Čas trenutno

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Ja, na mojo žalost, ker navijam za drugega (beri: trenutno tretje uvrščenega) konja; vsakršna podobnost z "životinjskim carstvom" trenutno TOP 3 trolov je zgolj naključna. LOL
Beseda ni konj, osel ostane osel.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:Zakaj bi podvajal delo, ki ga na zadovoljstvo vseh sijajno opravlja shrink? :lol: :lol:
Shrink ne opravlja, on zlorablja.
P.S. Kako se počutiš v soju žarometov kot premočni zmagovalec? :lol:
Komaj čakam na malino (recimo, da ljubim malinovec).

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ja, na mojo žalost, ker navijam za drugega (beri: trenutno tretje uvrščenega) konja; vsakršna podobnost z "životinjskim carstvom" trenutno TOP 3 trolov je zgolj naključna. LOL
Beseda ni konj, osel ostane osel.


Rock, pozabil si, da v nekaterih primerih postane osel pravi magarac - Tosho Asinus Shrink

:lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Zakaj bi podvajal delo, ki ga na zadovoljstvo vseh sijajno opravlja shrink? :lol: :lol:
1)Shrink ne opravlja, on zlorablja.

P.S. Kako se počutiš v soju žarometov kot premočni zmagovalec? :lol:


2)Komaj čakam na malino (recimo, da ljubim malinovec).
Ad1) Stvar perspektive; iz žabje perspektive se res morda vidi tako... :lol:
Ad2) Vidim, da si se vživel v vlogo šampiona; to, da ljubiš malinovec, si nam že obelodanil... :wink:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:Zakaj bi podvajal delo, ki ga na zadovoljstvo vseh sijajno opravlja shrink? :lol: :lol:
Shrink ne opravlja, on zlorablja.
--------
Stvar perspektive; iz žabje perspektive se res morda vidi tako...
Me veseli, da si prepoznal žabo (in vola).

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:Zakaj bi podvajal delo, ki ga na zadovoljstvo vseh sijajno opravlja shrink? :lol: :lol:
Shrink ne opravlja, on zlorablja.
--------
Stvar perspektive; iz žabje perspektive se res morda vidi tako...
Me veseli, da si prepoznal žabo (in vola).
Ne, Preprosti: vola in Jupitra... :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:Trenutno vodi trola Shrink s 8759 trolastimi prispevki.[...]

Dobro, da software, na katerem teče forum, sam šteje.
Preden se naslednjič polpismena pamet osmoljenega podučitelja sama loti preštevati, naj se raje konzultira:
Roman napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Dobro, da software, na katerem teče forum, sam šteje.
Hočeš reči, da pri tebi ne gre za izid 21, ampak za 600. Bodi no malo samokritičen :)
:lol:
osmoljenileo napisal/-a:Ti se boš štetja in poštevanke šele moral naučiti. Ko boš preštel, kolikokrat si zaporedoma začel poved na "sicer " in kolikokrat si v isti povedi uporabil besedico "seveda", šele potem se bova pogovorila o geometriji.
To je primerna stilna figura za replike na nakladanja polpismenih in neizobraženih šarlatanskih podučiteljev. :lol:
Sicer in seveda pa mora sedaj biti vsakomur jasno - boljše kot slovenščina in angleščina ti gre papajščina in papagajščina.
In o "papagajščini" bi želel deliti očitke podučiteljski trol, ki neprestano smeti z enimi in istimi jokcanji in lepljenjem enih in istih imbecilnih slik. :lol:
osmoljenileo napisal/-a:Verjetno si je Tosho Shrink zapisal število prispevkov do določenega datuma. Sedaj pa računa razliko med aktualnim in takratnim. Kaj več od takega experta ni pričakovati.
Hah, jodlarski podučitelj, konzultacija je očitno bila koristna, vendar sploh ni bila potrebna, kajti če bi tvoja pamet bila količkaj pismena, bi ji morda iz podatka v oklepaju (v krepki pisavi posebej za "ostro" hobistično oko osmoljenega podučitelja) že prej potegnilo:
shrink napisal/-a:Sicer pa imajo zainteresirani na razpolago ažurirano TOP 3 statistiko trolov na tem forumu (od 31.05. dalje):
:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ja, na mojo žalost, ker navijam za drugega (beri: trenutno tretje uvrščenega) konja; vsakršna podobnost z "životinjskim carstvom" trenutno TOP 3 trolov je zgolj naključna. LOL
Beseda ni konj, osel ostane osel.
Je rekel "expert" za "životinjsko carstvo". :lol:
osmoljenileo napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ja, na mojo žalost, ker navijam za drugega (beri: trenutno tretje uvrščenega) konja; vsakršna podobnost z "životinjskim carstvom" trenutno TOP 3 trolov je zgolj naključna. LOL
Beseda ni konj, osel ostane osel.
Rock, pozabil si, da v nekaterih primerih postane osel pravi magarac - Tosho Asinus Shrink
Tale "expert" za "životinjsko carstvo" pa je še vedno prepričan, da je "magarac več kot osel". :lol: :lol: :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Komaj čakam na malino (recimo, da ljubim malinovec).
to, da ljubiš malinovec, si nam že obelodanil... :wink:
Nisem. Ampak dementnost ti lahko oprostim.
Pa tudi malinovca v resnici ne maram preveč. Toda časi se spreminjajo. Sporoči shrinku, da se spodobi dati aro. (Sprejmem pa tudi araro: baje so zelo učljive; jaz jo bom naučil njegovih tekstov, potem bosta par z onim psetom s piščalko.)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Komaj čakam na malino (recimo, da ljubim malinovec).
to, da ljubiš malinovec, si nam že obelodanil... :wink:
Nisem. Ampak dementnost ti lahko oprostim.
Pa tudi malinovca v resnici ne maram preveč. Toda časi se spreminjajo. Sporoči shrinku, da se spodobi dati aro. (Sprejmem pa tudi araro: baje so zelo učljive; jaz jo bom naučil njegovih tekstov, potem bosta par z onim psetom s piščalko.)
Tipično nedeljskopravno "životinjsko carstvo" ad nauseam. Skupaj z imbecilnimi oslovskimi analogijami osmoljenegaleota in pasjimi analogijami Rozmana si nedeljski pravnik Rock zasluženo deli primat v statistiki trolanja na tem forumu. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:Komaj čakam na malino (recimo, da ljubim malinovec).
to, da ljubiš malinovec, si nam že obelodanil... :wink:
Nisem. Ampak dementnost ti lahko oprostim.
Pa tudi malinovca v resnici ne maram preveč. Toda časi se spreminjajo. Sporoči shrinku, da se spodobi dati aro. (Sprejmem pa tudi araro: baje so zelo učljive; jaz jo bom naučil njegovih tekstov, potem bosta par z onim psetom s piščalko.)
Dobro, pa čaj, kar spada v isto kategorijo pijač za abstinente. :lol:

Sporočilo shrinku pa prenesi kar osebno... :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Vaški cirkusant Tosho Asinus Shrink.
Tu nihče ne jokca. Citat je od tvojega amigota, kumrovaškega cirkusanta Vojkosrava. Ostalo so moja opažanja in mnenje o Kvakadabri.

Zares jokcaš pa ti - o slikah in glasbi. Novi mediji omogočajo slikovno in zvokovno opremo besedila. Takoj dobiš zares lepo melodijo - je kar prežlahtna zate, pa vseeno - ti malo popravim okus, besedilo ti bo pa Amrit prevedel - le lepo ga prosi. Vsaj kaj pomeni "tu sei pagliaccio" moraš razumeti. Namig - to je nekaj v zvezi s tabo.

http://www.youtube.com/watch?v=qj-D82L4wSQ



:shock:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a vojko »

smolejleo napisal/-a:Vaški cirkusant Tosho Asinus Shrink.
Tu nihče ne jokca. Citat je od tvojega amigota, kumrovaškega cirkusanta Vojkosrava. Ostalo so moja opažanja in mnenje o Kvakadabri.

Zares jokcaš pa ti - o slikah in glasbi. Novi mediji omogočajo slikovno in zvokovno opremo besedila. Takoj dobiš zares lepo melodijo - je kar prežlahtna zate, pa vseeno - ti malo popravim okus, besedilo ti bo pa Amrit prevedel - le lepo ga prosi. Vsaj kaj pomeni "tu sei pagliaccio" moraš razumeti. Namig - to je nekaj v zvezi s tabo.

http://www.youtube.com/watch?v=qj-D82L4wSQ

:shock:
Kateri citat, moliću fino? :shock:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Tipično nedeljskopravno "životinjsko carstvo" ad nauseam. Skupaj z imbecilnimi oslovskimi analogijami osmoljenegaleota in pasjimi analogijami Rozmana si nedeljski pravnik Rock zasluženo deli primat v statistiki trolanja na tem forumu. :lol:
Tokrat si vsaj razumel, kvazinaravoslovec.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čas trenutno

Odgovor Napisal/-a shrink »

osmoljenileo napisal/-a:Vaški cirkusant Tosho Asinus Shrink.
Tu nihče ne jokca.
Seveda jokcaš, šarlatanski podučitelj, jokcaš z enimi in istimi imbecilnostmi v repetitivnem stilu tipičnega šarlatana, ki je nagnjen k smetenju. :lol:
Citat je od tvojega amigota, kumrovaškega cirkusanta Vojkosrava. Ostalo so moja opažanja in mnenje o Kvakadabri.
Morda pa tvoji hobistični pameti ni potegnilo, da sem repliciral zgolj na njena "opažanja", pardon: jokcanja. :lol:
Zares jokcaš pa ti - o slikah in glasbi. Novi mediji omogočajo slikovno in zvokovno opremo besedila. Takoj dobiš zares lepo melodijo - je kar prežlahtna zate, pa vseeno - ti malo popravim okus, besedilo ti bo pa Amrit prevedel - le lepo ga prosi. Vsaj kaj pomeni "tu sei pagliaccio" moraš razumeti. Namig - to je nekaj v zvezi s tabo.
Hah, tipično od šarlatanov, ki so prepričani, da kogarkoli zanimajo imbecilni linki, ki jih lepijo; samo za hobistično pamet osmoljenegaleota replika, ki sem jo namenil "zvokovni opremi besedila" enega podobnega nakladača:
shrink napisal/-a:Poleg tega si skrajno naiven, če misliš, da klikam na linke, ki jih ponujaš.
:lol:

P.S. Očitno preveč futram trole, kar se seveda kaže v njihovi statistiki trolanja. :lol:

Odgovori