Nobelova nagrada

Prebral sem ... Ali lahko ... ?
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Imbecilna repeticija poglej:

viewtopic.php?f=13&t=6203&start=315#p126511

bila je že komentirana, ti moteni trolej-smolej.

:lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Debilni komentar, ti topoglavi Šrinko Šarlatanko!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Debilno je le tvoje moteno repetitivno smetenje, du krank trol aus tirol. :lol:

Sicer pa: ne samo, da si cesar trolov, si tudi vazal šarlatanov, kajti tvoje hobikozmološke teorije po šarlatanskosti ne dosegajo npr. reinkarnacijske medicine Quack Doctorja Dahlkeja, ki ga čislaš, so pa vseeno, če ne biser, vsaj nebrušeni diamant šarlatanstva. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrinkotrolla, Asinus fon Begne. S tabo se mi ne ljubi več ukvarjati, če želiš boš pa vedno dobil lep odgovor na tvoje debilno pisanje. Naj se obiskovalci foruma sami prepričajo, kako smetiš, gnojiš in svinjaš po forumu. Še v "resnih temah" kot praviš sam, delaš tako idiotske napake, da lahko vsi, jaz in vsi, ki si ogledajo odgovore, vidimo da za naravoslovje nisi. Posveti se politiki in pravljičarstvu - tam taki osebki kot si ti, še uspevajo!

viewtopic.php?p=119199#p119199

Če se komu ne ljubi pregledati celotnega poteka Šrinkolinkovega idiotizma - kratek povzetek:

smolejleo napisal/-a:
11.3.2017 7:39

shrink napisal/-a:
11.3.2017 4:08
smolejleo napisal/-a:
10.3.2017 18:43
:shock:



Šrinkolino, spet napaka. 30 km je odločno preveč. Če boš priden, ti povem, kje si usekal mimo!


Ne smeti v resnih temah, moteni trol!

Šrinkotrola, tu je res resna tema in ti smetiš s tvojimi napakami. Vsaj v Šolskem kotičku preglej svoje odgovore in ne piši neumnosti, saj bi tu pričakoval 100 % pravilne odgovore.

Pri tistem balončku in pred ženskim spolom sem bil zelo toleranten, ker se pa napake ponavljajo sem tu direktno opozoril člane foruma, naj ne verjamejo brezpogojno odgovorom g. Šrinka, saj njegovi odgovori niso 100% pravilni!
shrink napisal/-a:
11.3.2017 4:06


Imaš prav, v solver (Maple) sem vnesel napačen podatek (polmer namesto premer).
Dokaz - glej zgoraj in
shrink napisal/-a:
25.2.2017 15:32
1) V zvezi je \(-mg\) odveč, saj \(-V_k\rho_{\mathrm{He}}g\) pomeni ravno težo balona \(-mg\).



1) Sem spregledal podatek, da masa praznega balona ni zanemarljiva in je enaka \(m\), torej je teža balona napolnjenega s helijem:

\(mg+V_k\rho_{\mathrm{He}}g\).
Torej Šrinkolino - na vsako tvoje pisunstvo, jokcanje, besnenje, ... boš za povračilo dobil dokumentirano in argumentirano črno na belem napisano, kakšne idiotizme pišeš. Kar tako naprej, vedno te čaka lepo povračilo.
P S, lahko pa spremeniš ton pisanja, odnos do drugače mislečih in kritičnih članov foruma, potem boš tudi sam deležen drugačne obravnave. Seveda boš pa do takrat moral precej "vježbati, ...., da odpraviš te pomankljivosti. In predno kaj objaviš - v resnih temah - daj svojo pisarijo v korekturo - najboljši tvoj prijatelj in expert za te stvari je 100% Vojko (smo vsi brali tisto o "polčasu" in potencialni energiji jabolka, pa temperaturi in toploti, pa, pa pa .....)

:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Za naključne bralce:

Moteni forumski trol smolejleo rad smeti z enimi in istimi neumnostmi, na katere je že davno dobil replike. Zainteresirani si jih lahko preberejo tukaj:

Replike na smetenja trolov

:lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrinko Jodlič, Troll in trola Asinus, tu si oglej, kaj Albert misli o tvojih majhnih napakah:
citat "Wer in kleinen Dingen sorglos mit der Wahrheit umgeht, dem kann man auch nicht in wichtigen Dingen vertrauen.

Whoever is careless with the truth in small matters cannot be trusted with important matters."

albert-einstein
konec citata

Tvoji kvakci te že iščejo v mlaki, primi se za lase in se potegni ven iz (.)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Drugič raje citiraj Rudigerja (quackdoktorja), natroleon, saj ta najbolj pristaja tvoji podučiteljski strokovnosti, Alberta pa raje več ne omenjaj, saj se zaradi tvoje hobikozmologije v stilu "vesolje se pospešeno širi zaradi črnih lukenj" obrača v grobu.

Zatorej, trolej-smolej, marš na seanso ReinkarnationsMedizin, da boš dokončno hin. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Hvala za lepe želje, Šrinko Jodlič.
Vem, da me sovražiš, čeprav ti dajem samo dobre nasvete. Naravoslovje zate ni - pravljičarstvo, pesništvo, politika - tu bi še kaj dosegel. Tako pa nič, in si jezen nase, na cel svet, pravi nesrečnež. Res bi bila zate najboljša reinkarnacija - saj ti vsi želimo, da bi te mama ponovno rodila, a tokrat srečnega.
Torej - odloži delo, Skrčko, Asinus fon Begne in privošči si malo glasbe, za duhovne vaje bo še čas!

https://www.youtube.com/watch?v=cLjUuoixuJE

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Kako kaj nova sezona pranja dud in slinčkov, podučitelj? Ali pa ti morda šulajter ni hotel sneti ketne z vrat dunkel keller? Res bi bila velika škoda, natroleon, če ne bi še naprej fural katedra za kratkohlačniško fiziko (pardon: hobifiziko). :lol: Kako pa kaj mentalno zdravje, napoleotrol? Saj vem, da je vselej "kurčevo", a sedaj, ko imate v Jodlariji po Kurcu spet Kurca, me res zanima... :lol:

P.S. Nikakor te ne sovražim, napoleotrol, ampak tvoja podučiteljsko-šarlatanska pojavnost bo od mene vselej deležna šibe in posmeha. Sicer pa zaradi mene lahko opraviš še kakšno seanso (pardon: reinkarnacijsko terapijo) pri Quackdoktorju Dahlkeju. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Gospod Asinus šrink - uradno Psihič se je spet odtrgal z verige in se mu je odtrgalo. Pisuni kot za stavo - same smeti, kot ponavadi.
Tudi tokratna terapija ni uspela - ponovi že n-tič, mogoče te naučijo spodobnosti in veselja. Do takrat pa - pesmica v tvojem stilu in samo zate

https://www.youtube.com/watch?v=LEKUio49wKg

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

A še vedno nisi pogledal v slovar, du krank trol aus tirol? :lol: Poleg šnelkurca s tršico angleščine, priporočam, da tudi urediš svojo krankenhajt v krankenhaus, sicer ti šulajter utegne namestiti ketno na dunkel keller za večno. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Tako, gospod shrink - za tvoj vzdevek sem pobrskal na netu in piše:

https://mojtvportal.si/film/14895/psihic.aspx

Psihič (Shrink)

Zadetek v polno - zate - ta uradni prevod!

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a Motore »

Originalna tema se je zaključila, zato jo zaklepam.
Lp, Motore

Zaklenjeno