ASEA

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
tonymk
Prispevkov: 27
Pridružen: 1.7.2013 11:12

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a tonymk »


Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a shrink »

Aha, ko na 0:02:35 začne pop Kirill nakladati o svetih spisih, je slehernemu jasno, kako kredibilen je ta dokumentarec.

Sicer pa je že iz tega jasno, kam pes taco moli:

"The film also presents experiences water, including the emotions of humans interacting with the water (using kirlian photography)."

:lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
"The film also presents experiences water, including the emotions of humans interacting with the water (using kirlian photography)."

:lol:
Shrink, ali je Kirlianova fotografija zanesljva?
Odgovori, prosim, v nekaj jasnih in sistemskih stavkih.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:"The film also presents experiences water, including the emotions of humans interacting with the water (using kirlian photography)."

:lol:
Shrink, ali je Kirlianova fotografija zanesljva?
Odgovori, prosim, v nekaj jasnih in sistemskih stavkih.
Ah, škoda besed - na kratko:

Kirlianova kamera slika auro tako kot bajalica zaznava vodo.

tonymk
Prispevkov: 27
Pridružen: 1.7.2013 11:12

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a tonymk »

shrink najboljši, ljubim te :)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
"The film also presents experiences water, including the emotions of humans interacting with the water (using kirlian photography)."

:lol:
Shrink, ali je Kirlianova fotografija zanesljva?
Odgovori, prosim, v nekaj jasnih in sistemskih stavkih.
100% zanesljiva. Kot čudeži v Fatimi in Međugorju... :lol: :lol: :lol:
Propozicija izpolnjena: v dveh "jasnih in sistemskih stavkih"...:lol:

tonymk
Prispevkov: 27
Pridružen: 1.7.2013 11:12

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a tonymk »

Kirlianova kamera slika auro tako kot bajalica zaznava vodo.
By the way, bajalica zazna vodo, lahko pokažem in dokažem kadarkoli hočeš. :lol: :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a vojko »

tonymk napisal/-a:
Kirlianova kamera slika auro tako kot bajalica zaznava vodo.
By the way, bajalica zazna vodo, lahko pokažem in dokažem kadarkoli hočeš. :lol: :lol:
By the way, jaz pa lahko z močjo misli skrivim tvoje vilice, "kadarkoli hočeš"...čakaj, čakaj, pogoj pa je popolna tema...Uschi Geller je zame pravi amater... :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a shrink »

tonymk napisal/-a:shrink najboljši, ljubim te
Svojo ljubezen raje namenjaj komu drugemu; recimo častilcem "požegnane vode". :lol:
tonymk napisal/-a:
Kirlianova kamera slika auro tako kot bajalica zaznava vodo.
By the way, bajalica zazna vodo, lahko pokažem in dokažem kadarkoli hočeš.
Predlagam, da se prijaviš k Jamesu Randiju: ob uspehu ti milijon zelencev ne uide. :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a Roman »

tonymk napisal/-a:By the way, bajalica zazna vodo, lahko pokažem in dokažem kadarkoli hočeš. :lol: :lol:
Seveda računaš na to, da si ne bo nihče vzel časa, da bi te potegnil za jezik.

tonymk
Prispevkov: 27
Pridružen: 1.7.2013 11:12

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a tonymk »

Aha, ko na 0:02:35 začne pop Kirill nakladati o svetih spisih, je slehernemu jasno, kako kredibilen je ta dokumentarec.
Ja tole je kredibilno, v dokumentarcu dolgem 1 uro in 50 minut si ti pop 2 minutah in 35 sekundah ugotovil, da dokumentarec ni kredibilen, da so pač promotorji vode, šušmarji itd. S tem si postavil na laž izjave profesorjev iz oxforda, cambridga in tudi izjave in trditve nobelovega nagrajenca za, glej čudo, kemijo, ki pojasnjujejo in razlagajo v tem dokumentarcu. :lol: :lol: :lol:

tonymk
Prispevkov: 27
Pridružen: 1.7.2013 11:12

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a tonymk »

By the way, bajalica zazna vodo, lahko pokažem in dokažem kadarkoli hočeš.
Seveda računaš na to, da si ne bo nihče vzel časa, da bi te potegnil za jezik.

Kadarkoli, to je zelo preprosto dokazat, pa tudi sam lahko poskusiš, ne pokaže samo vode, ampak tudi podzemeljske električne vode, kanalizacijo itd.

Predlagam, da to sam poskusiš.

Lahko se pa pozanimaš pri kakšne komunalnem gradbenem podjetju, kako locirajo kanalizacijo, električne vode itd, če nimajo načrtov.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a Motore »

tonymk napisal/-a:Kadarkoli, to je zelo preprosto dokazat, pa tudi sam lahko poskusiš, ne pokaže samo vode, ampak tudi podzemeljske električne vode, kanalizacijo itd.
Meni ne pokaže nič od tega. Kaj sem delal narobe? Potrebuješ posebne bajalice? Moraš močno verjeti? Mi lahko prosim laično razložiš kako to deluje.
tonymk napisal/-a:Lahko se pa pozanimaš pri kakšne komunalnem gradbenem podjetju, kako locirajo kanalizacijo, električne vode itd, če nimajo načrtov.
Le tvoje osebno mnenje ali dejansko poznaš vsaj tri komunalna podjetja, ki to prakticirajo.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a vojko »

Motore napisal/-a:
tonymk napisal/-a:Kadarkoli, to je zelo preprosto dokazat, pa tudi sam lahko poskusiš, ne pokaže samo vode, ampak tudi podzemeljske električne vode, kanalizacijo itd.
Meni ne pokaže nič od tega. Kaj sem delal narobe? Potrebuješ posebne bajalice? Moraš močno verjeti? Mi lahko prosim laično razložiš kako to deluje.
tonymk napisal/-a:Lahko se pa pozanimaš pri kakšne komunalnem gradbenem podjetju, kako locirajo kanalizacijo, električne vode itd, če nimajo načrtov.
Le tvoje osebno mnenje ali dejansko poznaš vsaj tri komunalna podjetja, ki to prakticirajo.
Poznam jaz: Komunalno podjetje Mariborske, Ljubljanske in Koprske nadškofije... :lol: :lol:

tonymk
Prispevkov: 27
Pridružen: 1.7.2013 11:12

Re: ASEA

Odgovor Napisal/-a tonymk »

Meni ne pokaže nič od tega. Kaj sem delal narobe? Potrebuješ posebne bajalice? Moraš močno verjeti? Mi lahko prosim laično razložiš kako to deluje.
ne rabiš posebnih bajalic ali vere. Dovolj je, da imaš dve varilni žici in jih držiš v roki, seveda jih ne smeš držat, ampak morajo biti samo naslonjene na dlani. Če boš držal, ne bo šlo, morajo se prosto gibat, kako to izvesti, pa ti lahko pokažem. Za take kot si ti samo 100€, radovednost se plača.

Odgovori