Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanju?!?

O podnebnih spremembah, vremenu, vplivu človeka na naravo ...
Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Shrink
Opažam,da si totalni bolnik s hudim D... sindromom Tvoj nick to dokazuje.Daj poglej si raziskave MAG-LAB- a iz Kalifornije,ki ekspirementalno dokazujejo moje trditve....Nihče jih ni znal povezati,ali pa jih ni zmogel.Pa Curriea in Faradaya malo preberi!!Te jezi,ker tvoje kvazi znanje in neresnično poznavanje zadev več ne gre skozi?? Današnji ''miselni kratkohlačniki'' tvojega kova- sodijo v srednjeveško dobo inkvizicije!! Ali pa za preetstojnike kakšne ustanove,ki goji razvoj osebnostnih nezrelih egocentričnih 'vrlin'',ki jih izkazuješ ti.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Shrink
Opažam,da si totalni bolnik s hudim D... sindromom Tvoj nick to dokazuje.
Tipično ŠARLATANSKO argumentiranje: ad hominem. Sem ti pa že svetoval, da se raje zamisliš nad svojim mentalnim zdravjem. :lol:
Daj poglej si raziskave MAG-LAB- a iz Kalifornije,ki ekspirementalno dokazujejo moje trditve....Nihče jih ni znal povezati,ali pa jih ni zmogel.
"Ekspirementalno"(sic!), CENZURA? Daj, oglasi se jim, da jih razsvetliš. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa Curriea in Faradaya malo preberi!!Te jezi,ker tvoje kvazi znanje in neresnično poznavanje zadev več ne gre skozi??
Dej nehi, no, CENZURA, ti še Pierreov priimek ne znaš zapisati, kaj šele, da bi poznal osnove fizike. :P
Današnji ''miselni kratkohlačniki'' tvojega kova- sodijo v srednjeveško dobo inkvizicije!! Ali pa za preetstojnike kakšne ustanove,ki goji razvoj osebnostnih nezrelih egocentričnih 'vrlin'',ki jih izkazuješ ti.
Šarlatansko nakladanje ad nauseam - že videno pri šarlatanih kova Animos, amrit itd. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Shrenk
Curie se mi je r zapisal,ker sem mislil ali naj napišem njegovo ime-priznam!! Ni problema!! Ti nisi niti od obeh omenjenih nič prebral.To si upam odgovorno trditi.Ker če bi ti karkoli od Faradaya in Curiea prebral, bi ugovarjal na osnovi poznavanja njunih odkritij.To pomeni,da enostavno neodgovorno zavajaš in blefiraš!!Za MAG-LAB pa še slišal nisi!!! Torej pišeš na osnovi svojega bolnega ega.Če te še ni nihče razkrinkal- sem te jaz tule in sedaj!! :twisted:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Shrenk
Curie se mi je r zapisal,ker sem mislil ali naj napišem njegovo ime-priznam!! Ni problema!! Ti nisi niti od obeh omenjenih nič prebral.
Ne nakladaj, CENZURA: o njiju dveh ve več kot ti vsak osnovnošolec. :lol:
To si upam odgovorno trditi.Ker če bi ti karkoli od Faradaya in Curiea prebral, bi ugovarjal na osnovi poznavanja njunih odkritij.
Klamfanje biotenzorjev se samo sebe komentira, zato ne potrebuje ugovorov. ŠARLATANOM se je treba zgolj še posmehovati. :lol:
To pomeni,da enostavno neodgovorno zavajaš in blefiraš!!
CENZURA, ki premore zgolj spakedranščino (npr. "Higginsov buzon"), si ne zasluži resne obravnave, saj se že na daleč vidi, da nima pojma. :lol:
Za MAG-LAB pa še slišal nisi!!!
Hah, bolj je pomembno vedeti, če so v Mag Labu slišali zate: zgolj retorično vprašanje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Torej pišeš na osnovi svojega bolnega ega.
Hah, bolan ego odraža CENZURA Krmar, ki si domišlja, da so eksperimentalno potrdili njegova nakladanja in da tega še nihče ni opazil. :lol:
Če te še ni nihče razkrinkal- sem te jaz tule in sedaj!! :twisted:
Hah, CENZURA Krmar se je na tem forumu razkrinkal že s prvim postom:
Krmar napisal/-a:Zakaj ne objavljate vseh prispevkov?
Je NESPOSOBEN CENZURA, ki mu spočetka še postov ni uspelo objaviti, v svoji paranoji pa je za to obtoževal moderatorje. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Shrink
Sem ti že opisal sistem pudelj-hijena!! :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Shrink
Sem ti že opisal sistem pudelj-hijena!! :D
Saj sem ti že omenil, da si zaslužiš zgolj šibo, k'ne, CENZURA?

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink
Se bojim,da nisi kaj v žlahti s kakšnim diktatorjem.Ah nemogoče,e poti si bolj pudelj,ki laja,ker ne zmore povedsat,da ga je samo strah.Ko pride noč pa spremeni naravo v h--! saj sam veš v kaj!!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink
Se bojim,da nisi kaj v žlahti s kakšnim diktatorjem.Ah nemogoče,e poti si bolj pudelj,ki laja,ker ne zmore povedsat,da ga je samo strah.Ko pride noč pa spremeni naravo v h--! saj sam veš v kaj!!
Hah, CENZURA, pravkar se je pri tebi pokazala veljavnost Godwinovega zakona. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

To pomeni,da je bila moja bojazen upravičena.Ti si zamenjal zgolj izrazoslovje in ohranil Godwinovo predvidevanje poteka debate. :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

To pomeni,da je bila moja bojazen upravičena.Ti si zamenjal zgolj izrazoslovje in ohranil Godwinovo predvidevanje poteka debate. :D
Dej nehi, no, CENZURA, nisem jaz tisti, ki omenja "diktatorje" in podobno. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink komedijant foruma
Daj mi povej kako se ciklično dolgoročno spreminja zemeljska klima? In zakaj? Ti,ki si vseved in glavni 'klovn sodnik tule' boš pa ja to vedel!? :shock:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink komedijant foruma
Daj mi povej kako se ciklično dolgoročno spreminja zemeljska klima? In zakaj?
Vprašaj svoje šarlatanske kompanjone: en je celo prepričan, da je bilo 21. oktobra konec sveta - ampak to je jasno le njemu. :lol:
Ti,ki si vseved in glavni 'klovn sodnik tule' boš pa ja to vedel!? :shock:
Ah, ne: tisti, ki se smejemo, smo zgolj priča komedijam šarlatanov (saj ti iz tega ni težko razbrati, kdo je komedijant, k'ne CENZURA?) - tretjič. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Krmar »

shrink

Spet ne znaš odgovoriti? Ali misliš,da ni cikličnih sprememb zemeljske klime? Nič nakladanja,odgovori kako ti zadevo razumeš,ali kakšne so razlagr uradne znanost? Ni se ti potrebno sprenevedat!

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a Roman »

Krmar, takšno izzivanje je otročje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Mišo Alkalaj v Polnočnem klubu o globalnem (ne)segrevanj

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:shrink

Spet ne znaš odgovoriti? Ali misliš,da ni cikličnih sprememb zemeljske klime? Nič nakladanja,odgovori kako ti zadevo razumeš,ali kakšne so razlagr uradne znanost? Ni se ti potrebno sprenevedat!
Saj sem ti že povedal, CENZURA, da se je tebi in tvojim kompanjonom vredno le posmehovati (drugič). :lol:

Zaklenjeno