Sinhrotron, ki lahko ozdravi huda rakasta obolenja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Sinhrotron, ki lahko ozdravi huda rakasta obolenja

Odgovor Napisal/-a osf »

Ze ker smo v poljudno znanstvenem forumu:

(prijatelj ga je probal, deluje za npr. raka na prostati; oz on je sel ko je bil sinhrotron se sperimentalen, ze ker je imel metastazo in se je ponudil za eksperiment. Tako bom rekel: v spomin dobremu prijatelju, ki mi je dokazal, da znanstvo lahko naredi nekaj vec kakor magicne in nepotrebne naprave kakor je npr. Cern, ki ponavljam, sesa ekonomske vire, kakor biric)

https://www.fondazionecnao.it/it/

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sinhrotron, ki lahko ozdravi huda rakasta obolenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, ubogi na duhu trol, sinhrotron ravno spada med pospeševalnike, ki jih vehementno označuješ kot "magicne in nepotrebne naprave". In ne boš verjel, tudi v CERN-u imajo sinhrotron, ki ga sicer čislaš. In naj ti še zaupam, da če CERN in druge ustanove ne bi razvijale pospeševalnikov v raziskovalne namene, tudi konkretnih aplikacij (kot je raba sinhrotronskega sevanja za zdravljenje tumorjev) ne bi bilo.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Sinhrotron, ki lahko ozdravi huda rakasta obolenja

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
27.2.2019 14:26
Veš kaj, ubogi na duhu trol, sinhrotron ravno spada med pospeševalnike, ki jih vehementno označuješ kot "magicne in nepotrebne naprave". In ne boš verjel, tudi v CERN-u imajo sinhrotron, ki ga sicer čislaš. In naj ti še zaupam, da če CERN in druge ustanove ne bi razvijale pospeševalnikov v raziskovalne namene, tudi konkretnih aplikacij (kot je raba sinhrotronskega sevanja za zdravljenje tumorjev) ne bi bilo.
Saj, tudi v tem forumu so potrebni in nepotrebni uporabniki, tako obstajajo potrebne in nepotrebne znanstvene naprave.
Ugani, da spadas med nepotrebne uporabnike. Kakor sem napisal, ce je oseba v smrtni nevarnosti, morda je boljse, ce si upa v sinhrotron, ce ne, pa, po mojem, boljse da ne.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sinhrotron, ki lahko ozdravi huda rakasta obolenja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Sem že davno uganil, da si polpismen in pomanjkljivo izobražen forumski trol, kar dodatno potrjuje tvoje zadnje oglašanje više.

Odgovori