NLP nad Bonifiko v Kopru

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a bargo »

Sufito napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Sufito napisal/-a:misliš da foolam samega sebe? najbrž, ampak po moje ne v tem primeru. Kar sem vidu je blo nezemeljskega izvora ali druga možnost bi bla, da je človeška tehnologija, ampak ne vem zakaj bi človek prišu obiskat lih mene/nas na bonifiko - blo je tam zaradi nas. Ne vem, tak občutek mi je dalo, kot da vejo da smo mi tam. "Leteče plovilo" je blo absolutno. Po načinu gibanja je blo to lepo opazno. Sej itak vem, tukaj so ljudje, ki tudi če vidijo, bojo zanikali. Tako da pazi da ne foolaš ti sebe.
v izoli, ampak reci vojkotu, da to je blo 4 leta nazaj.
Sploh ne mislmo, d' fulaš samga sebe! Ta mali zeleni so pršli prou na Bonifiko kr so vejdl, d' s' ti tam, pa so te pršli pozdraut ... :lol: Rajtam, d' se poznate že od prej, tko d' te tvoj filing nč ne vara: vejo d' s' ti tam!

Pošluš, kuku pa kej zdrauje zadne cajte? ...
To da so mali zeleni, je edino kar lahko omeniš, ker v kakršnekoli druge vrste vesoljcev očitno ne verjameš da obstajajo. Sej ni panike. Ampak tudi ti si meni smešen. V vesolju je tisoče planetov in ti misliš da smo sami? kul, potem ta post ni zate, prosim če se umakneš in končaš bit debil v življenju.
"Naravoslovci poskušajo pojasniti svet brez čudežev pod težkimi pogoji eksperimenta."
Ključen je eksperiment, to je vprašanje naravi, ne zadošča vprašanje kolegu ali sosedu, morate narediti eksperiment, ki vam potrdil ali ovrgel vaše domneve/hipoteze. Recimo: Stoletja lahko filozofsko diskutirate ali imajo muhe zavest ali ne, naravoslovec vas bo prosil, da sestavite eksperiment, ki bo potrdil ali ovrgel domnevo. Torej ali so insekti stroji, ki vas naključno piknejo?!

Vsako ne pojasnjeno doživetje ne more ustoličiti kar: višjih dimenzij, vesoljcev, itd. :roll:

Predvsem pa ne potrebuješ DROG, temveč radovednost, ki jo usmeriš v delo, študij, da pridobiš vedenje, več vedenja in znanje, da opaziš stvari, ki jih pred ne vedenjem nisi videl.

Skratka, ni bljižnice, ni tablete, ni DROGE, do znanja. :evil:

Zaključek, večja verjetnost je, da gre za bakterije, ki so najstarejše poznano življenje, staro vsaj 4.000.000.000 let in če tako, injekcija, taka z debelo iglo, penicilina pomaga. :lol:
Sufito napisal/-a: Si ču kdaj za kanaliziranje? Na internetu se najde npr ljudi, ki kanalizirajo in prosvetljene mojstre, nadangele, vesoljce. Si ču kdaj za prosvetljenega Mojstra Oshota? Me je zanimalo kaj on pravi o channelingu. Raje vpr njega kot tebe. On je "dejansko" bolj inteligentno in razumno bitje. Pravi, da obstaja. In dodal je, da ko bo on umrl, njega ne bo noben kanaliziral, ker je že povedal vse, ko je bil živ. In tako... poslušal sem neka kanalizirana sporočila vesoljcev preden se je to zgodilo, da sem jih vidu. In od takrat si mislim, da so se mi prikazali, da mi dokažejo da so res, ker vejo, kdo je pripravljen za njih. Tipi niso neki mali zeleni, ampak so lahko podobni nam s tem da so 100.000 let duhovno in še kaj drugega bolj razviti od nas. in In če je tako ali ni tako sploh nima veze. Lahko je lahko ni, noben ne more dokazat, ne jaz ne ti. Sprejmem možnot da imam narobe, z razliko od tebe, ki ne moreš. Meni je čisto normalno govorit tako o temu. Ljudje so ful mind-closed.
Ne, samo raje vzami kakšno knjigo v roke, recimo avtorja Jeremy Narby, lahko si pogledaš tudi kakšno njegovo predavanje, recimo
Jeremy Narby - Intelligence in Nature | Bioneers (22.948 ogledov) :!:

Mitološka KOZMIČNA KAČA = DNK

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
Sufito napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Sploh ne mislmo, d' fulaš samga sebe! Ta mali zeleni so pršli prou na Bonifiko kr so vejdl, d' s' ti tam, pa so te pršli pozdraut ... :lol: Rajtam, d' se poznate že od prej, tko d' te tvoj filing nč ne vara: vejo d' s' ti tam!

Pošluš, kuku pa kej zdrauje zadne cajte? ...
To da so mali zeleni, je edino kar lahko omeniš, ker v kakršnekoli druge vrste vesoljcev očitno ne verjameš da obstajajo. Sej ni panike. Ampak tudi ti si meni smešen. V vesolju je tisoče planetov in ti misliš da smo sami? kul, potem ta post ni zate, prosim če se umakneš in končaš bit debil v življenju.
"Naravoslovci poskušajo pojasniti svet brez čudežev pod težkimi pogoji eksperimenta."
Ključen je eksperiment, to je vprašanje naravi, ne zadošča vprašanje kolegu ali sosedu, morate narediti eksperiment, ki vam potrdil ali ovrgel vaše domneve/hipoteze. Recimo: Stoletja lahko filozofsko diskutirate ali imajo muhe zavest ali ne, naravoslovec vas bo prosil, da sestavite eksperiment, ki bo potrdil ali ovrgel domnevo. Torej ali so insekti stroji, ki vas naključno piknejo?! :lol:

Vsako ne pojasnjeno doživetje ne more ustoličiti kar: višjih dimenzij, vesoljcev, itd. :roll:

Predvsem pa ne potrebuješ DROG, temveč radovednost, ki jo usmeriš v delo, študij, da pridobiš vedenje, več vedenja in znanje, da opaziš stvari, ki jih pred ne vedenjem nisi videl.

Skratka, ni bljižnice, ni tablete, ni DROGE, do znanja.

Zaključek, večja verjetnost je, da gre za bakterije, ki so najstarejše poznano življenje, staro vsaj 4.000.000.000 let in če tako, injekcija, taka z debelo iglo, penicilina pomaga. :lol:
Sufito napisal/-a: Si ču kdaj za kanaliziranje? Na internetu se najde npr ljudi, ki kanalizirajo in prosvetljene mojstre, nadangele, vesoljce. Si ču kdaj za prosvetljenega Mojstra Oshota? Me je zanimalo kaj on pravi o channelingu. Raje vpr njega kot tebe. On je "dejansko" bolj inteligentno in razumno bitje. Pravi, da obstaja. In dodal je, da ko bo on umrl, njega ne bo noben kanaliziral, ker je že povedal vse, ko je bil živ. In tako... poslušal sem neka kanalizirana sporočila vesoljcev preden se je to zgodilo, da sem jih vidu. In od takrat si mislim, da so se mi prikazali, da mi dokažejo da so res, ker vejo, kdo je pripravljen za njih. Tipi niso neki mali zeleni, ampak so lahko podobni nam s tem da so 100.000 let duhovno in še kaj drugega bolj razviti od nas. in In če je tako ali ni tako sploh nima veze. Lahko je lahko ni, noben ne more dokazat, ne jaz ne ti. Sprejmem možnot da imam narobe, z razliko od tebe, ki ne moreš. Meni je čisto normalno govorit tako o temu. Ljudje so ful mind-closed.
Ne, samo raje vzami kakšno knjigo v roke, recimo avtorja Jeremy Narby, lahko si pogledaš tudi kakšno njegovo predavanje, recimo
Jeremy Narby - Intelligence in Nature | Bioneers (22.948 ogledov)

Mitološka KOZMIČNA KAČA = DNK
Bargo, je tebe zadnji čas kaj "naključno piknilo"? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a shrink »

vojko napisal/-a:Bargo, je tebe zadnji čas kaj "naključno piknilo"? :lol:
Če bi ga, se najbrž nekaj časa ne bi oglašal. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a bargo »

Not the 9 o'clock news
The Cayman penny blue! :lol: :D

Poštarino si jo kupil? :mrgreen:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a bargo »

Vojko napisal/-a:Bargo, je tebe zadnji čas kaj "naključno piknilo"?
Ne, veš, mene ne pikajo po naključju. :wink: Priletijo od daleč samo zato, da me pičijo. 8)

Boney M - Ma Baker
FREEZE! I'm Ma Baker - put your hands in the air,
gimme all your money

- This is the story of Ma Baker, the meanest cat
from ol' Chicago town


Spot pravi, da se s to vrsto mačk ni pametno igrati. Spot, kam si pa šel? Pridi, muc, muc, pridi no. :lol:


G-Eazy - Waspy ft. Tennis (Official Version)

[Hook: Tennis] :mrgreen:

[Verse 3: G-Eazy 8) ]
If real life hit her, she wouldn't know what it was
She only love sex, money, and drugs
If real life hit her, she wouldn't know what it was
She only love sex, money, and drugs
She only love sex, money, and drugs
She only love sex, money, and drugs
She only love sex, money, and drugs
Iztok napisal/-a: Zadnje čase se pojavlja prepričanje, da baker odganja ose. Sam ne vidim razloga, zakaj bi baker motil žuželke in se mi zdi, da gre za urbano legendo. Kakšno pa je vaše mnenje?
Urbana legenda, kaj?

“I remember discussions with Bohr which went through many hours till very late at night and ended almost in despair; and when at the end of the discussion I went alone for a walk in the neighbouring park I repeated to myself again and again the question: Can nature possibly be so absurd as it seemed to us in these atomic experiments?”
― Werner Heisenberg

Magic iz Čudeži in znanost
From Einstein To Quantum Information

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a osf »

Lahko bi kej več pomagali komur vpraša pomoč, še ena oseba je zapustila forum zaradi nasilja...

Res je, da nekatere snovi lahko privedejo do kolektivnih halucinacij, vendar me ta veliki V spominja raje na kazalec. Če bi kazalcu dodali puščico in rep v obliki manjšega v, bi dobil obliko letala:
v
l
V
....nekaj podobnega nekemu letalu brez glave, ki so ga našli leta 2001 pred belo hišo....

Na kvark. sem ravnokar prebral članek: kaj povzroča odvisnost. Brez drog pravijo, pravijo nekateri, bi živeli boljše:
nič alkohola, nič tobaka, nič mamil, nič sanj.
Zanikati naj bi morali snovi, ki jih narava nudi?

...narava ni ustvarila mobilnih telefoniov, računalnikov ipd.:
so omenjene reči droge? so sploh v sklopu z naravo?

...(članek kvar.)vojaki, ki so se odcepli drog (ščit), so dobivali 'ta dobro' ali 'ta slabo'?,
saj če jim bi dali "rezance", crack ali podobno bi se redkokdo rešil.

...kdor je imel srečo doživeti resnico, zna da tudi trezni ljudje so odcepljeni od idealnega življenja.

...čeprav picciotta se je izkazala: če bi sufixxx probal s prijatelji prekuhane panaeoluse in bi zopet opazili puščico, se ne bi šlo za halucinacijo, temveč za vizijo.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, duhovni trol, pomoči je lahko deležen od tebe in tebi podobnih, pa ne na tem forumu, kajti tukaj nakladanja o "norih gobicah, ki odpirajo v višje dimenzije (4,5) in da nlpji so v teh dimenzijah vidni in da so sposobni postat vidni/nevidni v tretji dimenziji," so lahko deležna le:

:lol:


Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Roman »

Osf, ključna beseda pri tem je "alleged".

Odgovori