Popper je demoliral Higgsa

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
1.2.2019 15:50
Upam, da ne govoriš o času, ker Srečko ima popolnoma prav
Nima in nekoč sem ga pri tem že ujel.
ni drugačnih možnosti
:?:
Seveda ne govori, piše.
Tudi pisanje je govor.
In sledi naravni logiki.
Kaj imaš v mislih pod naravno logiko?
Umetna inteligenca je kaj zgrešila, obrni navzdol znak ?, pa boš dobil črko.
Črka J je zavita v drugo smer. Je treba vzeti še zrcalo.
O dmt pršutu nimaš blagega pojma.
Res je. Enako velja zate.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
1.2.2019 19:20
osf napisal/-a:
1.2.2019 15:50
Upam, da ne govoriš o času, ker Srečko ima popolnoma prav
Nima in nekoč sem ga pri tem že ujel.
ni drugačnih možnosti
:?:
Prej povej kaj naj bi ti opazil netočnega v dejstvu, da čas je le nek database.
Črka J je zavita v drugo smer. Je treba vzeti še zrcalo.
Ti si obrnil levo, jaz sem rekel navzdol. Tvoja smer rotacije je napačna.
O dmt pršutu nimaš blagega pojma.
Res je. Enako velja zate.
Zgrešeno. V tem pogovoru velja le zate. Tudi če bi ti želel se pozanimati, ne bi imel zadovoljivih dokumentacij, da bi si naredil idejo o snovi, ki jo tvoj organizem nenehno proizvaja in ki se prej ali slej 'razlije' po celem telesu vsake umirajoče osebe.
Tudi to je fizika.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
1.2.2019 19:47
Prej povej kaj naj bi ti opazil netočnega v dejstvu, da čas je le nek database.
Database je (v današnjih časih računalniški) sistem za hrambo podatkov. Čas ni nič od tega.
Ti si obrnil levo, jaz sem rekel navzdol.
Ti si rekel: obrni navzdol. To sta dve transformaciji: obračanje in pomik navzdol. Izpustil si najvažnejše: zrcaljenje.
Tvoja smer rotacije je napačna.
Za rotacijo za 180 stopinj je vseeno, ali vrtiš v levo ali v desno.
Tudi če bi ti želel se pozanimati, ne bi imel zadovoljivih dokumentacij, da bi si naredil idejo
Res je. Ti pa si domišljaš, da to imaš. Pri tem te sploh ne želim motiti, ampak si sam izzval.
Tudi to je fizika.
Mistika.

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Srečko »

kniga o tem, da Higgs mehanizem ni falsifiabilen in ni bijektiven je objavljena na Amazonu https://www.amazon.co.uk/dp/1795579862

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a vojko »

Srečko napisal/-a:
4.2.2019 13:33
kniga o tem, da Higgs mehanizem ni falsifiabilen in ni bijektiven je objavljena na Amazonu https://www.amazon.co.uk/dp/1795579862
Srečko, ko nam boš pojasnil pridevnik 'falsifiabilen', se bomo (morda) pogovarjali naprej ... :lol: Ko sem povprašal strička FRAN-a, ki hrani tezaver vseh besed v korpusu slovenskega jezika, mi je žalostno odgovoril: 'Vaše iskanje ni bilo uspešno.' :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
4.2.2019 10:59
Database je (v današnjih časih računalniški) sistem za hrambo podatkov. Čas ni nič od tega.
Priden, je sistem za shrambo podatkov (database). Kako prides do njega?
Ja, cas je to, nekaj virtualnega, podatki preteklosti in minulega trenutka.
Ti si rekel: obrni navzdol. To sta dve transformaciji: obračanje in pomik navzdol. Izpustil si najvažnejše: zrcaljenje.
Imas avto?
Za rotacijo za 180 stopinj je vseeno, ali vrtiš v levo ali v desno.
Dol je dol, za smer rotacije je bilo misljeno na tvojo. Kaj se vrtis okoli ene besede?
Po mojem se zabavas, kakor veckrat. Saj te razumem, dolgcas pac.
Ko bi ga ne stel, ga ne bi bilo.
Jutri moras v trgovino? Ja, saj, jutri ob taki uri, po tolikih urah, ob doloceni uri.
Lahko pa gres v trgovino kadar hoces, pazi samo na urnik.
Kaj naj bi merili tukaj, razen matematicnega stetja ur?
Tudi če bi ti želel se pozanimati, ne bi imel zadovoljivih dokumentacij, da bi si naredil idejo
Res je. Ti pa si domišljaš, da to imaš. Pri tem te sploh ne želim motiti, ampak si sam izzval.
Tudi brez misticizma, gre se za kemijo, znanstvo.
Ne domisljam, tako je:
https://en.wikipedia.org/wiki/Holcus_lanatus

Plevel, ce hoces. Ce ne, aktivator. Ce znas.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
4.2.2019 20:28
Kako prides do njega?
Z računalnikom. Včasih pa je bilo treba v knjižnico ali kiosk.
Ja, cas je to, nekaj virtualnega, podatki preteklosti in minulega trenutka.
Iz katerega klobuka pa si potegnil to definicijo časa? Res je čas težko definirati, tudi misliti ga in si ga predstavljati, ampak to ne pomeni, da je čas nekaj navideznega. In kako si predstavljaš, da čas hrani podatke?
Imas avto?
Imam, pa ga ne obračam navzdol.
Po mojem se zabavas, kakor veckrat. Saj te razumem, dolgcas pac.
Poskušam iz tebe izvleči kaj smiselnega, pa mi ne uspeva.
Kaj naj bi merili tukaj, razen matematicnega stetja ur?
Ur? Minut? Sekund? Srečko je priznal, da med dvema zaporednima urama vendarle preteče čas. Čas ni štetje časovnih enot.
Ne domisljam, tako je
Holcus lanatus je očitno neka rastlina. Kaj pa je tako?
Plevel, ce hoces. Ce ne, aktivator. Ce znas.
Kako si skrivnosten.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
4.2.2019 22:03
Z računalnikom. Včasih pa je bilo treba v knjižnico ali kiosk.
Kaj ce se racunalnik pokvari?
Ja, tudi za sankom, ampak takrat mine hitro.
Ja, cas je to, nekaj virtualnega, podatki preteklosti in minulega trenutka.
Iz katerega klobuka pa si potegnil to definicijo časa? Res je čas težko definirati, tudi misliti ga in si ga predstavljati, ampak to ne pomeni, da je čas nekaj navideznega. In kako si predstavljaš, da čas hrani podatke?
Lepo, materialnost se premika v nematerialnosti. HD je neomejen.
Cas merimo s Cezijem, matematicno.
Imas avto?
Imam, pa ga ne obračam navzdol.
Boljse ce bi ga. Tako pamet zacne leteti.
Po mojem se zabavas, kakor veckrat. Saj te razumem, dolgcas pac.
Poskušam iz tebe izvleči kaj smiselnega, pa mi ne uspeva.
Mislim kakor rastlina, zato ti ne uspeva :D
Kaj naj bi merili tukaj, razen matematicnega stetja ur?
Ur? Minut? Sekund? Srečko je priznal, da med dvema zaporednima urama vendarle preteče čas. Čas ni štetje časovnih enot.
Se si tam? Cas je database, porazdeli ga kakor hoces.
Holcus lanatus je očitno neka rastlina. Kaj pa je tako?
...Kako si skrivnosten.
Aktivator naj bi ti pomenil ze veliko, ce bi znal.
Vsakdo od nas se iz trenutka v trenutek polni dmt-ja, femtogrami. Ce se ga ne porabi pametno, se strdi :lol: , je pa v 'nasprotju' z Vodikom.
Holcus je avtohtona rastlina, ki vsebuje strupe, alkaloide in vec kemijskih snovi. Delno vazno. Govorim o bitju.
Zakaj je dmt prisoten v nasem organizmu?

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
4.2.2019 23:05
Kaj ce se racunalnik pokvari?
V tem primeru pač dostop do podatkobne baze v njem ni možen.
Ja, tudi za sankom, ampak takrat mine hitro.
Ja, čas je relativen, zaznavanje časa še bolj.
In kako si predstavljaš, da čas hrani podatke?
Lepo, materialnost se premika v nematerialnosti.
:?:
HD je neomejen.
Kateri HD je neomejen?
Cas merimo s Cezijem, matematicno.
Ne vem, kaj ti tu pomeni matemnatično. Čas merimo s periodičnimi gibanji, torej povsem fizikalno. Sevanje cezijevega atoma je pač bistveno natančneje kot recimo vrtenje Zemlje okoli svoje osi. Edino, kar je pri tem matematičnega, je štetje (period oziroma nihajev). Ampak brez fizikalnega pojava ti nobena matematika ne bo nič koristila.
Imas avto?
Imam, pa ga ne obračam navzdol.
Boljse ce bi ga. Tako pamet zacne leteti.
Tvoja pamet v vožnji navzdol leti?
Mislim kakor rastlina, zato ti ne uspeva :D
To bo najbrž zelo točna razlaga. Hvala. Z rastlino se res ne morem pogovarjati.
Čas ni štetje časovnih enot.
Se si tam? Cas je database, porazdeli ga kakor hoces.
To ti trdiš. Povej vendar, kako in katere podatke hrani čas.
Holcus je avtohtona rastlina, ki vsebuje strupe, alkaloide in vec kemijskih snovi.
To sem razumel. To velja tudi za konopljo, poejotl, mak, ...
Delno vazno.
:?:
Govorim o bitju.
Kaj govoriš o bitju?
Zakaj je dmt prisoten v nasem organizmu?
Ne vem. Zakaj pa je voda v našem organizmu?

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
5.2.2019 20:22
Ja, čas je relativen, zaznavanje časa še bolj.
Ne, samo zaznavanje casa je relativno. Svet se ne vrti okoli tebe; ti se vrtis s svetom, kakor vsi ostali.
In kako si predstavljaš, da čas hrani podatke? ....Kateri HD je neomejen?
Nematerialni HD je edini neomejen. Kako naj bi hranil podatke? Sem ti ze odgovoril, materialnost naj bi se premikala v nematerialnosti:
- materialnost ni neomejena
- premik materialnosti bi za seboj pustil 'spekter', ki naj bi ga tudi npr. Fermi raziskoval
Cas merimo s Cezijem, matematicno.
Ne vem, kaj ti tu pomeni matemnatično. Čas merimo s periodičnimi gibanji, torej povsem fizikalno. Sevanje cezijevega atoma je pač bistveno natančneje kot recimo vrtenje Zemlje okoli svoje osi. Edino, kar je pri tem matematičnega, je štetje (period oziroma nihajev). Ampak brez fizikalnega pojava ti nobena matematika ne bo nič koristila.
Si porazdelil enoto na manjse, nisi povedal kaj konkretnega.
Matematika je virtualna, njena aplikacija je mogoca tudi v nematerialnosti.
Tvoja pamet v vožnji navzdol leti?
Si zopet zgresil obracati. Ce z avtom obrnjenim navzdol letis s pametjo, med voznjo, z avtom obrnjenim kakor je treba, ne letim s pametjo. Se fokusiram na voznjo.
To bo najbrž zelo točna razlaga. Hvala. Z rastlino se res ne morem pogovarjati.
To si sam izjavil.
To ti trdiš. Povej vendar, kako in katere podatke hrani čas.
Geometricne nematerialne oblike, ki replicirajo materialne.
Holcus je avtohtona rastlina, ki vsebuje strupe, alkaloide in vec kemijskih snovi.
To sem razumel. To velja tudi za konopljo, poejotl, mak, ...
Zakaj nastevas rastline, ki vsebujejo droge?

Kaj govoriš o bitju?
Rastline zalivamo in jim dajemo 'hrano' ali jim zamenjamo akumulatorje?

Ne vem. Zakaj pa je voda v našem organizmu?
Zaradi hidratacije in delno za shranjevanje zivljenjske 'energije'.
Ne verjamem, da je dmt prisoten za dmtacijo. Prisoten naj bi bil zato, da nas sciti pred zunanjimi vplivi dolocenih snovi in nesnovi. Doloceno vlogo ima pac, kakor vsaka snov prisotna v organizmu.
Primer vpliva nesnovi: se udarimo, trpimo in organizem nas rahlo omami (v tem primeru bo torej dmt (polimorfizem, metamorfizem) dobil vlogo, da olajsa bolecine). se udarimo mocneje in grozno trpimo in organizem nas omami se vec, tudi do nezavesti. Tako ne trpimo. Umiramo in to povzroca ogromne psihofizicne bolecine - v tem primeru celotni organizem izloci in priklice (shranjenega se ne ve kako) ogromno kolicino dmtja, tako da odletimo.
Trpimo psihicno, in dmt nas 'miselno preseli' v neko idealno dimenzijo, kjer nam je boljse. npr.: zgodi se nekaj nevsecnega in mi se psihicno zatecemo v svet domisljije. Ponavadi je to razvidno v spremembi (dilataciji ali skrcevanju) premera zenic. Ce se tak pojav zgodi tudi kadar ne trpimo, pomeni, da nismo zmozni drzati pod kontrolo naso psiho ali da smo se v zgubili v njej.
Smo izpostavljeni EMS, in nase telo nas sciti pred radiacijami in eventuelno jonizacijo s tem, da (poleg ostalih pojavov, ki ne bom nasteval) izloca dmt. Vidimo nekaj nepoznanega? in nase telo izloca dmt in tako naprej; datoteka ni kar tako omejena kakor si lahko mislis.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
5.2.2019 22:38
Ne, samo zaznavanje casa je relativno.
Tudi čas je. Dokazano.
Svet se ne vrti okoli tebe; ti se vrtis s svetom, kakor vsi ostali.
Kakor se jaz vrtim okoli sveta, se svet vrti okoli mene. Ne le čas, tudi gibanje je relativno.
Nematerialni HD je edini neomejen.
Kaj je HD?
Kako naj bi hranil podatke? Sem ti ze odgovoril, materialnost naj bi se premikala v nematerialnosti:
- materialnost ni neomejena
- premik materialnosti bi za seboj pustil 'spekter', ki naj bi ga tudi npr. Fermi raziskoval
Odgovor ni razumljiv. Če hočeš, se potrudi biti razumljiv, če nočeš, ni treba.
Si porazdelil enoto na manjse, nisi povedal kaj konkretnega.
S tem sem hotek ponazoriti, da čas ni diskretna količina.
Matematika je virtualna
Ne vem, kaj ti pomeni virtualnost (navideznost), Matematika je predvsem abstraktna.
njena aplikacija je mogoca tudi v nematerialnosti.
Pojasni.
Povej vendar, kako in katere podatke hrani čas.
Geometricne nematerialne oblike, ki replicirajo materialne.
In kje v času se to hrani? Tudi nisi odgovoril na vprašanje, kako.
Zakaj nastevas rastline, ki vsebujejo droge?
Tvoj holcus vendar spada zraven, kot si sam namignil.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
7.2.2019 15:07
Ne le čas, tudi gibanje je relativno.
Gibanje sploh ni relativno*.
Kaj je HD?
Za tale odgovor te bom lahko obrnil na link ce zelis. Ce ne bomo vedno tam; obstaja se zelja o kateri sva govorila pred meseci? (+* link vsebuje tudi vse mozne podatke, da si ustvaris idejo o gibanju, na katerega bi vplivali faktorji, ki so povezani z raznoraznimi hipotezami, mojimi in tvojimi.)
Odgovor ni razumljiv. Če hočeš, se potrudi biti razumljiv, če nočeš, ni treba.
Bom obrnil se vedno na link, ker podati tako veliko mnozico podatkov bi bilo nemogoce, tudi ce bi se zacela pogovarjati v zivo do konca zivljenja.
Matematika je virtualna, njena aplikacija je mogoca tudi v nematerialnosti.
Ne vem, kaj ti pomeni virtualnost (navideznost), Matematika je predvsem abstraktna. ....pojasni(aplikacija matematike v nematerialnosti
Hoces tale link ali ne?, nisem razumel :wink:
Kako naj bi sploh nasteval, ce samo upostevati stevilo moznih funkcij je neskoncno?
Zakaj nastevas rastline, ki vsebujejo droge?
Tvoj holcus vendar spada zraven, kot si sam namignil.
Sploh nisem namignil kar si ti hotel razumeti; omenil sem, da je aktivator.
Moj Holcus? Seveda mojega imam, ker ga gojim. Nekateri prijatelji ga imenujejo zdravilo. Sem preprican da tudi teta Pehta se s tem strinja. Tale rastlina je se neodkrita iz takih vidikov; kemijske analize prisotne po spletu so nepopolne in podatki glede zdravilne in morebitne rekreativne uporabe ne obstajajo. Uzivanje strogo in alkimisticno predelanih izvleckov ne povzroca nikakrsnega ucinka, ne siri ali krci zenic. Ucinke kakor maksimalno zavedanje samega sebe, prebud 'starodavnih' clovekovih nagonov, ciscenje kosti in organizma ter se ne znam koliko bi jih lahko nastel ni mogoce opisati. S tole rastlino se bavim ze vec kakor dvajset let, od tega kakih deset intenzivno in aktivno; izvlecke uporabljam tudi v publiki, ker se ne gre za nekaj nezakonitega, nedovoljenega in kakor sem povedal, ucinke lahko primerjas z ucinki, ki jih povzroci vsaka obicajna hrana ali pijaca. Za rastlino stavim roko na ogenj; za cloveka ze ne. Ker rastlina vsebuje, kakor ze omenjeno, alkaloide in strupove, ne vabim k uzivanju rastline ali njenih delov ali izvleckov, brez ene vsaj osnovne priprave - ja, pozabljam: podatkov ni, ampak so. Ugani kje jih dobis? (ne v omenjenem linku, ki sem odlocil podati, ze ker si tako elegantno napisal ime kaktusa, ki je boljse ne spraviti v organizem, ker je nevaren).

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
7.2.2019 22:09
Gibanje sploh ni relativno*.
Pa še kako je. Gibanje telesa se vedno dogaja relativno glede na neko drugo telo. Engels je sicer rekel, da je gibanje absolutno, s čimer je mislil, da se vse giblje, da mirovanja v resnici ni. Ampak se je pač motil.
Za tale odgovor te bom lahko obrnil na link ce zelis.
Ja, prosim. Ne vem, zakaj ga nisi kar navedel. Sem poskusil poiskati po Kvarkadabri, pa je "HD" prekratek iskalni niz.
Moj Holcus?
No, moram te pohvaliti. Potrudil si se in napisal kar obširen odstavek. Vsako zdravilo je strup v majhnih količinah. Zanimivo bi bilo še slišati kaj o maksimalnem zavedanju samega sebe, o nagonih, ki jih očitno ne poznamo, o čiščenju. Ko omenjaš priprave, si ne morem kaj, da ne bi pomislil na religije. Te so polne priprav (beri: indoktrinacij).

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
8.2.2019 9:59
No
no
, moram
vsi moramo

te
tte
pohvaliti.
Upam, da bos pohvalil vse tiste, ki se trudijo.
Potrudil si se
Utrudil.
in napisal kar obširen odstavek.
Ta bo nekam daljsi.
Vsako zdravilo je strup
tako je.
v majhnih količinah.
v manjsih kolicinah je strup zdravilo.
Zanimivo
to bos rekel potem, ko bos razumel.
bi bilo še slišati
sem uposteval tudi to, bos slisal.
kaj o maksimalnem zavedanju samega sebe,
saj to aktivira Holcus, ki ni tukaj pa niti tam.
o nagonih,
vse se bo prebudilo
ki jih očitno ne poznamo,
za katere smo ocitno pozabili
o čiščenju.
pravilno, cistoca, niso potrebna cepiva, ker potem se navadimo ziveti v nesnagi.
Ko omenjaš priprave, si ne morem kaj, da ne bi pomislil na religije. Te so polne priprav (beri: indoktrinacij).
Prej datoteke, potem pa se religija, da bos vedel kaj je.

Linki obrnejo na stranice v italijanscini, vabim, da si preberes vse, od a do z, ker je bistveno. Prevodi vsebujejo izvor virov, ki so v vecji meri v anglescini. Zato bos lahko bral dvojezicno, ce hoces. Dodal bom, da so datoteke v anglescini nepopolne, nepredelane in fantaziozne. Tiste v italijanscini so predelane, da bo vsakdo lahko razumel kaj ljudje vidijo, ko imajo npr. privide, sanje, halucinacije itd...
Zato bo potrebno, da bom razlozil korak za korakom. Seveda vabim te, da preberes vse, pogledas vse, pogledas in preberes se enkrat in dobro premislis. Ko bos razumel, ali bo razumel kdor zeli razumeti, bos razumel, da imam trenutno skoraj popolni dostop do HD: lastnega seveda. Vsakdo od nas ima lastni HD in vse HDje skupaj, vkljucno 'dezinkarniranih' imenujemo Bog. Jaz sem namignil se vecjemu HDju, ki vkljucuje vse kar se lahko definira bitje, torej atome, zivali, rastline ipd., locene na materialne in nematerialne.

Bos rekel, da sem se fino skril: ja :D :
Slovar, kjer bos dobil razlage glede uporabljenih pojmov, ki so bili komaj ustvarjeni. Ljudje pac vidijo nekaj nepoznanega in organizem odgovori tako, da se pojavi npr. strah (preberi vse v linkih in je omenjeno kaj naj bi bil strah, pa ostale oblike custev ipd.). zaradi tega se izloci dmt; razvidno je po zenicah. Ceprav tudi jeza povzroca izlocanje omenjene snovi (kaj je jeza? : imas vse odgovore).

Slovar:
https://psiconauti.net/forum/viewtopic. ... =40#p47391

Legenda/indeks:
https://psiconauti.net/forum/viewtopic. ... =40#p47779

Celotni tekst, ki vodi tudi v stranske datoteke je stran 1 navedenih linkov.


Da bom cimbolj natancen, bom sedaj odgovoril na argument religija, ampak bom obrnil kontra, da bos razumel se vedno kaj je religija, ampak kadar je jezna. V naslednjih tubih bos lahko opazil znake, simbole, poslusal frekvence in melodije, ki so Cerkvenega znacaja, ampak tega ne bi smel reci, ker spadam med verne, kakor tudi ne in v ostale mozne variante clovekovega obnasanja in dozivljanja realnosti. Tudi tukaj vabim, da si ogledas celotne posnetke in opazis npr:
-krize obrnjene navzdol, ki so se vedno kriz. V tem primeru pomenijo sablja, ampak upostevanje simbola zahteva vsaj dva nivoja interpretacije. Ce prvi je slab, drugi ne. Navadni kriz se npr. uporabi kadar se zakoplje mrtvo osebo, zato navzdol obrnjeni kriz pomeni vstajenje. To sem razumel od doktrine in tako je, ker tudi zupnik med Sveto Maso pridiga vstajenje vsem prisotnim. Zadosti je poslusati, razumeti, ker to je dano vsem, najprej komur ni imel, potem komur je imel.
-osebe, ki imajo zobe kakor tiste od zivali, npr. morskega psa (ko bi se zgodilo kaj hudega, vojna, vsi dobro vedo, da prisotnost npr. noza bi pritegnila pozornost nekoga, ki se ne zna ce je religiozen ali ne, ampak spada v 'zahodno alkimijo' in bi zaznal nevarnost. Pustim domnevati na kaj se nanasam, ampak ce potrebno, lahko vse razlozim v piko. V resnici sta obe alkimiji, vzhodna in zahodna, skupaj. Tako se bo razumelo kdo naj se boji, oz. samo tisti, ki hocejo spopade, ubijati, krasti nedolznim itd itd. ), ker zobe lahko imamo, kajne?

Da bo za vse okuse, sem prelistal splet in na tubu nasel kar je potrebno, da se cimboljse razume kaj je 'vojna dveh svetov', ker zelo redki znajo, ampak redki so tisti, ki sejejo, ki drzijo vse pod kontrolo in upajo, da bo jutri sijalo Sonce.

Upostevaj, da seveda kdor seje, ne bo priznal, ker je kriz navzdol simbol Satane, ki pa spada se vedno v religiozno doktrino. Bog dobre volje je Bog, Bog slabe volje je Hudic in hudic je clovek. Upam, da je vse jasno. Sem omenil frekvence, simbole: prvi posnetek jih vsebuje kolikor hoces, vkljucno z namigi na mutacije. Seveda se gre za uporabo lutk, ki so potrebne zato, da se privabi pozor tistih, ki so nedotakljivi ali skoraj.

Vljudno vabim na ogled; nepopolni ogled ne bo prinesel odgovorov. Ce se to pogleda samo enkrat in se tisto na hitro, ne bo odgovorov. Ogled mora biti tak da se razume vse.

https://www.youtube.com/watch?v=GKkiCFOE-Ic
vidis znake? vidis simbole? poslusas besede? vidis mrtve? vidis zobe? si prebral naslov? si opazil oblacila? Hoces se kaj?

pa da vidis vojake:
https://www.youtube.com/watch?v=lqcKDw2 ... 3&t=33&t=0
vidis znake? vidis simbole? vidis zenice? vidis zares zenice v vseh? vidis mrtve ki zivijo? vidis vojake? si prebral naslove? si slisal melodije?

melodije ja, ze ker moderni rockerji in 'techniki' sploh niso zmozni doseci tista nihanja, ki jih hrani arhiv*; seveda vkljucujem vse mozne variante 'melodij', da bomo na jasnem. Z ekstremom dokazujem. Vsi tile so podali duso hudicu, kakor bi rekli nekateri, torej Bogu.

kaj si mislil, da bos videl lepo opremljene vojacke, ki so podpisali zato, da bodo imeli orozje? si presenecen? morda ne, ker vsi vemo, da vojaki trajajo nekaj sekund, predno pridejo zmleti ali pocijo, v primeru konflikta. To Vsi dobro vemo.
...ze ker v morebitnem primeru se to lahko pojavi povsod, ce razumes prve odgovore v postu. tako, ravno, da bo na jasnem, opazuj koliko jih je v tvoji okolici, ker tukaj jih he polno.
Osebno me je strah, ampak sem taka oseba, ki uziva tudi v strahu, ampak ne v grozi.
Tako je bilo odloceno: vojna brez mrtvih, ker zgornje informacije storijo razumeti, da jutri bo luc ali tema.
Osebno me je strah, ampak sem taka oseba, ki uziva tudi v temi, ali v ognjeni luci, ampak ne v grozi.
Zato bom dodal: vojna brez orozja, skupno z dusami mrtvih, ker ce ne bomo imeli opravka s kemijo in hibridi.

Predstavil sem ta grdo stran; v dobrem primeru se vse popravi, ker obrnjeno bi lahko pomenilo npr.: hardcore - vprasaj zenske, morda bos dobil odgovor :lol:

*arhiv:
http://asv.vatican.va/content/archivios ... no/it.html
85 kilometrtov polic in to predstavlja le drobtinico.

Vidis, clovek je tako zanikal mozgane (kazem prst predvsem na psihiatre seveda), da lahko zagarantiram, da naslednje generacije se bodo rodile brez mozganov. Ali kakor pravijo mladi 'pozdravljena mama' .

Ne bom pozabil zdravila, ze ker je boljse, ce ne pokazem kaj smo naredili MI, tisti, ki ne spadajo ne levo ne desno, ker je boljse; tudi hibridi in 'Satan' se bojijo tega.
Nase orozje sta papir in svincnik; knjiga v roke in vsi se uciti doktrino, ker je boljse :D
In seveda, sem ponosen na vse tiste, ki zanikajo tole neumno normalnost, ki ubija po tiho vsak dan. Zivimo v trplenju; zato je npr. kristus na krizu.


Na stranici 'psiconauti.net' vstavi v iskalnik besedo Holcus in dobis argument (omenjen je v vec postih, isci argument, subject)

V upanju, da bom jutri in se naprej lahko prisoten v tej lepi in sinhronizirani Kvarkadabri,

S spostovanjem.

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Popper je demoliral Higgsa

Odgovor Napisal/-a Srečko »

čas ima samo obstoj kot matematično zaporedje dogodkov, ki se vrstijo v SEDAJU.
Eni to vemo, drugi pa še ne vedo.
Na koncu bomo vedeli vsi,
ker druge izbire ni.
Kmalu bo objavljena moja knjiga na temo v Italiji.
Priponke
fisica dell'attimo presente (3).jpg

Odgovori