarlatanstvom. Kaj porečeš na to, preganjalec šarlatanstva ?

Sicer se pa kaj drugega kot o šarlatanskih zadevah s tabo nima smisla pogovarjat, ker si izvedenec za preganjanje (duhov) šarlatanov. V Ameriki bi ti rekli CrankBuster.

Dragi bralci:

Pričenja se spektakularen šov, prvi in največji v Sloveniji. Imenuje se CRANK vs. CRANKBUSTER. Vabljeni k ogledu teh zanimivih predstav! Samo na forumu Kvarkadabra - brezplačno.

Aha, saj res, kot CENZURA bi moral zahtevati plačilo. Kakorkoli ... Vabljeni na šov CRANK vs. CRANKBUSTER

Nadaljevanje sledi po oglasih ...

Nibiru sporoča vsem lastnikom zlatnin in drugih dragocenosti, da jih odkupuje po zelo ugodni ceni. Ker bo kmalu v bližini Zemlje, se bo prevzem dobrin začel v Septembru.

Roman
Prispevkov: 6602
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a Roman »

Patetično.

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a NoSee »

Zanimivo, eni enacijo "pravico do mnenja" s "pravico do spamanja" in pisanja totalnih neumnosti po forumu.

Res pateticno.

Vedez, spokaj.

agata
Prispevkov: 609
Pridružen: 19.1.2011 5:32

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a agata »

Kako bomo pa predali zlatnino septembra, če bo konec že ta mesec?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Hm
Človeka mora biti sram.Dragi moji vi pojma o pojmu nimate.Počakajte še malo pa vas bom javno vprašal,kdo se skiva za temi nicki?? Vas ni res ničesar sram prededipalci?? Vi ste izgubljeni v vesolju tako kot je naša celotna civilizcija.Vi ste kokoši na kokošji farmi,ki se imenuje Zemlja.Včasih se vprašam,kako,da sem rojen po naravni repreprodukcije v temle zemeljskem kokošnjaku-slepih kur ? Vi ste srmota naše vrste,ki se imenuje vesoljno človeštvo,a se 'kure' tega sploh ne zavedate.Kljuvate vse kar pride mimo vas in to v temi-lačni ste samoptrditve!! Se ne zmorete sami samopotrditi revčki?Ojoj ojoj.Kakšni intelektualci!!

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a Motore »

agata napisal/-a:Kako bomo pa predali zlatnino septembra, če bo konec že ta mesec?
Konec našega sveta je že bilo, konec Vedež-evega pride pa decembra. Baje.
Krmar napisal/-a:naravni repreprodukcije :lol: ; srmota; samoptrditve; sami samopotrditi
Obupno obupno pisanje slovenščine.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a problemi »

Krmar napisal/-a:Hm
Človeka mora biti sram.Dragi moji vi pojma o pojmu nimate.Počakajte še malo pa vas bom javno vprašal,kdo se skiva za temi nicki?? Vas ni res ničesar sram prededipalci?? Vi ste izgubljeni v vesolju tako kot je naša celotna civilizcija.Vi ste kokoši na kokošji farmi,ki se imenuje Zemlja.Včasih se vprašam,kako,da sem rojen po naravni repreprodukcije v temle zemeljskem kokošnjaku-slepih kur ? Vi ste srmota naše vrste,ki se imenuje vesoljno človeštvo,a se 'kure' tega sploh ne zavedate.Kljuvate vse kar pride mimo vas in to v temi-lačni ste samoptrditve!! Se ne zmorete sami samopotrditi revčki?Ojoj ojoj.Kakšni intelektualci!!


Krmar, imaš prav, kar si napisal je res, no tisto, kdo se "skriva" za nicki te prav nič ne briga, ampak ostalo je res. Kakšni neki intelektualci. Pajade. Ampak, no govorim zase, je čisto OK, pravzaprav super, tako kot je. Niti si to želim niti ne čutim nobene potrebe po tem, da bi bil "razsvetljen", sploh pa ne na način, katerega mi "vsiljuješ".

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Mojster tantre je študiral na Harvardu, če nisi prebral, ima tudi doktorat. Zato sem ga navedel, ker je tipičen primer, da se tudi uradni znanstvenik ukvarja s šarlatanstvom. Kaj porečeš na to, preganjalec šarlatanstva ?
Mojster tantre ima doktorat (na UCLA, BTW) iz, pa saj sem že navedel, ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež:
SCHOOL OF TANTRA :lol: STAFF, TEACHERS & FACULTY MEMBERS

Sasha (Alex) Lessin, Ph. D. (U.C.L.A.) a psychotherapist and relationship counselor :lol: since the 1970s, knew how to help people work out their differences, compromise, agree. He’d studied counseling with Drs. Irv Katz and David Quigley (Hypnotherapy), Stan Grof (Holotropic Breathing), Roger Woolger (Jungian Past Life Regression), William Baldwin ( Spirit :!: Releasement :lol: ) and especially Hal and Sidra Stone (Voice Dialogue). Sasha knew how to help lovers resolve their differences, work things out, compromise, create win-win scenarios, even to re-connect emotionally. But he didn’t know how to get them to re-connect sexually.

He’d also been studying sacred loving/tantra :lol: , with Lori Grace, Robert Frey, Paul and Niyaso Carter and, especially, Charles and Caroline Muir. From them he learned how to connect and teach others to connect sexually. Charles Muir, for his part, told Dr. Lessin it was easy to get lovers to re-connect sexually; but tantra didn’t seem to get them through their disagreements. It was hard, Charles said, to get them to even be sexual when they felt emotionally distant.

Sasha then introduced tantra into his counseling. He started lovers’ sessions, tantra style, with a breathing exercise. Then, shifting to psychotherapy, he had them work through their bonding patterns and their emotional and practical difficulties. He finished the session having them engage in a tantric love-making ritual and leave them alone to consummate it. Result: Counseling clients not only worked things out, but they felt close again too.

Sasha also began accompanying Charles and Caroline Muir, delivering communications lessons and seeing couples in the Muirs' Tantra seminars around the U.S. and in Mexico. Result: Tantra students were also able to work out their difficulties.

He’s certified as a yoga instructor by Gary Kraftsow, M.A. (Viniyoga). He lives and loves with his wonderful wife, Janet Kira Lessin and their extended family in their home/school/community/spiritual growth center in Maui. You may contact him at ********@aol.com
Seveda je lahko samo za ŠARLATANSKEGA (ne)Ved(n)eža tantrični psihoterapevt, ki uči (in očitno tudi tam "raziskuje") na SCHOOL OF TANTRA, znanstvenik. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Sicer se pa kaj drugega kot o šarlatanskih zadevah s tabo nima smisla pogovarjat, ker si izvedenec za preganjanje (duhov) šarlatanov. V Ameriki bi ti rekli CrankBuster.
Absolutno, (ne)Ved(n)ež: preganjanje ŠARLATANOV je moj hobi. :lol: Iz moje strani pa lahko "onanirajoči" ŠARLATANI pričakujejo le šibo in posmeh. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Dragi bralci:

Pričenja se spektakularen šov, prvi in največji v Sloveniji. Imenuje se CRANK vs. CRANKBUSTER. Vabljeni k ogledu teh zanimivih predstav! Samo na forumu Kvarkadabra - brezplačno.
Dej nehi, no, (ne)Ved(n)ež: ti ŠARLATANSKI show zganjaš že nekaj let na tem forumu. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Aha, saj res, kot CENZURA bi moral zahtevati plačilo. Kakorkoli ... Vabljeni na šov CRANK vs. CRANKBUSTER
Saj te bo E.T. Vesoljček kaj kmalu nagradil. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Nadaljevanje sledi po oglasih ...
Nagrada pride decembra letos (ampak le v resničnosti, kot jo dojema ŠARLATANSKI (ne)Ved(n)ež). :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Nibiru sporoča vsem lastnikom zlatnin in drugih dragocenosti, da jih odkupuje po zelo ugodni ceni. Ker bo kmalu v bližini Zemlje, se bo prevzem dobrin začel v Septembru.
A E.T. Vesoljček spremlja borzo zlata morda? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a Vedež »

UCLA, ja se opravičujem za napako. Ja znanstvenik je, kakopak.

A spet nisi vzel persena?

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a mriz »

NoSee napisal/-a:Ime teme(teorija vsega) mi sproza mnoga vprasanja, recimo - kdaj v doloceni disciplini pridemo do koncnega pojasnila, kdaj trcimo ob(zlijemo) spoznanje spoznavanega(kje je limita panoge).
Zakaj pa ne bi mogli rečt, da (v določeni disciplini) pridemo do končnega pojasnila vsakič, ko uspešno povežemo vse poznane parametre?


Mene sicer bolj zanima, zakaj se v splošnem domneva, da bi teorija vsega naj bila zelo preprosta...

Vedež napisal/-a:Dragi bralci, pravico imate, da si ustvarite svoje mnenje...
Hehe, tale pravica je očitno močno precenjena.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:UCLA, ja se opravičujem za napako. Ja znanstvenik je, kakopak.
Kako tipično prepričanje šarlatanskega nevedneža: nekdo z doktoratom je za šarlatana avtomatsko znanstvenik. Ja, sedanji papež, doktor teologije in svoj čas univ. prof., je seveda tudi znanstvenik. :lol:
A spet nisi vzel persena?
A ti je zmanjkalo nevroleptika? Priporočam obisk PPP; tako se boš izognil nadaljnjemu haluciniranju. :lol:

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a NoSee »

mriz napisal/-a:Zakaj pa ne bi mogli rečt, da (v določeni disciplini) pridemo do končnega pojasnila vsakič, ko uspešno povežemo vse poznane parametre?

Mene sicer bolj zanima, zakaj se v splošnem domneva, da bi teorija vsega naj bila zelo preprosta...
Verjetno, ker se mnozica poznanih parametrov znotraj neke discipline siri in rado se zgodi, da kateri od teh parametrov ne sede v "koncno pojasnilo ver. x.y". Takrat se lahko pojavi potreba po "koncnem pojasnilu ver. x.yz".
Ce se pa dogaja, da vsi parametri sedejo v ze oblikovano teorijo, potlej so to dokazi, ki potrjujejo njeno veljavnost.

Ne vem, ce se v splosnem to res domneva, vsekakor gre za zeljo, to keep it as simple as possible.
Po mojem, ce domneva res drzi, je to zato, ker gre pri vsakem pravilu za neko algorythm-like sekvenco, s cimnizjo informacijsko entropijo.
Vsak opisljiv(predictable) rezultat ima visjo entropijo(vec bitov).

agata
Prispevkov: 609
Pridružen: 19.1.2011 5:32

Re: teorija vsega

Odgovor Napisal/-a agata »

Nekatere discipline pa sama ? o povezanosti parametrov postavljajo pod vprašaj, in nam ponujajo še veliko bolj zapletene in težko razumljive besedne igre.

Odgovori