maxwellova enačba in kristus

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:...pusti alleged, teksti so sestavljeni iz večje množice besed. Jezi se na shr, ki je označila pojem predalčkanje kakor besede, ki jih uporabljajo šarlatani.
Narobe, duhovni trol, za šarlatansko sem označil (a vidiš obrazilo "-l", trol? :lol: ) le klasično pojavnost, ki jo izkazuješ tudi sam - izredna ponovitev za tvojo polpismeno pamet: "če ne sprejemate odgovorov [op. ki so kardinalne neumnosti], ste neresni." :lol:

Sicer pa vidim, da imaš resne probleme z razlikovanjem spolov, picciotto; le pazi, da te kdo v "unisex" stilu ne zamenja za picciotto, t.j., da boš picciotta picciottu. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:Razloži šalo. Ne vem, čemu naj se smejim.
Vprašaj tvoje verne prijatelje, če spoštujejo tvoje obnašanje, bodo odgovorili brez laži.
Ampak "alleged" je tukaj nadvse pomembna beseda, saj postavlja pod vprašaj vse druge v sestavku.
Daj večji pomen tekstom, ena beseda ni vredna razlag. Še posebno ker nočeš razumet.

Prosim, da na Kvarkadabri ne uporabljaš svojega slenga. Zgubljava čas, ko te sprašujem po pojasnilih, in ko si prevajam tvoje besedilo v slovenščino.
Prosim, da se pomiriš. Nisi administrator. Vzeto je na znanje, da ne maraš arhaične kemije.
Če tvoj naris pomeni opis, te prosim, da uporabiš besedo opis. Bo šlo? Tudi ne vem, zakaj za mercury ne uporabljaš slovenskega izraza.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... ercury.jpg

Kaj bereš, naslov strani?

Povezava odpira NARIS = narís -a m (ȋ) 1. knjiž. risba, skica: na robu karte so bile opombe in naris naših položajev 2. geom. projekcija predmeta navadno na navpično ravnino: naris in tloris / mere so podane v narisu ♪
Pa kakšen jezik ti uporabljaš. Svahili? In ga potem z Googlovim prevajalnikom prevajaš v slovenščino?
V Afriki ravnokar pravijo : kakšen jezik govoriš. Slovenščino? In ga potem prevajaš v Afriška narečja?

To mnenje potrebuješ? Resno? Ne obstaja. Beseda alleged je bolj upravičena, kot si misliš.
Potem ne fantaziraj o času. Sem opazil, da tvoja mnenja so neresna.

Kaj misliš o kemijski industriji?
Industrija pač. Kot vse droge.
Če stric Google tega ne pozna, si si gotovo sam izmislil. Morda je to kaj podobnega kot žbonglji, ali pa morda sepuljke.
Špric google tega ne pozna, ker je pijan.

Zaprta debata.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
Roman napisal/-a:Razloži šalo. Ne vem, čemu naj se smejim.
Vprašaj tvoje verne prijatelje, če spoštujejo tvoje obnašanje, bodo odgovorili brez laži.
Sem upal, da bom dobil pojasnilo.
Ampak "alleged" je tukaj nadvse pomembna beseda, saj postavlja pod vprašaj vse druge v sestavku.
Daj večji pomen tekstom, ena beseda ni vredna razlag.
Lahko zapišem zelo veliko besed, ampak če že na začetku povem, da gre za laž, so vse te besede, pa naj jih je še tako veliko, pač laž.
Še posebno ker nočeš razumet.
Ali pa ti nočeš razložiti. Očitno se za skritimi pomeni in nejasnimi simboli zelo varnega počutiš. Pa vzvišenega tudi.
Prosim, da se pomiriš. Nisi administrator.
Če bi bil administrator, bi te posvaril, tako pa te kot navaden udeleženec prosim, da si razumljiv. Če ti je seveda do tega, da te razumem. Če te želje nimaš, pa to naravnost povej, da se ne bom utrujal.
Vzeto je na znanje, da ne maraš arhaične kemije.
Misliš alkimije? Tisto, česar ne maram, je laž.
Kaj bereš, naslov strani?
Slika nima nobenega naslova. Kaj bi moral brati?
Potem ne fantaziraj o času.
Kaj pa sem takega dejal o času, da se ti zdi fantaziranje?
Sem opazil, da tvoja mnenja so neresna.
Tega pa mi ravno ti ne moreš očitati.
Industrija pač. Kot vse droge.
Hm, droge so v kemijski industriji v manjšini. Razen če pod drogami misliš goriva, barve, gradbeni material, zaščitni materiali, plastika, ...
Zaprta debata.
Si administrator? :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a osf »

Zaprta debata.
roman napisal/-a:Si administrator? :lol:
si me kupil,,
sem pa administrator samega sebe

roman napisal/-a:Raje tako: Srečen Božič forumašem, tudi nevernim.
Enako. Pri čemer smo itak vsi neverni.
Večina, saj Kristusovo rojstvo so določili šele nekaj stoletij potem...

Sv. Rimsko cesarstvo je določilo, da bo praznik https://de.wikipedia.org/wiki/Julfest


Hm, droge so v kemijski industriji v manjšini. Razen če pod drogami misliš goriva, barve, gradbeni material, zaščitni materiali, plastika, ...
Uniči njihovo učinkovanje in zahodni sistem bo brez obrambe.



...alkimije ne razumeš?
...kdo bi sploh razumel razlago knjige, če se ne štarta od začetka?

Nič teorije, sama praksa.
...ko sem bil še sheptičen, smo kupili žveplo ( ponavljanje ).
Žveplo smo raztopili v več "stepih' , dokler se ni prižgalo.
Žveplovo gorečo raztopino smo zlili v vodo.
Žveplo je dobilo obliko možgančkov.

Možgančke smo prekuhali v bakreni posodi, napolnjeno z vodo.
Žveplo je obarvalo baker v zlato barvo.
Medtem ko smo to opazovali, smo se gledali v tem pozlačenem zrcalu.

Odstranili smo žveplo v podobi možganov,
zlili smo proč vodo in baker je očrnel.

V arhaičnem izrazoslovju, smo uporabili: sulfus, mercuri in sal za dosežek faz : nigredo, albedo in rubedo ( aurea ).

Žveplo v obliki možgančkov, ki je najprej obarvalo v zlato, ampak potem očrnelo baker,
sem postavil ( tokrat ednina ) v kemijsko rastopino in pretvoril rdeče/rjavkasto žveplo v skoraj belo, rahlo rumenkasto.

Pri tem je primerjava med subjektom in fazami/žveplom.
V stari dobi so imeli baker in žveplo, lahko uporabimo tudi različne elemente.
Vodijo v pravo smer?


Najboljše je, da pišemo božičku in vprašamo pomoč:

...vsakdo se je vprašal na kakšen način lahko božiček osreči vse otroke v eni noči:
zleze dol po dimniku.

Torej osreči vseh, ker je v zraku.
Pravim prinese N2O2, malce N2O
Hecnim prinese N2O + O
Nepravim in slabim prinese premog, ali bolje saje in C14.

Zakaj naj bi ločili družbo na dobre in slabe ( cit. Roman )?,
Saj poskrbi božiček.

Če božiček vsako toliko zgreši, mu pomagajo take manjše oranžne lebdeče pikice, ki pretvorijo C14 zopet v N. ...ali obratno.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a osf »

Pazi,

žveplo segrevamo v opremljenem prostoru ali na odprtem.

Odgovori