NLP nad Bonifiko v Kopru

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

Štiri leta nazaj sem se odpravil s šestimi prijatelji na Bonifiko, kjer bi se podružli po tem, ko smo pojedli nore gobice. Zbrali smo se v Olmu, na igrišču pri restavraciji Eden, in pojedli vsak 1,5g dorbih norih gobic. Ko smo prišli na Bonifiko, so gobice začenjale imeti svoj vpliv in kasneje po kakšni uri, ko smo prišli več ali manj vsi k sebi, sem jaz slučajno pogledal proti nebu in videl nekaj, kar me je preplavilo z blaženostjo v trenutku, ko sem videl. Bil je bleščeč predmet v obliki poševne črke V (>), ki je stal negiben nad igriščem nad bonifiko. Bil je tako velik, da se je ta oblika poševnega V-ja videla zelo lepo. Ni bla majhna pikica na nebu. Nekaj večjega, ker je tudi bilo zelo blizu. Ta predmet v zraku je bil zelo blizu tlom, tako blizu, da sem lahko ocenil tudi njegovo velikost. Bil je enkrat manjši kot letalo. Približno kot dve vrstne hiše skupaj tukaj v Olmu/Šalari. Predmet se mi je zdel živ, z svojo inteligenco. Reku sem prijateljem, ki so sedeli na klopci: "ej, kaj vidite tole?" (ostali smo trije). Videli smo isto, torej nisem haluciniral. Predmet je stal tam, nad nami kakšnih 30s. Telefon sem imel izklopljen zaradi tega izleta na gobicah, in dokler se je prižigal, je NLP začel se premikati. Ni se premikal proti drugemu kraju na Zemlji, ne, plul je kar proti vesolju, in to zelo počasi. V tistem času sem imel preslab telefon, da bi posnel tole.... sem probal... ni se vidlo nič... brezveze....Predstavljajte si nekaj kakih 400m v zraku(zelo sem slab z merami, ampak je bilo tako blizu, da si lahko videl, da je bil dobesedno nad igriščem na Bonifiki), ki začne pluti proti vesolju in oblika se začenja manjšat v nič. Iz moje perspektive pa je plul diagonalno proti vesolju. Hočem reč, predmet se ni manjšal na istem mestu na katerem je bil, ampak se je manjšal, ker se je oddaljeval proti globini vesolja. Nepozabno doživetje. Nekaj sem bral glede tega, da te droge odpirajo v višje dimenzije (4,5) in da nlpji so v teh dimenzijah vidni in da so sposobni postat vidni/nevidni v tretji dimenziji. LP

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ja, stranski učinek "norih gobic" je tudi to, da so uživalci nagnjeni k bližnjim srečanjem tretje vrste. :lol:

Sicer pa kontaktiraj LUKCA: on se spozna nanje, pa še na marsikaj iz te kategorije. :lol:

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

shrink napisal/-a:Ja, stranski učinek "norih gobic" je tudi to, da so uživalci nagnjeni k bližnjim srečanjem tretje vrste. :lol:

Sicer pa kontaktiraj LUKCA: on se spozna nanje, pa še na marsikaj iz te kategorije. :lol:
Pri meni je tako, da jaz sem bil prvo nagnjen k vesoljcem, tako da stranski učinek izhaja lahko edino le iz nlp/nezemljani. Ampak niti to ni. Razumeš, kaj sem reku? Nisem nek čudak, ki konzumira take zadeve s takim neumnim mišljenjem. 3x sem probal in ni mi več pointa v tem zdej. Ne mislim več.

Ne rabim kontaktirat nobenega Lukca. Hvala.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a bargo »

Sufito napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ja, stranski učinek "norih gobic" je tudi to, da so uživalci nagnjeni k bližnjim srečanjem tretje vrste. :lol:

Sicer pa kontaktiraj LUKCA: on se spozna nanje, pa še na marsikaj iz te kategorije.
Pri meni je tako, da jaz sem bil prvo nagnjen k vesoljcem, tako da stranski učinek izhaja lahko edino le iz nlp/nezemljani. Ampak niti to ni. Razumeš, kaj sem reku? Nisem nek čudak, ki konzumira take zadeve s takim neumnim mišljenjem. 3x sem probal in ni mi več pointa v tem zdej. Ne mislim več.

Ne rabim kontaktirat nobenega Lukca. Hvala.
Spot pravi, da moram to objaviti in če tako pravi moj maček potem skoraj nimam izbire. 8) :roll:
Galantis - Runaway (U & I) (Official Video)

I figured it out
I figured it out from black and white
Seconds and hours :mrgreen:
Maybe they had to take some time

I know how it goes
I know how it goes from wrong and right
Silence and sound
Did they ever hold each other tight
Like us? Did they ever fight
Like us?

You and I
We don't wanna be like them
We can make it 'til the end
Nothing can come between
You and I
Not even the Gods above
Can separate the two of us
No, nothing can come between
You and I

Christina Aguilera - The Voice Within


Nitka iz Čas in teorija relativnosti

The first principle is that you must not fool yourself and you are the easiest person to fool
-- .Richard Feynman. --




Nitka iz Nastanek vesolja
V svetu pismenega komuniciranja ima (...) osnovno (...) vrednost abeceda (na to nas spominjajo začetne črke abecede), v matematičnem svetu pa imajo to osnovno vrednost številke. Vendar je med tema dvema sistemoma: med pisanjem in računanjem razlika, saj matematično znamenje neenakosti kaže, da so začetne črke abecede 'manj vredne' od osnovnih števil

bargo napisal/-a:
Vojko napisal/-a:Če bi živela skupaj, bi raje sedel s tabo na verandi ob dolgih sončnih zahodih in počasi užival čaj iz Psylocibes Semilanceata gobic
Tole ima simptome kubistične šale. Tako hude pa spet niso. 8)
Sufito, Vojko sprašuje, kje si nabavil gobice? (v)

Merlin, komu dobavljaš TI vem, veš, kdo dobavlja tebi, zanima mene?

Evo, Spot mater si me nagnil. Sedaj moram še tvoje scanje počistiti, takoj se prenehaj smejati, slišiš, boš še dehidriral. Joj, joj, kaj dogaja.

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

misliš da foolam samega sebe? najbrž, ampak po moje ne v tem primeru. Kar sem vidu je blo nezemeljskega izvora ali druga možnost bi bla, da je človeška tehnologija, ampak ne vem zakaj bi človek prišu obiskat lih mene/nas na bonifiko - blo je tam zaradi nas. Ne vem, tak občutek mi je dalo, kot da vejo da smo mi tam. "Leteče plovilo" je blo absolutno. Po načinu gibanja je blo to lepo opazno. Sej itak vem, tukaj so ljudje, ki tudi če vidijo, bojo zanikali. Tako da pazi da ne foolaš ti sebe.
v izoli, ampak reci vojkotu, da to je blo 4 leta nazaj.

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

ponavljam, trije smo vidli, in vsi trije se strinjamo, da ne more bit nič drugega kot pa vesoljsko plovilo.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a shrink »

Sufito napisal/-a:
shrink napisal/-a:Ja, stranski učinek "norih gobic" je tudi to, da so uživalci nagnjeni k bližnjim srečanjem tretje vrste. :lol:

Sicer pa kontaktiraj LUKCA: on se spozna nanje, pa še na marsikaj iz te kategorije. :lol:
Pri meni je tako, da jaz sem bil prvo nagnjen k vesoljcem, tako da stranski učinek izhaja lahko edino le iz nlp/nezemljani. Ampak niti to ni. Razumeš, kaj sem reku? Nisem nek čudak, ki konzumira take zadeve s takim neumnim mišljenjem. 3x sem probal in ni mi več pointa v tem zdej. Ne mislim več.
Seveda razumem: si pač prepričan, da te "nore gobice" "teleportirajo" v "višje dimenzije k NLP-jem". :lol:
Ne rabim kontaktirat nobenega Lukca. Hvala.
Seveda "rabiš": on je "expert" tako za "nore gobice" kot za "može v črnem". Boš ja raje razpravljal s "strokovnjaki" kot pa z nami - laiki. :lol:

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

Ti si nek idiot lol

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

Verjetno pa imaš prav, moral bi si raje pisat z kakim strokovnjaki kot pa z nekom kot si ti, ki nima pojma. Si ču kdaj za ayuhuasco(droga)? Ljudje govorijo, da so vidli celo vesolje na njej oz da so bli eno z njim. Jaz npr na gobicah sem prišu do doživljanja ne-časa in ne-prostora, kar je onkraj tretje dimenzije. To veš, da tle so stvari skrite navadnim očem, ki je povezano z desno stranjo možganov? Na drogah, ti se funkcije možganov začenjajo širit, če se lahko tako izrazim.
In očitno ne znaš brat, nisem reku da se je meni to zgodilo, da zaradi drog sem vidu nlp. Reku sem da sem vidu ko sem bil že pri sebi. Lahko dodam, da tudi ti bi vidu, če bi bil z mano tam, tudi če ne bi poskusu gobic. Pravim samo, da sem slišal tudi to o drogah, da se razširiš v višje dimenzije, kjer je logično da more bit nekaj, kar v tej dimenziji ni vidno ali pa prepoznavno.

Kako je nek folk kretenski, nekdo jim pove da je probal nore gobice in oni z svojim kretenskim mnenjem poskušajo iz človeka nardit norca hahah ke kreteni obstajajo

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a vojko »

Sufito napisal/-a:misliš da foolam samega sebe? najbrž, ampak po moje ne v tem primeru. Kar sem vidu je blo nezemeljskega izvora ali druga možnost bi bla, da je človeška tehnologija, ampak ne vem zakaj bi človek prišu obiskat lih mene/nas na bonifiko - blo je tam zaradi nas. Ne vem, tak občutek mi je dalo, kot da vejo da smo mi tam. "Leteče plovilo" je blo absolutno. Po načinu gibanja je blo to lepo opazno. Sej itak vem, tukaj so ljudje, ki tudi če vidijo, bojo zanikali. Tako da pazi da ne foolaš ti sebe.
v izoli, ampak reci vojkotu, da to je blo 4 leta nazaj.
Sploh ne mislmo, d' fulaš samga sebe! Ta mali zeleni so pršli prou na Bonifiko kr so vejdl, d' s' ti tam, pa so te pršli pozdraut ... :lol: Rajtam, d' se poznate že od prej, tko d' te tvoj filing nč ne vara: vejo d' s' ti tam!

Pošluš, kuku pa kej zdrauje zadne cajte? ... :lol:

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

vojko napisal/-a:
Sufito napisal/-a:misliš da foolam samega sebe? najbrž, ampak po moje ne v tem primeru. Kar sem vidu je blo nezemeljskega izvora ali druga možnost bi bla, da je človeška tehnologija, ampak ne vem zakaj bi človek prišu obiskat lih mene/nas na bonifiko - blo je tam zaradi nas. Ne vem, tak občutek mi je dalo, kot da vejo da smo mi tam. "Leteče plovilo" je blo absolutno. Po načinu gibanja je blo to lepo opazno. Sej itak vem, tukaj so ljudje, ki tudi če vidijo, bojo zanikali. Tako da pazi da ne foolaš ti sebe.
v izoli, ampak reci vojkotu, da to je blo 4 leta nazaj.
Sploh ne mislmo, d' fulaš samga sebe! Ta mali zeleni so pršli prou na Bonifiko kr so vejdl, d' s' ti tam, pa so te pršli pozdraut ... :lol: Rajtam, d' se poznate že od prej, tko d' te tvoj filing nč ne vara: vejo d' s' ti tam!

Pošluš, kuku pa kej zdrauje zadne cajte? ... :lol:
To da so mali zeleni, je edino kar lahko omeniš, ker v kakršnekoli druge vrste vesoljcev očitno ne verjameš da obstajajo. Sej ni panike. Ampak tudi ti si meni smešen. V vesolju je tisoče planetov in ti misliš da smo sami? kul, potem ta post ni zate, prosim če se umakneš in končaš bit debil v življenju.

Si ču kdaj za kanaliziranje? Na internetu se najde npr ljudi, ki kanalizirajo in prosvetljene mojstre, nadangele, vesoljce. Si ču kdaj za prosvetljenega Mojstra Oshota? Me je zanimalo kaj on pravi o channelingu. Raje vpr njega kot tebe. On je "dejansko" bolj inteligentno in razumno bitje. Pravi, da obstaja. In dodal je, da ko bo on umrl, njega ne bo noben kanaliziral, ker je že povedal vse, ko je bil živ. In tako... poslušal sem neka kanalizirana sporočila vesoljcev preden se je to zgodilo, da sem jih vidu. In od takrat si mislim, da so se mi prikazali, da mi dokažejo da so res, ker vejo, kdo je pripravljen za njih. Tipi niso neki mali zeleni, ampak so lahko podobni nam s tem da so 100.000 let duhovno in še kaj drugega bolj razviti od nas. in In če je tako ali ni tako sploh nima veze. Lahko je lahko ni, noben ne more dokazat, ne jaz ne ti. Sprejmem možnot da imam narobe, z razliko od tebe, ki ne moreš. Meni je čisto normalno govorit tako o temu. Ljudje so ful mind-closed.

Sufito
Prispevkov: 8
Pridružen: 16.12.2016 7:55

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a Sufito »

Ne odpisujem več, ne da se mi. Samo sem sheral svoje doživetje. Peace out.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a shrink »

Sufito napisal/-a:Verjetno pa imaš prav, moral bi si raje pisat z kakim strokovnjaki kot pa z nekom kot si ti, ki nima pojma. Si ču kdaj za ayuhuasco(droga)? Ljudje govorijo, da so vidli celo vesolje na njej oz da so bli eno z njim. Jaz npr na gobicah sem prišu do doživljanja ne-časa in ne-prostora, kar je onkraj tretje dimenzije. To veš, da tle so stvari skrite navadnim očem, ki je povezano z desno stranjo možganov? Na drogah, ti se funkcije možganov začenjajo širit, če se lahko tako izrazim.
In očitno ne znaš brat, nisem reku da se je meni to zgodilo, da zaradi drog sem vidu nlp. Reku sem da sem vidu ko sem bil že pri sebi. Lahko dodam, da tudi ti bi vidu, če bi bil z mano tam, tudi če ne bi poskusu gobic. Pravim samo, da sem slišal tudi to o drogah, da se razširiš v višje dimenzije, kjer je logično da more bit nekaj, kar v tej dimenziji ni vidno ali pa prepoznavno.
Kako pa veš, da si bil pri sebi? :lol:

In seveda nimam pojma: "norih gobic" nisem še poskusil in jih niti ne mislim, povsem pa verjamem, da njihovi uživalci "verjamejo", da na ta način lahko tudi NLP-je vidijo preko "doživljanja ne-časa in ne-prostora, kar je onkraj tretje dimenzije"; poleg - jasno - "celega vesolja oz da so bli eno z njim." In ja, to vem, da je navadno šarlatanstvo. :lol:
Kako je nek folk kretenski, nekdo jim pove da je probal nore gobice in oni z svojim kretenskim mnenjem poskušajo iz človeka nardit norca hahah ke kreteni obstajajo
Kaj ko bi si nastavil zrcalo? Sicer ti ga lahko drugi nastavimo:

Mnenje na tem forumu tipa: "...da te droge odpirajo v višje dimenzije (4,5) in da nlpji so v teh dimenzijah vidni in da so sposobni postat vidni/nevidni v tretji dimenziji," ravno ustreza temu opisu in tisti, ki v to dejansko verjamejo, ravno oznaki za tem. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a shrink »

Sufito napisal/-a:Ti si nek idiot lol
Že videno: Tipičen odziv šarlatana. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: NLP nad Bonifiko v Kopru

Odgovor Napisal/-a vojko »

Sufito napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Sufito napisal/-a:misliš da foolam samega sebe? najbrž, ampak po moje ne v tem primeru. Kar sem vidu je blo nezemeljskega izvora ali druga možnost bi bla, da je človeška tehnologija, ampak ne vem zakaj bi človek prišu obiskat lih mene/nas na bonifiko - blo je tam zaradi nas. Ne vem, tak občutek mi je dalo, kot da vejo da smo mi tam. "Leteče plovilo" je blo absolutno. Po načinu gibanja je blo to lepo opazno. Sej itak vem, tukaj so ljudje, ki tudi če vidijo, bojo zanikali. Tako da pazi da ne foolaš ti sebe.
v izoli, ampak reci vojkotu, da to je blo 4 leta nazaj.
Sploh ne mislmo, d' fulaš samga sebe! Ta mali zeleni so pršli prou na Bonifiko kr so vejdl, d' s' ti tam, pa so te pršli pozdraut ... :lol: Rajtam, d' se poznate že od prej, tko d' te tvoj filing nč ne vara: vejo d' s' ti tam!

Pošluš, kuku pa kej zdrauje zadne cajte? ... :lol:
To da so mali zeleni, je edino kar lahko omeniš, ker v kakršnekoli druge vrste vesoljcev očitno ne verjameš da obstajajo. Sej ni panike. Ampak tudi ti si meni smešen. V vesolju je tisoče planetov in ti misliš da smo sami? kul, potem ta post ni zate, prosim če se umakneš in končaš bit debil v življenju.

Si ču kdaj za kanaliziranje? Na internetu se najde npr ljudi, ki kanalizirajo in prosvetljene mojstre, nadangele, vesoljce. Si ču kdaj za prosvetljenega Mojstra Oshota? Me je zanimalo kaj on pravi o channelingu. Raje vpr njega kot tebe. On je "dejansko" bolj inteligentno in razumno bitje. Pravi, da obstaja. In dodal je, da ko bo on umrl, njega ne bo noben kanaliziral, ker je že povedal vse, ko je bil živ. In tako... poslušal sem neka kanalizirana sporočila vesoljcev preden se je to zgodilo, da sem jih vidu. In od takrat si mislim, da so se mi prikazali, da mi dokažejo da so res, ker vejo, kdo je pripravljen za njih. Tipi niso neki mali zeleni, ampak so lahko podobni nam s tem da so 100.000 let duhovno in še kaj drugega bolj razviti od nas. in In če je tako ali ni tako sploh nima veze. Lahko je lahko ni, noben ne more dokazat, ne jaz ne ti. Sprejmem možnot da imam narobe, z razliko od tebe, ki ne moreš. Meni je čisto normalno govorit tako o temu. Ljudje so ful mind-closed.
Čuj, ne ti meni o 'kanaliziranju'! Jaz sn delau pr' 'Kanalizaciji' 15 let, pa menda vem, kva je to 'kanaliziranje'! :lol:

Nis' mi pa odgovoru, kuku je kej tvoje zdrauje zadne čase? :lol:

Odgovori