Chemtrails

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

Ni problema! izvedi eno dobro vojno na Atlantiku in Pacifiku , da bo potopljenih dosti ladij! I. in II. svetovna vojna sta bili izjemno koristni za plankton! :evil:

spin
Prispevkov: 13
Pridružen: 24.8.2006 15:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a spin »

jest mislem de ti ne razumeš kva jest mislem :wink:
nevem če si že slišu npr. za železo kot vitamin?
če teb naprimer manka železa u krvi to ne pomen de moreš pol žeblje jest. menda!

NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

Menda! :roll:

Emeriss
Prispevkov: 6
Pridružen: 21.10.2006 2:14

Odgovor Napisal/-a Emeriss »

Pred kratkim sem gledal "dokumentarec" na to temo v katerem je bilo rečeno, da naj bi posipavali barij, aluminij, titan,... itd z namenom zmanjašna populacije. Sam filmčk se mi je zdel več kot neumen dokler nisem sam začel opazovati sledi po nebu. Jasno mi je da contraili nastajajo ko kondenz iz motorjev v trenutku zamrzne in se zato obdrži na nebu. Chemtrail pa naj bi bil gostejši in naj bi kasneje zgledal kot oblak. V filmu so tudi omenili, da naj bi bili chemtraili prvič videni v Zalivski vojni leta 1990/91 kot bio orožje. Sedaj pa naj bi se pojavljali po vsem svetu predvsem v Ameriki in Avstraliji v manjšem obsegu tudi v Evropi.

Ma kdo kkšno bl normalno razlago?

Sicer pa tut če je res noben od nas ne more nč narest v zvezi s tem :)

LP

gozdna vila Marinka
Prispevkov: 1
Pridružen: 25.10.2006 14:38

Odgovor Napisal/-a gozdna vila Marinka »

Lepo pozdravljeni!

Vse skupaj prosim, če se udeležite pogovorov o chemtrailih tudi v forumu državljanskega novinarstva na spletnem naslovu http://dn.mojforum.si v rubriki "Chemtraili nad Slovenijo - čemu so namenjeni?" pod -> Znanost in okolje. Sodeluje tudi g. Meta Kumer z nickom marjetica, ki se je prva v Sloveniji lotila izdelave orgonskih topov proti chemtrailom, o katerih piše v zadnjih treh številkah revije Misteriji.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Sem pogledal. Pa niso prišli nič dlje kot mi, se pravi nikamor.


Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a Roman »

Sem poslušal in ostal razočaran. Nedeljska reportaža pač ne more biti nekaj znanstvenega, še posebej ne kot koktail psevdoznanosti, teorij zarot, orgonskih strojev, mistike in podobnih anomalij. Saj ne, da me ne bi zanimalo, kaj je res na stvari, ampak očitno tega, tudi s pompočjo takih reportaž (le zakaj se temu reče reportaža?), še dolgo ne bom izvedel.

avio05
Prispevkov: 44
Pridružen: 30.7.2010 12:22

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a avio05 »

Jaz sem slišal za še eno teorijo o chemtrailih. To je, da naj bi posipavali ne vem kakšno snov, ki se veže na kisik v zraku in snov, ki nastane iz te vsiljene spojine naj bi odbijala sončeve žarke in s tem preprečevala segrevanje ozračja. Zelo podaljšane in široke črte za letali pa naj bi nastale ker je pač tik za letali ostane veliko večja koncentracija one ta "koristne" oz ta "škodljive" (kako za koga) snovi...

Vse skupaj mi vleče na eno zelo dobro teorijo zarote, ki pa je enak nesmisel kot vse ostale. :)

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Men ise zdi, da če bi hotel posipavati zrak z neko snovjo, da bi bilo to očitno bi potreboval vsaj toliko letal kolikor je trenutno potniškega prometa. Z 10 ali 100 letali tega učinka nebi mogel doseči. Zaradi tega bi bilo edino možno posipavanje, tako da bi lepo v kerozin od letal dali te snovi not:).

No zdej sm pa dal novo idejo Amerikanom, hehe. Lahka bi patentiral to:).

avio05
Prispevkov: 44
Pridružen: 30.7.2010 12:22

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a avio05 »

MAVER|CK napisal/-a:No zdej sm pa dal novo idejo Amerikanom, hehe. Lahka bi patentiral to:).
Niti ne Američanom...baje so začeli s tem kitajci in idejo na veliko koristili tudi med olimpijskimi igrami v Pekingu 2008, da bi imeli lepo vreme...

Popotnik
Prispevkov: 532
Pridružen: 12.11.2008 18:35

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a Popotnik »

avio05 napisal/-a:Niti ne Američanom...baje so začeli s tem kitajci in idejo na veliko koristili tudi med olimpijskimi igrami v Pekingu 2008, da bi imeli lepo vreme...
V tem primeru mečejo neke srebrove spojine? Nekaj takega se je prakticiralo tudi med NATO posredovanjem v Srbiji leta 1999.

avio05
Prispevkov: 44
Pridružen: 30.7.2010 12:22

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a avio05 »

Za to pa še nisem slišal...

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Sej kaj pa v MB-ju mečejo proti toči? Isto nekaj srebrnega, hehe.

avio05
Prispevkov: 44
Pridružen: 30.7.2010 12:22

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a avio05 »

Ne vem kaj proti toči uporabljajo zdaj. Rusi pa trdijo, da so zmanjšali 50-80% toče z razprševanjem srebrovega jodida. Dejansko pa nobena metoda "zatiranja" toče ni potrjena.

Odgovori