HAARP in Chemtrails

O podnebnih spremembah, vremenu, vplivu človeka na naravo ...
Odgovori
lyriel
Prispevkov: 2
Pridružen: 15.3.2011 18:22

HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a lyriel »

Lep pozdrav dame in gospodje.
Zanima me vase mnenje o teh dveh temah; HAARP in Chemtrailsi. Zasledila sem ze temo o sledeh za avioni, v kateri je pilot jasno povedal, da je sled, ki jo letalo pusti odvisna od vecih dejavnikov. Vse bolj in bolj me fascinira, da je to postalo teorija zarote. Kar sem prebrala o raziskavah projekta HAARP je bilo to samo za raziskovanje ionosfere. Vendar sem pa zasledila veliko (nevednezev), ki povezujejo projekt HAARP in npr.potres v Ribnici. Ali pa zled v Postojni. Kar se mi zdi izredno absurdno.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a Roman »

Saj je.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a shrink »

Naravoslovno razgledani lahko le delijo tvoje mnenje: znanost lepo pojasnjuje sledi letal (običajne kondenzacijske sledi, katerih obliko in obstojnost narekujejo atmosferski pogoji), HAARP pa toliko vpliva na vreme (ali tektoniko) kot desetina povprečne strele, katere sevalna moč je za en razred višja od instalacije na Alaski.

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a stream »

shrink napisal/-a:Naravoslovno razgledani lahko le delijo tvoje mnenje: znanost lepo pojasnjuje sledi letal (običajne kondenzacijske sledi, katerih obliko in obstojnost narekujejo atmosferski pogoji), HAARP pa toliko vpliva na vreme (ali tektoniko) kot desetina povprečne strele, katere sevalna moč je za en razred višja od instalacije na Alaski.
:?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a shrink »

stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:Naravoslovno razgledani lahko le delijo tvoje mnenje: znanost lepo pojasnjuje sledi letal (običajne kondenzacijske sledi, katerih obliko in obstojnost narekujejo atmosferski pogoji), HAARP pa toliko vpliva na vreme (ali tektoniko) kot desetina povprečne strele, katere sevalna moč je za en razred višja od instalacije na Alaski.
:?
Verjamem, da to ni v skladu s tvojo neizobraženostjo, trol. :lol:

Uporabniški avatar
stream
Prispevkov: 313
Pridružen: 21.3.2006 0:39
Kontakt:

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a stream »

shrink napisal/-a:
stream napisal/-a:
shrink napisal/-a:Naravoslovno razgledani lahko le delijo tvoje mnenje: znanost lepo pojasnjuje sledi letal (običajne kondenzacijske sledi, katerih obliko in obstojnost narekujejo atmosferski pogoji), HAARP pa toliko vpliva na vreme (ali tektoniko) kot desetina povprečne strele, katere sevalna moč je za en razred višja od instalacije na Alaski.
:?
Verjamem, da to ni v skladu s tvojo neizobraženostjo, trol. :lol:
Prav imaš, le kako naj ti namreč verjamem tole zgoraj.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a vojko »

stream je napisal:
Shrink: Verjamem, da to ni v skladu s tvojo neizobraženostjo, trol. :lol:
Prav imaš, le kako naj ti namreč verjamem tole zgoraj :shock: :lol: .

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: HAARP in Chemtrails

Odgovor Napisal/-a shrink »

Seveda ne, trol, ti raje "verjameš" teorijam zarote. :lol:

Odgovori